Надія придбати мажоритарний пакет акцій Lotus Chocolate

Reliance Consumer Products Ltd (RPCL), відділ споживчих товарів Reliance Industries Ltd, що швидко обертається, придбає контрольний пакет акцій Lotus Chocolate.

RCPL уклала угоду з промоутерами Lotus Chocolate, яка виробляє шоколад, какао-продукти та продукти з нього.

У рамках договору купівлі-продажу акцій RCPL пропонує придбати 77% оплаченого акціонерного капіталу Lotus Chocolate шляхом «вторинної покупки» у промоутерів Пракаша Перахе Пая та Ананта Перахе Пая з подальшою відкритою пропозицією.

«RCPL придбає 65,48 лакхів акцій LOTUS, що становить 51% оплаченого акціонерного капіталу LOTUS, у поточного промоутера та групи промоутерів… за ціною за акцію 113,00 рупій, що в сукупності становитиме 74 крори рупій», — сказав представник спільна заява.

«RCPL і певні організації промоутерської групи LOTUS підписалися на 5,07 млн ​​некумулятивних привілейованих акцій, що підлягають погашенню, номінальною вартістю 10 рупій кожна», — додається в заяві.

RCPL зробить відкриту пропозицію щодо додаткових 26% акцій.

Виконавчий директор RRVL Іша Амбані сказав: «Інвестиції в LOTUS підкреслюють нашу прихильність подальшому розвитку високоякісних продуктів для щоденного використання, розроблених місцевими жителями, щоб обслуговувати широкий спектр споживачів за доступними цінами. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з висококваліфікованою командою менеджерів LOTUS, оскільки ми подальшого розширення бізнесу та стимулювання його наступної фази зростання».

Засновник-промоутер Lotus Chocolate Абхіджит Пай сказав: «Наше стратегічне партнерство з Reliance завдяки цій інвестиції сприятиме реалізації цього бачення та прискорить трансформацію Lotus».

Раніше в нормативній документації Lotus Chocolate повідомила, що акціонерна угода (SHA) була укладена між RCPL і членами промоутера та промоутерської групи, а саме Пракаша Перадже Пай, Анант Перадже Пай, Пурніма Пай, Ніведіта Пай, Ашвіні Пай, Абхіджет Пай , Аман Пайанд і Адітя Пай.

Lotus Chocolate повідомила, що його правління схвалило виконання SHA, яке набуде чинності з дати закриття, як зазначено в договорі купівлі-продажу акцій (SPA), укладеному між RCPL та промоутерами, а саме Пракашем Перадже Паєм і Анантом Перадже Паєм.

Відповідно до SPA, Пракаш Перадже Пай і Анант Перадже Пай запропонували продати частки компанії RCPL.

Обидва разом володіють 57% акцій Lotus Chocolate станом на квартал, що закінчився у вересні 2022 року.

«Трансакція, передбачена угодами SPA та SHA, також призвела до зобов’язання RCPL зробити відкриту пропозицію публічним акціонерам Компанії…», – йдеться в повідомленні.

RCPL має амбіції бути актуальним гравцем у сегменті FMCG. Раніше цього місяця компанія запустила бренд споживчих товарів Independence.

29 серпня директор RRVL Іша Амбані оголосив про запуск свого бізнесу товарів FMCG під час загальних зборів компаній Reliance Industries.

Під брендом «Independence» компанія пропонуватиме ряд продуктів у кількох категоріях, включаючи основні продукти, оброблені харчові продукти та інші щоденні товари першої необхідності. До цього Reliance придбала домашній бренд безалкогольних напоїв Campa.

За деякими даними, він також вів переговори про придбання Garden, Lahori Zeera та Bindu Beverages, серед інших.

RRVL є холдинговою компанією всіх роздрібних підприємств під керівництвом мільярдера Мукеша Амбані Reliance Industries. RRVL через свої дочірні компанії та філії керує понад 16 500 магазинами та співпрацює з понад двома мільйонами торговців.

Він також управляє мережею багатоканальних компаній через Jio Mart, Ajio, Netmeds, Zivame та інші онлайн-канали.

У 22 фінансовому році її консолідований оборот становив 1,99 лакх рупій.