Ліцензія EMI

Банківська система розчарувала багатьох із нас, тому люди шукають альтернативні способи зберігання своїх активів і здійснення операцій.

Досить часто на допомогу приходять електронні гроші. Щоб відкрити такий бізнес, необхідно отримати ліцензію EMI. Це дозволяє працювати цілком легально та залучати нових інвесторів.

Які організації можуть надати такі послуги?

Ці організації можуть випускати електронні гроші, зберігати їх або виконувати різні дії з ними від імені своїх клієнтів. До таких організацій відносяться електронні гаманці або біржі.

Наявність фінансових послуг

Вони роблять фінансові послуги більш доступними та ефективними для багатьох комерційних і приватних клієнтів.

Вони також надають послуги, подібні до банківських. Вони можуть пропонувати банківські рахунки, і оскільки вони є ліцензованими організаціями, на них поширюється чинне законодавство, яке регулює мінімальний початковий капітал.

Де працюють організації з електронними грошима?

EMI є відносно нещодавнім доповненням до світу глобальних фінансів і вийшли на фінансовий ринок ЄС у 2009 році після того, як парламент ЄС прийняв Директиву.

Відтоді було створено багато EMI в особливо далекоглядних фінансових юрисдикціях, таких як Великобританія, Литва, Мальта та Ірландія.

Спрощення транскордонних операцій

Вони можуть пропонувати внутрішні та міжнародні платіжні послуги, що полегшує роботу компаній за кордоном, ніж це зазвичай дозволяють традиційні банки.

У чому їх принципова відмінність від банків?

Незважаючи на схожість, EMI та банки суттєво відрізняються за спектром фінансових послуг, які вони пропонують.

Вони надають платіжні рахунки електронними грошима, які дозволяють клієнтам приймати та здійснювати платежі без відкриття банківського рахунку. Використовуючи технологію електронних грошей, EMI спрощують кредитні перекази, прямі дебети та обмінні послуги.

Очікується, що в Європі EMI відповідатимуть вимогам щодо мінімального початкового капіталу в 350 000 євро. Це дозволяє EMI виходити на ринок активніше, ніж попередній обмежувальний режим, який вимагав початкового капіталу в 1 000 000 євро.

EMI також надають послуги підтримки щодо завдань і можливостей, пов’язаних із кредитами. Випуск електронних грошей залишається важливим, і має бути надійний контроль коштів клієнтів і точні фінансові прогнози. Кошти EMI зберігаються окремо від коштів клієнтів.

Але чи значні ці відмінності?

Навпаки, банки зазвичай пропонують більш широкий спектр фінансових послуг, крім платіжних. Така діяльність може включати кредитування та інвестиційні послуги.

Однак на організаційному рівні більшість EMI менші, ніж традиційні банки, і часто більш гнучкі та технологічно підковані. Це полегшує їм розробку специфічних функцій продукту, які багато банків не пропонують.

Установи електронних грошей також повинні пропонувати вичерпні консультації та можливість випускати електронні гроші та проводити відповідні платіжні операції.

Тривалість часу для відкриття рахунків

Наприклад, у той час як відкриття корпоративного банківського рахунку в традиційному банку може зайняти місяці, включаючи поїздку до фізичного відділення, відкриття бізнес-рахунка в EMI може зайняти пару тижнів або навіть кілька днів.

Крім того, деякі EMI, такі як FinXP, більш зручні для бізнесу, головним чином при обслуговуванні корпоративних клієнтів, які регулярно зазнають економічної дискримінації з боку більш відомих фінансових установ.

Наші Послуги

Якщо ви хочете відкрити бізнес EMI, вам слід звернутися до фахівців нашої організації. Вони спеціалізуються на допомозі отримати ліцензію в різних країнах. Вони добре знають специфіку роботи таких організацій, тому підкажуть, на що потрібно звернути увагу, щоб виконати всі вимоги державних органів. Також наші фахівці допоможуть підготувати необхідні документи.

Наші фахівці уважно ставляться до побажань клієнтів, що робить співпрацю максимально приємною.

Наприкінці

Якщо ви не задоволені тим, як працює банківська система, ви можете відкрити організацію, яка допомагатиме користувачам здійснювати транзакції або зберігати їхні активи. Але для цього обов’язково потрібно отримати дозвіл на роботу. Фахівці нашої компанії допоможуть вам зробити це в найкоротші терміни і не візьмуть за свої послуги великих грошей.


Leave a Comment