Навіщо починати сезонний бізнес і ось 7 ідей для початку

Навіщо починати сезонний бізнес, і ось 7 ідей для початкуДва – два

Власний сезонний бізнес підходить не кожному. Але відкриття сезонного бізнесу може бути чудовою ідеєю створення додаткових джерел доходу. Так само сезонний бізнес може дати власнику бізнесу можливість взяти відпустку в міжсезоння або дослідити інші сезонні можливості для бізнесу в іншу частину року.

Сезонні підприємства зазвичай мають пікові сезони, коли бізнес отримує більшу частину свого доходу. Це означає, що сезонна діяльність, яка приносить дохід, як-от прибирання снігу та озеленення, є одним із найпопулярніших варіантів для сезонного бізнесу. У цій статті ми зануримося в те, чому відкриття сезонного бізнесу може бути чудовою можливістю, а також кілька ідей, які допоможуть вам почати.

Чому вам варто розпочати сезонний бізнес

1. Сезонний бізнес є прибутковим

Сезонні підприємства пропонують прибуткову роботу. Часто сезонні види діяльності користуються великим попитом у пік сезону, як, наприклад, прибирання снігу. Швидше за все, якщо ви живете десь зі снігом, прибирання снігу стане великим попитом, коли почнуть падати пластівці.

Одного разу ви зареєструйте свій бізнес як ТОВможна швидко знайти клієнтів і працювати. Як і в інших сезонних підприємствах, такий високий попит означає, що на них легше заробити гроші, ніж на інших малих підприємствах.

2. Багато сезонних підприємств мають низьку вартість вступу

Зазвичай сезонний бізнес мати нижчу вартість входу ніж інші види підприємницької діяльності. Наприклад, щоб почати косити газон, все, що вам потрібно, це газонокосарка та вид транспорту.

З прибирання снігу ви можете легко почати з лопати, а потім рухатися вгору. Через низьку вартість входу ви можете легко почати працювати з кредитом для малого бізнесузалежно від розміру сезонного бізнесу, який ви хочете розпочати.

3. Сезонні підприємства працюють частину року

Нарешті, можливо, найкраща причина почати сезонний бізнес тому, що сезонні підприємства зазвичай працюють лише в одну пору року. Однією з причин цього є те, що багато сезонних підприємств залежать від погоди. Наприклад, поширений сезонний бізнес – стрижка газону.

У холодних регіонах трава припиняє рости взимку, тому стрижка газонів зазвичай відбувається лише з весни до осені. Сезонність цих типів робіт означає, що вони не потребують цілорічних зобов’язань і, таким чином, можуть приносити вам додатковий дохід у сезон. Таким чином, сезонні підприємства можуть допомогти погасити інші борги.

7 ідей для початку сезонного бізнесу

Далі ми розглянемо 7 ідей, як розпочати свій сезонний бізнес. Сезонний бізнес може бути чудовим способом почати бізнес, якщо у вас низький кредитний рейтинг. 90% кредиторів використовують вашу оцінку FICO приймати кредитні рішення. Сезонний бізнес також легко розпочати, оскільки він вимагає дуже невеликих накладних інвестицій. А тепер давайте розглянемо кілька сезонних бізнес-ідей.

1. Послуги з благоустрою

Один із найкращих способів розпочати сезонний бізнес – це послуги з ландшафтного дизайну. Послуги з благоустрою зазвичай виконуються з весни до осені, причому найбільше робіт припадає на літо. Навесні прибирання засохлих рослин і підготовка посадок може стати відмінним джерелом доходу. Коли погода потеплішає, стрижка газону, догляд за спринклерами та посадка також можуть приносити дохід. Нарешті, наприкінці сезону спринклерні продувки (утеплення)скошування в кінці року та підготовка грядок і газонів до зими можуть заробити вам гроші.

2. Прибирання снігу

Прибирання снігу та загальне управління об’єктами взимку може бути чудовим сезонним концертом. Незалежно від того, чи вирішите ви розчищати під’їзні шляхи та тротуари за додаткову суму грошей чи орати стоянки, прибирання снігу – це чудова сезонна робота. Це чудово підходить для прибирання снігу створити свій пенсійний план. Майте на увазі, що на відміну від стрижки газонів, яка, як правило, є досить регулярною, прибирання снігу може бути непередбачуваним і вимагати від вас нестандартних годин, щоб не відставати від погоди. Нарешті, подумайте про використання додаткових послуг, таких як посолка та пісок, щоб зменшити слизький лід.

3. Навчіть підводне плавання

Навчання підводному плаванню з аквалангом може бути ще одним чудовим сезонним бізнесом, оскільки його можна викладати в літні місяці. Якщо ви живете в теплому місці цілий рік, ви можете по-різному навчати підводне плавання в найважчі туристичні часи. Це чудовий спосіб отримати сертифікат для мандрівників під час відпустки.

4. Послуги по догляду за дітьми

Восени, взимку та навесні багато батьків потрібен догляд за дітьми після школи. Це робить догляд за дітьми після школи дуже бажаним сезонним бізнесом. З іншого боку, ви також можете запропонувати послуги догляду за дітьми влітку, коли школа не триває. Це робить догляд за дітьми надзвичайно адаптованим до різних графіків і сезонів.

5. Послуги з переїзду

У теплу пору року подумайте про те, щоб організувати переїзд. Як правило, більшість продажів житла досягає піку влітку, і в цей час також закінчується оренда багатьох квартир. Відкриття бізнесу з переїзду може бути чудовим способом отримати вигоду від потреб людей у ​​переїзді. Єдине, що вам знадобиться для того, щоб розпочати послуги з переїзду, – це вантажівка.

6. Послуги з чищення басейнів

Ще один сезонний бізнес, який ви можете розпочати, — це компанія з прибирання басейнів. Прибирання басейну – чудова сезонна послуга. Навіть у країнах із теплим кліматом, як-от у Техасі, бувають періоди, коли буває занадто холодно, щоб користуватися басейном. Послуги з чищення басейнів можуть варіюватися від обробки басейнів хімікатами до чищення басейнів і видалення з них сміття. Однією з причин того, що послуги басейнів є чудовим сезонним бізнесом, є постійний і високий попит на них під час пікового використання.

7. Станьте екскурсоводом

Якщо ви любите відпочивати на свіжому повітрі, стати екскурсоводом може стати ще однією сезонною бізнес-ідеєю. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу роботі взимку, навесні, восени чи влітку, у цьому бізнесі є багато варіантів. З часів Covid-19, набагато більше людей зацікавилися відпочинком на природі. Пропонуючи послуги гіда в різні сезони, ви можете працювати скільки завгодно або скільки завгодно, заробляючи при цьому додатковий дохід.

Публікація Навіщо починати сезонний бізнес і ось 7 ідей для початку з’явилася вперше на Due.

Leave a Comment