Мені сказали зняти обручку перед залученням інвесторів — чи справді я мав це зробити? | Аарон Дінін, доктор філософії | Грудень 2022 р

Фотографія Дрю Кофмана на Unsplash

На початку моєї стартап кар’єри я готувався виступити за лаштунками стартап-заходу в Силіконовій долині, коли колега-підприємець дав мені, заднім числом, одну з найбільш образливих і ідіотських пропозицій, які я коли-небудь отримував як підприємець.

«На твоєму місці, — сказав він, вказуючи на мою руку, — я б зняв це, коли ти підеш на подачу».

“Га?” Я відповів, не зовсім розуміючи, що він мав на увазі.

— Твоя обручка, — уточнив він. «Ти не повинен носити це».

“Чому ні?” Я запитав.

«Тому що це все одно, що махати гігантським червоним прапором перед усіма інвесторами в аудиторії, що ти одружений», — відповів він, ніби ця причина була найочевиднішою річчю у світі, а я був ідіотом, не розуміючи. «Ви можете також підняти табличку, яка повідомляє їм, що ви надто ризиковані, щоб інвестувати».

«Чому носіння моєї обручки робить мене ризикованою інвестицією?» я дивувався.

«Тому що це означає, що у вас є сім’я», — по суті сказав він мені. «Діти. Будинок. Собака. Все те, що відверне вашу увагу від вашого стартапу, на чому хочуть, щоб ви зосередилися інвестори».

«Але в мене немає ні дітей, ні будинку», — тупо відповів я. «Ми з дружиною живемо в квартирі».

«Так, але ти збираєшся», — відповів він. «І коли ви це зробите, це зробить вас гіршим підприємцем і ризикованішою інвестицією. Краще не нагадувати інвесторам про це під час презентації. Вони хочуть відчувати, що ви на 100% віддані справі успіху своєї компанії, а підприємці з сім’ями не можуть цього зробити. Це просто факт».

Я повинен був ігнорувати його. Чорт, мабуть, я мав його вдарити. Натомість я був молодий і наївний і не знав нічого кращого, тож мені соромно визнати, що я зняв перстень і посунув його до кишені.

Якщо вам цікаво, я не знайшов жодного інвестора після того презентаційного заходу, тому порада зняти мою обручку точно не була якимось магічним рішенням для збору коштів. Не те, щоб я справді думав, що це буде. Однак з тих пір, як стався той момент, я задавався питанням про вплив сім’ї на збір коштів. Чи справді інвестори уникають інвестувати в засновників із сім’ями?

Якщо бути чесним із самим собою, я зняв обручку того дня понад десять років тому не лише тому, що якийсь випадковий засновник сказав мені, що я повинен це зробити. Це сталося тому, що він ненавмисно визначив щось, про що я вже знав.

Я вже знав, який вплив може мати родина на мій стартап. Коли я тільки почав створювати стартапи, я був молодим і самотнім. У результаті я міг повністю зосередитися на своїй компанії. Я регулярно працював цілий день і ніч; моя компанія та її потреби завжди були на першому місці; якби мені довелося сісти в літак і в одну мить облетіти півсвіту, я міг би і зробив би це.

Однак, коли моє сімейне життя розвивалося, це вплинуло на кількість часу та зусиль, які я міг присвятити своєму стартапу. По-перше, у мене була дівчина/наречена/дружина, хтось, з ким я хотів проводити час за рахунок часу, який я міг витрачати на свою компанію. Зрештою я завів собаку. Він також зайняв мій час. Потім у мене народилися діти і… ну… якщо у вас є діти, ви точно знаєте, скільки часу вони займають. За ціле десятиліття я витрачав понад 100 годин на тиждень на свої стартапи до того, що мені пощастило, кілька тижнів, якщо я міг витрачати 40 годин.

Я впевнений, що я не один. Кожен підприємець із сім’єю, якого я знаю, витрачає на роботу менше часу, ніж підприємці без сім’ї. Як результат, здається розумним вважати, що наявність сім’ї впливає на шанси компанії на успіх, що, як наслідок, має вплинути на здатність компанії залучати кошти.

Зокрема, з точки зору інвестора, чи не будуть підприємці з сім’ями за своєю природою більшими зобов’язаннями та гіршими інвестиціями?

Якби найважливішим показником для визначення успіху стартапу був час, який засновники можуть присвятити розбудові своїх компаній, тоді, так, підприємці, які не обтяжені, були б кращими інвестиціями. Але, як я зрозумів за ці роки, 100+ годин робочого тижня не є квитком до суперзірки стартапу.

Натомість тепер, коли я подорослішав і маю трохи більше перспектив, я дізнався три важливі речі про зв’язок між сім’єю та створенням стартапів, що робить сімейних підприємців чудовими інвестиціями. Або, принаймні, це робить наявність сімей неважливим для того, чи будуть інвестори інвестувати чи ні.

По-перше, хоча підприємці з сім’ями справді мають менше часу для роботи, вони також, як правило, краще визначають пріоритети свого часу. Наприклад, я став набагато ефективнішим і, як наслідок, ефективнішим підприємцем після того, як народив дітей, і це тому, що в мене просто не було майже стільки часу, щоб витрачати його.

По-друге, батьківство зазвичай допомагає підприємцям навчитися бути менш егоїстичними та більш чуйними. Зрештою, вони більше не є центром власних світів. Ця додаткова емпатія, як правило, перетворює їх на підприємців, які більш чутливі до важливості обслуговування потреб інших, а не самих себе.

По-третє, і найважливіше, коли я припускав, що інвесторам не байдуже, чи є у мене дружина та діти, це означало, що я ставив пріоритет неправильним речам у зборі коштів. Це означало, що я думав, що інвестори вирішують інвестувати в стартапи та засновників виключно з огляду на майбутнє, але це неправда. Докази, які інвестори використовують для прийняття інвестиційних рішень, походять із сьогодення, а не з майбутнього. Якщо стартап уже генерує 5 мільйонів доларів доходу та зростає на 80% щомісяця, він залучить інвесторів, навіть якщо підприємець, який його презентує, має 20 дітей. І навпаки, якщо компанія — сміття, вона не залучить інвесторів, навіть якщо підприємець, який її представляє, працює 20 годин на добу сім днів на тиждень.

Іншими словами, жоден підприємець не повинен хвилюватися, чи не завадить інвесторам інвестувати в їхні стартапи наявність сім’ї, оскільки інвестори не приймають інвестиційні рішення на основі того, скільки часу засновники можуть присвятити своїм компаніям; вони приймають інвестиційні рішення, виходячи з того, скільки тяги має компанія та її здатність залучати додатковий капітал для масштабування. Простіше кажучи, якщо у вас є інвестиційна компанія, яка відповідає інвестиційним тезам інвестора, якого ви пропонуєте, цей інвестор збирається інвестувати. Якщо ні, то інвестор не вкладатиме. Ви можете спробувати звинуватити інших у своїх проблемах зі збором коштів, якщо хочете, але справжня причина, чому вам важко зібрати капітал, не має нічого спільного з тим, що ви носите на пальці або хто чекає вас вдома.

Leave a Comment