Майкл Баскін — архітектор, будівельник і дизайнер, який спеціалізується на збереженні історичних прибережних міст.

Відзначений своїм унікальним підходом до будівництва та дизайну, Баскін був представлений у різних виданнях, включаючи New York Times, Travel + Leisure, Coastal Living, Men’s Journal та журнал Sunset.

У 2002 році Баскін придбав готельний будинок на Мауї та перетворив його на готель Paia Inn, який Los Angeles Times описав як «престижний стильний притулок». Будучи дуже популярним місцем для туристів, готель продовжує отримувати чудові відгуки та був визнаний одним із трьох найкращих готелів Мауї.

Зараз Баскін працює над кількома проектами реконструкції Пайї, оскільки він сподівається зберегти частину історичного шарму міста. Як опортуніст, він також пишається тим, що створює різні економічні можливості для місцевих жителів.

Яка ваша поточна роль у вашій компанії?

Я архітектор, дизайнер і власник Paia Inn – бутик-отель для відпочинку на Мауї. Розташоване на тримильній ділянці білих пісків, це ідеальне місце для сімейного відпочинку або весільного прийому. З приватним доступом до пляжу та архітектурою, натхненною Балі, ми пропонуємо прибережну розкіш тим, хто відвідує острів.

Що вас надихнуло піти цим шляхом?

Мій тато завжди був для мене мотиватором у житті. Я провів багато років свого становлення, сидячи на нарадах мого тата, і він багато чого навчив мене про бізнес і підприємництво. Він заохотив мене здобути післясередню освіту, і зрештою я навчився поєднувати свою пристрасть до дизайну та архітектури. Я почав реконструювати старі будинки в місцевих районах, перш ніж інвестувати в ринки дорожчої нерухомості, такі як Мауї. З кожним проектом, який я завершив, я навчився бути більш економним і прибутковим. Зараз я широко відомий своїм вишуканим прибережним стилем і унікальним підходом до дизайну. Я побудував будинки та невеликі готелі на Гаваях, у Карибському басейні, у Каліфорнії та Таїланді.

Що визначає ваш підхід до бізнесу?

Мій підхід до бізнесу дуже простий, я витрачаю час, щоб переконатися, що найму потрібних людей. Я працюю з багатьма талановитими людьми, включаючи архітекторів, інженерів і бухгалтерів. Я відношу свій успіх до моїх працьовитих команд професіоналів. Ціную відкрите спілкування. Важливо, щоб усі завжди були на одній сторінці та розуміли, над чим ми працюємо.

Які ключі до продуктивності в такому насиченому середовищі?

Терпіння та наполегливість життєво важливі для довгострокового успіху. Коли справа доходить до будівництва, ви майже завжди можете очікувати труднощів, будь то затримки, додаткові витрати чи вимоги щодо отримання дозволу, особливо коли мова йде про історичні об’єкти. Важливо залишатися на своєму та робити все можливе, щоб вирішувати будь-які проблеми.

Як ви оцінюєте успіх?

Я працюю в бізнесі з 1987 року і відтоді досяг великого успіху. Зараз я є власником прекрасного бутика, який здається в оренду для відпочинку, і я спеціалізуюся на відновленні прибережних міст. Однак, незважаючи на власний успіх, я усвідомлюю важливість віддачі. Як давній житель Мауї я докладаю зусиль, щоб відшкодувати кілька організацій, зокрема Вальдорфську школу Халеакала, школу Кекауліке, Академію Horizons, Молодіжний центр Paia, Make a Wish, Camp Imua, Keiki Dream, Seabury Hall, Cameron Center, Hui No ‘eau, Hana Senior Center, Червоний Хрест, Гавайський фонд дикої природи.

Успіхом для мене також є знаходження балансу між особистим життям і професійними обов’язками. Як людині, орієнтованій на сім’ю, мені важливо щодня проводити якісний час зі своїми близькими.

Що ви порадите тим, хто цікавиться вашою галуззю?

Моєю найкращою порадою буде пошукати інших професіоналів галузі, які можуть поділитися з вами своїм досвідом. Бізнес – це складно, і легко втратити мотивацію, коли справа доходить до ваших цілей. Однак, виділивши час на навчання від більш досвідчених людей, можна уникнути непотрібних пасток.

Чим ти любиш займатися поза роботою?

Для мене сім’я – пріоритет номер один. Я люблю свою роботу та все, що я роблю, але для мене успіх тепер полягає в тому, що я можу проводити час з тими, хто для мене найважливіший. На Мауї знаходяться одні з найкрасивіших пляжів світу. Зазвичай, коли я не працюю, я беру свою родину, і ми любимо провести день на воді.

Яку пораду ви ніколи не забуваєте?

Ніколи не втрачайте своїх цілей, але, найголовніше, ніколи не втрачайте впевненості в собі. Ви відповідаєте за свій власний успіх, тому важливо залишатися мотивованим, якими б складними не здавалися речі. Зробіть саморефлексію щотижневою звичкою і використовуйте невдачі як можливості для навчання.


Leave a Comment