Маркетинг у соціальних мережах для страхових агентів

Що таке котушка?

Коротка відповідь, це вертикальне відео, яке ви можете опублікувати в Instagram.

Довша відповідь, згідно з Hootsuite, «Instagram Reels — це повноекранні вертикальні відео, які можуть тривати до 90 секунд. Вони постачаються з багатьма унікальними інструментами редагування та великою бібліотекою аудіодоріжок (включаючи все: від популярних пісень до фрагментів вірусного вмісту інших користувачів)». Котушки можуть бути чудовим інструментом маркетингу в соціальних мережах для страхових агентів.

Чому ви повинні їх використовувати?

Ролики – це розважальні, захоплюючі відео, у яких ви можете творчо висловити історію свого бренду, навчити свою аудиторію та привернути увагу людей, яким може сподобатися ваш бізнес. Згідно з Instagram, люди приходять на Reels, щоб брати участь у культурних трендах, співпрацювати зі спільнотою та відкривати нові ідеї.

Котушки — чудовий спосіб охопити вашу ідеальну аудиторію. Створення швидкого відеовмісту, до якого вони зможуть віднестися, зацікавить їх вашим профілем.

Як і в інших соціальних мережах, немає гарантії, що одна частина вмісту перетворить глядача на клієнта, але вона може підвищити впізнаваність бренду та створити маркетинговий маховик замість воронки. Зрештою, маркетинг для потенційного клієнта не повинен просто зупинятися, коли ви перетворили його на клієнта, це має бути безперервне коло, щоб підтримувати його зацікавленість.

Пояснення 4 важливих аспектів барабана:

1. Звук:

У вас є три варіанти використання звуку для барабана:
a. Імпортований звук: Це оригінальна аудіодоріжка, яку ви створили на своїй камері (відео, на якому ви розмовляєте, або відео, яке ви зняли, на якому розмовляє хтось інший). Після імпорту та завантаження його буде класифіковано як «оригінальне аудіо» та буде додано до вашого облікового запису, якщо хтось захоче зберегти та використати його.
b. музика: Це частина пісні, яку ви можете знайти в Instagram, щоб покласти під своє відео. Існує багато доступної музики, включаючи хіти, які ви почуєте по радіо.
в. Оригінальний аудіо/Збережені звуки: Ці звуки варіюються від телевізійних і кіноцитат до смішних уривків, які вимовляють люди. Ці звуки спочатку були імпортованими аудіо, але як тільки ролик зі звуком було опубліковано, він став доступним для всіх користувачів Instagram для збереження та перепрофілювання.

Звук, який ви виберете, важливий для вашого вмісту. Є аудіодоріжки, які користуються популярністю, а це означає, що звук дуже залучений, тому алгоритм просуває вміст, який використовує ці звуки.

ПОРАДА. Стрілка біля звуку вказує на те, що він популярний. Later.com ділиться детальнішою інформацією про популярні звуки.

2. Зміст і тривалість:

Намагайтеся, щоб більшість ваших роликів були лаконічними. Ролики тривалістю від трьох до семи секунд, як правило, мають більший охоплення, але іноді ваш вміст потребує додаткових пояснень, що означає довший барабан.

Мета полягає в тому, щоб створити вміст Reel, який додає цінності для ваших глядачів, тому ключовим є максимально стиснути його, але при цьому точно сформулювати своє повідомлення.

Заклики до дії (CTA):

Яку мету або дію ви хочете, щоб ваша аудиторія зробила після перегляду вашої ролика?

Ось кілька варіантів закликів до дії (у порядку від найімовірнішого до найменш ймовірного):

  • Поставте лайк відео
  • Прочитайте підпис
  • коментар
  • Слідкуйте за своїм обліковим записом
  • Натисніть посилання у своїй біографії / Завантажте PDF
  • Дивіться частину 2 фільму

Важливо переконатися, що ваш CTA є чітким і дієвим. Ми всі хочемо сказати, що наш CTA полягає в тому, щоб перейти на наш веб-сайт і заповнити форму, але ваш вміст має це виправдовувати. Котушки не призначені для прямого перетворення свинців, тому не ставтеся до них таким чином. Останнє, що ви хочете зробити, це настільки рекламувати, що ви забудете показати особисту сторону себе.

4. Підпис:

Прокручуючи Reels у своєму профілі, ви можете помітити, що довжина підписів залежить від публікації та профілю.

Чи є у вас зацікавлена ​​аудиторія, яка прочитає заголовок, що може забрати в них одну-дві хвилини, чи вони бажають побачити одне-два речення, лайкнути вашу публікацію та прокрутити далі?

Давайте разом зробимо котушку:

Ось відео про те, як зробити котушку

Ось ролик, який ви можете скопіювати, зберігши звук із нашого ролика та замінивши CTA на те, що має сенс для вашого бізнесу.

Коли ви зробите ролик, не забудьте позначити Coterie Insurance у своїй публікації, щоб ми могли побачити їх і подарувати вам гарне велике серце та залишити коментар!

Якщо вам потрібна допомога у виготовленні котушки, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook і ставте свої запитання. Пейдж, менеджер із маркетингу соціальних медіа компанії Coterie, із задоволенням відповість на них.

Leave a Comment