Міністр Телангани К. Т. Рама Рао відкриває Глобальний саміт TiE 2022

The Глобальний саміт TiE стартував у вівторок у Гайдарабаді в присутності глобальних лідерів підприємництва та лідерства. 7-й випуск глобального форуму, який проходив 13-14 грудня, урочисто відкрив К. Т. Рама Рао, міністр промисловості, торгівлі та ІТ уряду Телангани.

На заході також були присутні Шантану Нарайен, головний виконавчий директор Adobe Systems, і Джаєш Ранджан, IAS, головний секретар відділу промисловості та торгівлі уряду Телангани.

Справа наліво: Джаєш Ранджан, IAS, головний секретар відділу промисловості та торгівлі, уряд Телангани; Суреш Раджу, президент TiE Hyderabad і співголова TiE Global Summit 2022;

К. Т. Рама Рао, міністр промисловості, торгівлі та ІТ, уряд Телангани; Шантану Нараєн, головний виконавчий директор і голова Adobe Systems, Бі Джей Арун — голова опікунської ради TiE Global і Муралі Буккапатнам, віце-голова TiE Global і співголова TiE Global Summit 2022 під час інавгурації 7-го глобального саміту TIE 2022.

На Глобальному саміті TiE виступатимуть спікери з Удаан, Міські сходиі Bira91серед інших.

К. Т. Рама Рао сказав: «Підприємці створюють економічну цінність і потребують максимальної мотивації, розвитку та виховання. TiE відіграє активну роль у взаємодії з інноваційною екосистемою Telangana, і підтримка TiE відіграє вирішальну роль у допомозі нам досягти основної мети — створення найкращих у своєму класі консультаційних послуг і ресурсів для наших підприємців. Telangana продовжуватиме підтримувати такі організації, як TiE, за допомогою наших політик, програм і засобів підтримки екосистем, таких як T-Hub, TSIC, WE Hub, RICH, TASK, Emerging Technologies. Як кульбаба, ми прагнемо поширити вплив індійських підприємців по всьому світу».

Шантану Нараєн сказав: «Для мене честь повернутися в моє рідне місто Хайдарабад на Глобальний саміт TiE. Той факт, що TiE створив економіку в три трильйони доларів, той факт, що вони створюють мільйон стартапів до кінця десятиліття, справді відображає їхню пристрасть віддавати користь спільноті. Коли у вас є геніальна ідея та доступ до капіталу та таланту, це говорить про можливості, які існують у Гайдарабаді. Завдяки злиттю технологій, медицини та освіти ніколи не було кращого часу, щоб бути підприємцем. Ніколи не сприймайте статус-кво як відповідь, щоб не йти за своїми мріями».

Коментуючи саміт, Муралі Буккапатнам, віце-голова TiE Global і співголова TiE Global Summit 2022, сказав: «Сьогодні в Гайдарабаді вперше в історії присутні представництва з 48 міст. У нас є одна з найбільших наставницьких лаунжів тут, у TGS, де в будь-який момент часу 100 підприємців можуть спілкуватися з нашими 700 членами відділення, які відвідали Гайдарабад».

«Чому ми стаємо підприємцями? Ми хочемо залишити по собі слід і шукати безсмертя через наші інновації. Ентузіазм, пригоди, мужність, розум, енергія та сміливість — де б ці якості не переважали, там обов’язково присутній Бог. Я можу Запевняю вас, що моє місто Хайдарабад може похвалитися всіма цими якостями», — додав він.

На тлі відкриття TiE Global Summit 2022, TiE Global Women’s Pitch fest показали кілька виняткових презентацій від національних і міжнародних жінок-підприємців. На саміті 39 жінок-підприємців взяли участь у півфіналі TiE Women Global Pitch Competition. Шість із цих стартапів увійшли до короткого списку, і вони виступатимуть сьогодні у фіналі. TiE Global Summit оголосив 100 000 доларів для підприємця-переможця.