Мільйони переїжджають до Флориди, але деякі про це шкодуютьPhilipp Walter/EyeEm через Getty Images через Business Insider

Форт-Лодердейл, Флорида.
  • За даними Бюро перепису населення, у 2022 році штат Флорида був найшвидше зростаючим штатом.
  • Населення штату невпинно зростає протягом десятиліть.
  • Але деякі люди, які переїхали туди, пошкодували про своє рішення.

Ця історія спочатку з’явилася на Business Insider.

АНАЛІЗ

У 2022 році багато чого змінилося, але одне залишилося незмінним: американці продовжували масово переїжджати до Флориди. Однак деякі з них, швидше за все, пошкодують про це.

Згідно з новими даними Бюро перепису населення, з липня 2021 року по липень 2022 року населення Флориди зросло більш ніж на 22 мільйони осіб. Зростання на 1,9% стало найбільшим у будь-якому штаті США за цей період, трохи перевищивши Айдахо та Південну Кароліну, де спостерігалося зростання на 1,8% та 1,7% відповідно.

«Хоча Флорида часто була серед штатів, які найбільше зростали, це був перший випадок з 1957 року, коли Флорида стала штатом з найбільшим процентним приростом населення», — сказала Крісті Уайлдер, демограф відділу населення Бюро перепису населення. у прес-релізі.

Незважаючи на те, що приріст населення Сполучених Штатів уповільнився та став негативним у деяких штатах, населення Флориди зростало щороку з 1946 року, збільшившись у дев’ять разів порівняно з приблизно двома мільйонами населення того року. Бюро перепису населення пояснює деяке раннє зростання штату впровадженням систем кондиціонування повітря в 1950-х роках, за цей час населення Флориди зросло в середньому приблизно на 6%. В останні роки, оскільки зростання віддаленої роботи дозволило багатьом американцям жити, де вони хочуть, високі температури та відсутність податку на прибуток є одними з переваг, які приваблюють мільйони до штату.

Але деякі з тих, хто переїхав до Флориди, пошкодують про це рішення — і можуть зрештою виїхати. За минулий рік Insider поспілкувався з кількома людьми про те, чому вони вирішили відмовитися від Sunshine State.

Погані погодні умови, низькі зарплати та втрата «відчуття відпустки» відлякували деяких новачків

51-річна Кімберлі Лавлейс раніше розповіла Insider, що покинула Флориду лише через п’ять місяців після переїзду туди в травні 2021 року через високу вартість житла та задушливу спеку, серед інших факторів. Станом на листопад середня вартість житла у Флориді зросла на 22% порівняно з попереднім роком, згідно з даними Zillow, порівняно з 12% зростанням по всій країні за той самий період.

«Спочатку це все ще було відчуття відпустки», — сказала вона. «Але коли реальність занурюється в те, що ти насправді там живеш, це зникає. Життя там — це зовсім інша планета».

Агент з нерухомості Майамі Майкл Борденаро розповів Insider у 2021 році, що від 40 до 50% його клієнтів, які вперше перебувають у штаті, виїжджають звідти протягом кількох років.

«Стільки людей приїжджає на тиждень або два у відпустку, і вони думають, що їхнє життя буде таким щодня», – сказав він. Майже 14 000-членна група Facebook для людей, які виїжджають із Флориди, назвала погану погоду, низькі зарплати, багатолюдні пляжі, зміну політики та високі ціни на житло як причини, через які люди виїхали.

Ніколь Панессо прожила у Флориді все своє життя, поки не переїхала до Теннессі на початку цього року, як вона раніше розповіла Insider, посилаючись на низькі зарплати та високі витрати як причини.

«Людям, які живуть тут, просто неможливо це дозволити — зарплати, які вони тут платять, не додають вартості оренди», — сказала вона.

У травні CBS News назвав Флориду «найменш доступним» штатом у країні, а дослідження Joblist 2019 року, яке порівнювало зарплату з вартістю життя, поставило Флориду на останнє місце з усіх 50 штатів за доступністю. Хоча у Флориді немає податку на прибуток, багато нових покупців житла зіткнуться зі зростаючими рахунками за податок на нерухомість.

Раніше він розповідав Insider, що для Грега Мея головною причиною його виїзду до Північної Кароліни були високі температури у Флориді.

“Моє психічне здоров’я почало погіршуватися через те, що я майже 10 місяців на рік сидів удома”, – сказав він.

Leave a Comment