Майбутнє створення контенту

Щоб краще зрозуміти створення контенту та куди рухається ця галузь, ми зустрілися з Шломі Бен Атар, директором з маркетингу VFR.ai.

1. Як ви почали працювати у світі створення контенту?

Мені завжди подобалося створювати контент. У 21 рік я вивчав акторську майстерність та імпровізацію. Я також був хардкорним гравцем з 8 років.

У 2015 році я заснував стартап під назвою Moojis, який створював емодзі на основі облич користувачів. У той час я чув від інших генеральних директорів, що ігрова індустрія процвітає. Я подумав: «Люди заробляють на іграх?!»

Моя перша маркетингова кампанія була з користувачами YouTube, коли мій стартап ще не був таким популярним, і саме так я вивів Moojis на перше місце в різних магазинах додатків.

Я вів кіберспортивну лігу, і продюсер звернувся до мене з ідеєю відкрити ігровий канал на YouTube. Ми об’єдналися, а решта вже історія. Зараз у мене 114 тисяч підписників, подкаст, кілька телешоу, я створюю відеоканали CTV та ігри з VFR.

2. Яким ви бачите майбутнє створення контенту? Чи можна очікувати появи нових тенденцій?

По-перше, я відчуваю, що аудиторія сьогодні любить автентичний контент. Ось чому YouTube і TikTok, наприклад, отримують стільки ж, скільки було б телеглядачем.

По-друге, якщо говорити про телебачення, потоковим сервісам, таким як Netflix і Disney, доведеться навчитися створювати дешевший контент, зберігаючи інтерес аудиторії.

Хоча люди все ще підписуються на потокові послуги, акції цих компаній падають. Виробництво контенту надзвичайно дороге, а моделі підписки не приносять достатнього прибутку. Ці компанії інвестують багато грошей у контент через конкуренцію — Netflix не контролює ринок самостійно, як раніше. Крім того, падіння економіки означає, що люди починають скорочувати свої витрати, тому потокові компанії змушені розгортати дешевші моделі з підтримкою реклами.

Це призводить до збільшення кількості оголошень навколо вмісту. Нам добре, їм погано.

Третім трендом, на який варто звернути увагу, буде створення контенту штучним інтелектом. Останнім часом я бавлюся з цим, і це дивовижно, на що сьогодні здатні інструменти ШІ, і це лише початок. Я вірю, що штучний інтелект скоротить розрив між творцями малобюджетного контенту та великими продакшенами – і тоді почнеться справжня конкуренція за контентом.

3. Чи можете ви розповісти нам трохи про VFR і вашу поточну роль у компанії?

VFR створює вміст для підключених телевізійних платформ (Roku, Amazon Fire TV), і оскільки ми не хочемо, щоб наша реклама заважала користувачам, ми створили ненав’язливий програвач реклами для монетизації.

Ми почали зі створення казуальних і гіперказуальних ігор, але швидко побачили потенціал у створенні іншого контенту. Наприклад, ми створили канал електронних книжок для дітей «Маленькі історії».

Ми також побачили потенціал у співпраці з творцями контенту та створенні телеканалу для їхнього контенту, що, по суті, дасть їм ще один потік доходу.

Моя нинішня посада в компанії — директор з маркетингу, і мені справді подобається завдання привернути увагу глядачів CTV. CTV — це відносно новий простір для творців, видавців і маркетологів. Мені подобається брати участь у створенні контенту, бути частиною креативу за рекламою.

4. Яка роль VFR у майбутньому створення контенту?

VFR може допомогти творцям зрозуміти світ підключеного телебачення та створити для них канал Roku або Amazon на основі їх бренду. Ми також можемо створювати контент для брендів DTC, які хочуть бути представлені на CTV.

Я відчуваю, що телевізор залишатиметься центром дому, тим більше, що зараз кіно не так популярно, як було раніше. VFR може бути ланкою, яка з’єднує бренди, видавців і творців із головним екраном розваг під назвою ТБ.

5. Чому ви вирішили просувати VFR-контент саме на платформі Roku CTV?

Мені завжди подобалася повага, яку люди ставляться до медіа під назвою телебачення. Я думаю, що це зовсім інший підхід, ніж мобільний. Екранна нерухомість величезна, і раптом розрив не такий великий для створення телевізійного контенту. Раніше це були лише великі виробництва, але тепер у нас також є ігри та контент у стилі YouTube.

Зокрема, Roku має 64 мільйони активних користувачів щомісяця тільки в США – я думаю, що потенціал тут величезний. Розвиток досить зручний, а ринок молодий, тому це великі можливості.

6. Які передбачувані стратегії, на вашу думку, будуть ефективними для того, щоб зробити контент менш нав’язливим і збільшити цінність для споживачів CTV?

Я думаю, що такі платформи, як TikTok, Instagram, YouTube і Twitch, можуть навчити нас, що саме подобається людям, а що ні. Ми можемо взяти ці дані та швидко перетворити їх у контент CTV без накладних витрат на велике виробництво. Традиційне телевізійне виробництво займає багато часу та багато грошей. Створення простішого вмісту буде найкращим шляхом або взяти веб-контент і ввести його безпосередньо в канал CTV.

Завдяки цьому споживачі отримають вміст на рівні очей на своїх екранах, рекламодавці матимуть можливість продемонструвати свій бренд у менш нав’язливий спосіб, а звичайні гравці зможуть посидіти зручніше з келихом вина та насолодитися простою грою в бінго на кінець їхнього дня. Батьки можуть навіть відпочити, оскільки електронні книги легко доступні як заміна дитячим казкам перед сном.


Leave a Comment