Найкращий проти найгіршого сценарію

2022 рік закритий, і S&P 500 (SPY) знову похитнувся, поставивши знак оклику на ведмежий рік. Це минуле. А тепер давайте обговоримо майбутнє, включаючи найкращий і найгірший сценарій для акцій у 2023 році. Ветеран інвестування 40 років Стів Райтмайстер обговорює цю актуальну тему у своєму новому коментарі, включаючи торговий план, щоб бути на крок попереду ринку. (Можливо, навіть купити TSLA & ROKU на падінні). Повну історію читайте нижче.shutterstock.com – StockNews

Сьогодні остання сесія 2022 року. І не дивно, що ведмеді хотіли зробити ставку на сесію… і на рік, ще раз потрощивши акції.

Наразі базовим сценарієм на початок 2023 року є продовження цієї тенденції до зниження. Однак це далеко не в камені.

Таким чином, я подумав, що було б добре використати сьогоднішній коментар, щоб переглянути речі, які можуть змінити шлях ринків на краще чи гірше… і наш пов’язаний торговий план.

Знову ж таки, найкраще місце для розуміння базового сценарію на наступний рік — це моя нещодавня презентація: Перспективи фондового ринку на 2023 рік.

Коротше кажучи, я очікую, що в першій половині 2023 року сформується рецесія, коли ціни на акції впадуть до діапазону від 3000 до 3200. Зверніть увагу, що середній ведмежий ринок впав на 34%, що дорівнює 3180 для S&P 500 (SPY).

Причина, по якій ми можемо впасти вище середнього, полягає в тому, що попередній бичачий ринок мав загальну оцінку акцій (PE) таку ж високу, як і технологічна бульбашка 1999 року. Отже, частину цього надлишку, можливо, доведеться злити, перш ніж розпочнеться наступний бичачий ринок.

Я також радий, що я бачу новий бичачий ринок, коли акції зростають із цих мінімумів до кінця року. Ось чому моя презентація прогнозу на 2023 рік також зосереджується на тому, як запланувати свій шлях назад на дно, щоб насолоджуватися чудовими здобутками, які відкриються, коли бик вибіжить із воріт.

Мій прогноз є начебто середнім, дехто з ринкових прогнозистів вважає його м’якшим, а дехто — набагато неприємнішим. І саме це робить інвестування таким складним. Важко дійти згоди щодо того, що чекає в майбутньому. Ця ясність доступна лише заднім числом.

Тепер давайте розглянемо, що може зробити цей ринок більш м’яким. Або те, що ми могли б назвати найкращим сценарієм.

Відповідь досить проста. Це те, що ФРС дивовижно створює м’яку посадку без розгортання рецесії. Це, ймовірно, означало б, що ми вже бачили ведмежий ринок у жовтні на рівні 3491, і акції повернуться на довгостроковий бичачий марш до нових максимумів у наступні роки.

Не буде якогось чарівного моменту, коли кожен інвестор отримає повідомлення одночасно. Як кажуть “внизу ніхто не дзвонить”.

Натомість все більше і більше інвесторів оцінюватимуть ймовірність того, що це м’яка посадка, що веде до того, що вони перенесуть свої інвестиції на підвищення. Тоді як інші інвестори прийдуть до цього пізніше, ймовірно, з великою дозою FOMO.

Чим краще ми зараз зрозуміємо ці підказки…тим раніше ми приєднаємося до бурхливого ралі, щоб насолоджуватися більшою перевагою. Переглянемо:

