Монетизація метавсесвіту: можливості зараз і в майбутньому

Представлено LandVault


Настав час компаніям вирішити, яку роль вони відіграватимуть у метавсесвіті: бути частиною хвилі чи просто спостерігати, як вона розгортається. Це не просте рішення. Дізнайтеся більше про можливості, які сьогодні перед сміливими бізнес-лідерами, на цій події VB On-Demand.

Дивіться безкоштовно на замовлення!


Метавсесвіт і його потенціал захопили нашу колективну уяву. Проблема в тому, що багато брендів кинулися на ранній стадії чи то заради ажіотажу, чи то через FOMO, не маючи більш стратегічного та довгострокового бачення того, що це означає. Тож виникли неправильні уявлення про простір, дехто думав, що це просто місце, щоб підняти усвідомлення одноразовим досвідом, а не багато іншого.

«Коли Facebook перейменував себе в Meta, це привернуло багато уваги, але він також не зміг дати конкретних відповідей на те, що означає цей ребрендинг і який досвід він забезпечить користувачам», — каже Себастьєн Боргет, співзасновник і головний операційний директор компанії Пісочниця.

Існує ще дуже мало віртуальних світів із реальним досвідом і вмістом, з якими користувачі можуть взаємодіяти, і саме тут на допомогу приходять такі компанії, як The Sandbox, які виконують обіцянку залучати користувачів до спілкування та гри на платформі.

«Ми неодноразово доводили, що ви можете стимулювати продажі за допомогою деяких із цих досвідів», — говорить Семюель Хубер, засновник і генеральний директор LandVault. «Досвід Тижня моди, який ми робили на платформі під назвою Decentraland, приніс кілька мільйонів доларів доходу від клієнтів, які вирішили купити віртуальні товари. Це те, що повторюється знову і знову. Створивши правильний досвід, ви можете отримати дохід».

Завдяки блокчейну та крипто, вбудованим у платформу, що відкриває можливість безперебійних транзакцій, будь-який бренд може створити досвід, який також стане джерелом доходу. Але крипто є ще одним джерелом помилкових уявлень, оскільки багато компаній вважають, що платформа вимагає технічних знань, досвіду крипто або навіть інвестицій у криптовалюту, щоб почати роботу.

Сервіси, такі як LandVault та інші, швидко з’являються, щоб абстрагувати цей рівень, що робить можливим будівництво без довгострокових інвестицій — без використання нічого, крім фіатної валюти.

«Нам вдалося показати брендам, що, так, це нова платформа, але це не страшна платформа», — додав Хубер. «Це новий канал, новий інструмент, який вони можуть використовувати. Нічого, що кардинально відрізняється від змін, через які ми пройшли раніше в соціальних мережах. Просто новий інструмент, який дозволяє їм створювати набагато багатший досвід, а також використовувати цю нову економіку творців».

Найбільш успішними є ті бренди, які бачать у цьому не просто одноразовий досвід, а спосіб налаштуватися на успіх на наступному етапі розвитку Інтернету. Саме вони вірять, що Web3 — це майбутнє Інтернету, і вони мають фору в тому, щоб бути актуальними для майбутнього двомільярдного покоління Альфа, яке, по суті, народилося в іграх і розуміє крипто з рідного.

У короткостроковій перспективі такі показники, як час перебування та участь у міні-іграх, які є абсолютно унікальними для платформи, показують, що можна привернути безрозділену увагу споживачів на нечувано довгий час.

«Ми створюємо нову зміну парадигми з точки зору показників», — каже Боргет. «Ми не просто хочемо мати мільйон людей, яким подобається певний вміст, а витрачати на нього лише три-п’ять секунд. Ми хочемо, щоб люди проводили час і мали користувачів, які залишаються залученими протягом тривалого часу. Коли ви витрачаєте в середньому 20 хвилин, це має сенс».

Один клієнт LandVault бачив, як користувачі витрачають 29 хвилин на взаємодію з метавсесвітом компанії, у порівнянні з секундою або двома, коли вони бачать рекламу, каже Хубер.

«Що можна зробити за 29 хвилин? Наскільки ви можете навчити клієнтів бренду, змусити їх закохатися в бренд, можливо, навіть продати їм щось чи дати їм винагороду?» він каже. «Це відкриває нові можливості для маркетингу, навіть якщо вони можуть не вірити, що метавсесвіт — це майбутнє Інтернету. Можливо, у них немає 10-річного бачення, але вони все одно можуть щось зробити сьогодні».

У третьому альфа-сезоні Sandbox компанія зафіксувала 70 мільйонів відвідувань і 40 000 активних користувачів щодня, хоча Sandbox наразі не працює на мобільних пристроях, каже Боргет. Деякі з найпопулярніших програм мали від кількох сотень тисяч до мільйона відвідувань, а користувачі витрачали в середньому понад 20 хвилин на сеанс і 80 хвилин на день.

Незважаючи на те, що ми стикаємося з рецесією та спостерігаємо падіння оцінок на криптографічному та технологічному ринку, ринок метавсесвіту все ще зростає, де більше його сприймають користувачі, бренди запускають активації та зростаюча глобальна екосистема студій по всьому світу, які розробляють досвід для брендів і проектів. , – каже Боргет.

«Це лише питання часу», — додає він. «Йдеться про те, щоб зосередитися на правильній пропозиції для користувачів, а не просто намагатися монетизувати їх. Метавсесвіт — це спосіб збільшити взаємодію з аудиторією, повернути контроль і надати брендам можливість володіти своїми даними, володіти своїми відносинами зі своїми клієнтами чи лояльними шанувальниками та залучати нових користувачів. Він пропонує більше занурення, цінності та речей, які неможливо зробити в реальному світі, щоб залучити аудиторію, яка шукає дуже персоналізованого досвіду».

Перегляньте цю подію VB On-Demand, щоб дізнатися більше про те, як бренди можуть отримати та монетизувати цю можливість метавсесвіту, надати унікальний досвід взаємодії та налаштуватися на успіх у довгостроковій перспективі тощо.

Дивіться безкоштовно на замовлення прямо тут!

Порядок денний

  • Виявлення можливостей у метавсесвіті: відрізнити рекламу від реальності
  • Рекомендації та помилки, яких слід уникати
  • Як підійти до стратегії метавсесвіту вашого бренду
  • Як економіка метавсесвіту буде прискорена
  • І більше!

Ведучі

  • Себастьян БоргетСпівзасновник і головний операційний директор The Sandbox
  • Самуель ГуберЗасновник і генеральний директор LandVault
  • Віктор ДейТехнічний редактор, VentureBeat (модератор)

Leave a Comment