Найбільші виклики, з якими зіткнуться бізнес-лідери в майбутньому році – Enterprise Podcast Network

Доктор Ічак Адізес, який розробив, випробував і задокументував всесвітньо відому запатентовану методологію, яка носить його ім’я, приєднується до Enterprise Radio. Методологія Адізеса для організаційної трансформації надає корпораціям, урядам і некомерційним організаціям інструменти для досягнення виняткових результатів. Він є автором книг «Що важливо в житті», «Системний коучинг», «Сила спільного лідерства» та багатьох інших книг.

Цей епізод Enterprise Radio пов’язано з авторським каналом.

Слухай Ерік Дай і гості, доктор Ічак Адізес, обговорюють наступне:

  1. Ви відомі всьому світу завдяки методології Адізеса, яку ви впровадили в тисячах корпорацій і організацій. Чи можете ви коротко пояснити Методологію та чому вона була настільки успішною?
  2. Як методологія Адізеса може допомогти малому та середньому бізнесу та лідерам?
  3. Найближчими місяцями ви перевидаєте свої бестселери – чи можете ви розповісти трохи про деякі зі своїх бізнес-книг, наприклад «Управління корпоративними життєвими циклами» та «Опанування змін»?
  4. Ви також написали мемуари – «Акордеоніст». Чи можете ви трохи розповісти про це та як ви стали визнаним міжнародним експертом з лідерства?
  5. Які, на вашу думку, найбільші виклики, з якими зіткнуться лідери бізнесу в наступному році?

Більше сорока років доктор Ічак Калдерон Адізес розробляв, перевіряв і документував запатентовану методологію, яка носить його ім’я. Методика Адізеса для організаційної трансформації надає корпораціям, урядам і некомерційним організаціям інструменти для досягнення виняткових результатів і управління прискореними змінами без руйнівних конфліктів. Журнал Leadership Excellence назвав доктора Адізеса одним із тридцяти лідерів думок у сфері лідерства, а The Holmes Report назвав його одним із найкращих комунікаторів серед світових лідерів 2017 року разом із Папою Франциском, Ангелою Меркл і Далай-ламою. У 2019 році доктор Адізес отримав нагороду за життєві досягнення від Міжнародної академії менеджменту. Він є автором книг «Що важливо в житті», «Системний коучинг», «Сила спільного лідерства» та багатьох інших книг.

Веб-сайт: https://www.ichakadizes.com

Посилання на соціальні мережі:
LinkedIn: https://linkedin.com/in/ichakadizes
Twitter: https://twitter.com/adizes


Люди також слухали це: Уважне керівництво у важкому світі

Leave a Comment