Марк Беніофф повідомляє співробітникам Salesforce у Slack Message, що нові працівники менш продуктивні

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

У повідомленні Slack, надісланому співробітникам у п’ятницю, співгенеральний директор Salesforce Марк Беніофф заявив, що нові працівники компанії були недостатньо продуктивними, і запитав, у чому може бути причина.


Блумберг | Getty Images

Беніофф запитав: «Хіба ми не будуємо племінні знання з новими співробітниками без офісної культури?» у повідомленні, яке вперше повідомило CNBC. Повідомляється, що Беніофф спробував пом’якшити інтенсивність запитання жартівливим смайликом-янголом «прошу друга».

Як повідомляє CNBC, Беніофф підкреслив, що це «проблема, яка, за його словами, впливає на співробітників, які приєдналися до Salesforce цього і минулого року». Було зрозуміло, що проблема продуктивності може бути частково пов’язана з характером широко поширеної віддаленої роботи, яка стала набагато більш поширеною через пандемію COVID-19.

У заяві для CNBC представник компанії сказав, що Salesforce має «гібридне робоче середовище, яке дає можливість керівникам і командам працювати разом з метою. Вони можуть вирішувати, коли і де збиратися разом, щоб співпрацювати, впроваджувати інновації та сприяти успіху клієнтів».

Salesforce, як і багато інших компаній, бореться з ослабленням економіки, зазначає CNBC, а також з відходом керівників C-Suite, таких як неминучий відхід генерального директора Slack Стюарта Баттерфілда.

Як повідомляється, повідомлення Беніоффа викликало численні відгуки, багато позитивних. Тим не менш, він був незадоволений, що це стало публічним, частково сказавши, що він сподівається, що співробітники «погодяться, що це також розчаровує те, що наші приватні розмови тут майже відразу були передані громадським ЗМІ».

Leave a Comment