Мессі Каспер, виконавчий директор житлово-комунального господарства

Мессі Каспер — досвідчений професіонал американського сектору доступного житла.

Він має ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Джонсона та Уельсу в Род-Айленді, а також сертифікати від Інституту управління проектами, Массачусетської національної асоціації працівників житлового будівництва та реконструкції (NAHRO), Національної асоціації квартир та NeighborWorks America.

Велика історія роботи Массі Каспера почалася зі значного періоду часу, проведеного фінансовим аналітиком у WinnResidential, одній з найбільших компаній з управління доступним житлом у США. Після цього він працював у багатьох корпораціях розвитку громад, житлових органах і некомерційних підрозділах житлових органів, розташованих по всій країні.

З філософської точки зору, Мессі є великим прихильником пошуку спільної мови, вивчення потенціалу для інноваційного партнерства та формування кооперативних альянсів для розробки нового доступного житла та збереження існуючого доступного житла. Особисто він захоплений гуманітарними справами і щодня прагне бути корисним тим, хто найбільше потребує в нашому суспільстві. У цьому ключі Мессі є відвертим прихильником навчання фінансової грамотності для сімей із соціально-економічними проблемами та заохочує володіння житлом та самозабезпечення в цій же групі.

Що ви зараз робите у своїй компанії?

Протягом останніх кількох призначень я був виконавчим директором, відповідальним за нагляд і керівництво малими та середніми житловими органами. Житлові органи спільно підпорядковані Міністерству житлового будівництва та міського розвитку США та міста/округу, і їм доручено виплачувати кошти та субсидії на користь тих, хто живе в соціально-економічних умовах, шляхом надання житла або субсидій на оренду, щоб вони могли знайти безпечне та стабільне місце, яке можна назвати домом.

Скажіть нам одну довгострокову мету у вашій кар’єрі.

Я хочу бути пастухом і бути керівником слуг середнього та великого житлового управління, щоб досягти своєї місії. Я продовжую наполегливо працювати, щоб заслужити та реалізувати цю мету щодня у своїй роботі та особистому житті, і я вірю, що я на шляху до її досягнення.

Який найцінніший урок (уроки), який ви засвоїли протягом своєї кар’єри?

Практика наполегливості, терпіння, емпатії та доброзичливості разом із твердою трудовою етикою та неухиленням від викликів — це цінність бренду, яку я прагну привнести на своє робоче місце щодня.

Що б ви порадили іншим, хто прагне досягти успіху у вашій сфері?

Будь-кому, хто розглядає кар’єру в секторі доступного житла, я б сказав, що екологічне мислення приносить великі дивіденди; слухайте, постійно навчайтесь новому та вдосконалюйтесь у кожній сфері, яку можете, за будь-якої нагоди.

Як ви підтримуєте стабільний баланс між роботою та особистим життям?

Я підтримую міцний баланс між роботою та особистим життям, встановлюючи чіткі межі між професійним та особистим життям. Крім того, я заохочую своїх співробітників в організації підтримувати здорові межі, виділяючи час на відпочинок, омолодження та якісне проведення часу зі своїми сім’ями. Люди, які мають правильний баланс між роботою та особистим життям, щасливіші, здоровіші та просто краще працюють. Цей факт підтверджено багатьма опублікованими дослідженнями.

Яка техніка найбільше допомагає вам у повсякденній рутині?

Хоча це може здатися трохи нудною відповіддю, одна технологія, яка найбільше допомагає мені в моїй щоденній рутині, безумовно, мій обліковий запис електронної пошти. Так я спілкуюся зі своїми колегами та будь-якими іншими людьми, з якими мені потрібно зв’язатися, виконуючи свої обов’язки виконавчого директора ЖЕКу. Без нього я справді не міг виконувати свою роботу.

Яка була найважча перешкода, яку ви подолали?

Як керівник на моєму робочому місці, одним із останніх викликів, які я подолав, є боротьба з COVID на робочому місці, виснаження співробітників, постійна нестача персоналу, а також збереження кредо якості найму, забезпечуючи постійне постачання преміум-продуктів і досягнення цілей і терміни звітування.

Хто був для вас взірцем і чому?

Мій взірець для наслідування – моя мати, яка була вчителем і одиноким батьком. Вона виростила чотирьох дітей і ніколи не приймала «ні» як відповідь, незважаючи на всі перепони та перешкоди, які траплялися на її шляху. Вона щодня показувала мені, що можна йти до своєї мрії, ніколи не здаватися і не здаватися, якщо ви докладете наполегливої ​​праці та будете старанними.

Яку пораду ви ніколи не забуваєте?

Будь скромним. Смирення нічого не коштує вам і зберігає правильний менталітет, необхідний для допомоги тим, кому пощастило менше. Цей аспект, а також збереження відкритого розуму є важливою частиною засвоєння нової інформації, адаптації до нових ситуацій і вивчення нових навичок. Смиренність також діє як щит від багатьох менш бажаних якостей. Немає недоліків бути скромним.

Як для вас виглядає успіх?

Для мене успіх — це бути в змозі покращити життя інших і допомогти сім’ям досягти своїх цілей щодо володіння житлом та освіти. Володіння житлом і освіта є двома основними елементами, які дають змогу сім’ї визначати власну долю та майбутнє на власних умовах. У всіх моїх ролях у галузі доступного житла ця зосередженість приносила мені радість, спостерігаючи, як інші рухаються до успіху та стають успішними.


Leave a Comment