  • Якнайшвидше охолоне інфляція, приділяючи особливу увагу інфляції заробітної плати, яка була найбільш неприємною проблемою для ФРС. Це означає, що багато уваги буде приділено 3 ключовим місячним звітам про інфляцію: CPI, PPI та PCE.
  • Зайнятість залишається стабільною, і рівень безробіття ніколи не перевищуватиме 4%. Така безпека роботи змушує людей відчувати себе більш впевненими у витратах, а не в заощадженнях, що підтримує економіку.
  • Ключові економічні звіти повертаються після нещодавньої слабкості. Найважливішим є те, що ISM Manufacturing and Services назавжди повертається вище 50. Але також багато поглядів будуть спрямовані на роздрібні продажі для здоров’я споживача.
  • Чіткий поворот у заявах ФРС, щоб розглянути питання про припинення підвищення ставок… і, можливо, повернутися до зниження ставок у майбутньому. У 2022 році «Бики» багато разів кидалися на цей фронт, лише щоб отримати болючий дзвінок від голови Пауелл. Отже, мова йде не про те, щоб гадати, чи змінюється ФРС. Натомість він чує безпомилкову зміну їхньої нинішньої яструбиної пози.

Оскільки це відбувається, ви спочатку захочете почати отримувати прибуток від ведмежих ставок. З цього моменту ви починаєте переходити на зростання інвестицій.

Коротше кажучи, «Ризик увімкнено” Торги, орієнтовані на зростання, які досягли найгірших результатів у 2022 році, стануть серйозними лідерами на початку нового «бичачого» ринку. Технологія точно. Також враховуйте посади, які є економічно чутливими; Промисловість, матеріали, транспорт, споживчі права тощо.

Тепер давайте перевіримо зворотний бік…

Найгірший сценарій для фондового ринку 2023 року

Коротка і мила версія полягає в тому, щоб сказати, що це було б протилежно тому, що ми побачимо в найкращому випадку.

Інфляція надто гаряча…Федерація надто агресивна…Ринок праці надто слабкий…Спад надто глибокий…Ціни акцій впали на 40%+

Цей результат відповідає заголовку, що початок рецесії – це все одно, що відкритися.Скринька Пандори”. Коли ці демони вивільняються, незрозуміло, яку шкоду вони можуть завдати. Це особливо вірно, якщо кратери зайнятості викликають дуже негативну ланцюгову реакцію:

Втрата роботи > Зменшення доходу > Зменшення витрат > Зменшення корпоративних прибутків > Зниження цін на акції

І, на жаль, рішення №1 для компаній, які страждають від зниження прибутку, полягає в наступному зниженні витрат… наприклад, більших звільненнях. І це коли порочне коло починає промивати та повторювати цикл, знижуючи економіку та ціни на акції все нижче й нижче.

Інвестиційний план тут полягає в тому, щоб довше утримувати ведмежі ставки з дном S&P 500 (SPY), ймовірно, у нижньому діапазоні від 2800 до 3000. Зверніть увагу, що 2800 означає зниження на 42% від історичних максимумів. Важко уявити курс набагато нижче, ніж це.

І саме тоді, коли справи стають найпотворнішими… це, ймовірно, коли з’явиться новий бичачий ринок. Це чудово вписується у знамениту цитату Уоррена Баффета «бути жадібним, коли інші бояться».

Саме тоді ви натискаєте перемикач на інвестиції, орієнтовані на зростання ризику. Приємно, що їхні ціни будуть настільки низькими, що навіть цінний інвестор зможе зіткнутися зі світовими цінними паперами Tesla (TSLA) і Roku (ROKU).

Висновок

Будь-який із цих результатів можливий. Однак я все ще вважаю, що краще спершу спланувати проміжний сценарій, як зазначено в моїй перспективі фондового ринку на 2023 рік.

Далі ми залишаємося пильними, спостерігаючи за вищезгаданими ознаками, які вкажуть на те, що все краще або гірше, ніж очікувалося. Потім внесіть відповідні зміни у свою інвестиційну стратегію.

Я розумію, що все це звучить легше сказати, ніж зробити. Але я не вперше на родео на ведмежому ринку. Фактично, я добре пережив 4 попередні ведмежі ринки. Щоразу засвоюючи цінні уроки, які допомагають у кожному наступному випуску.

Тож, будь ласка, продовжуйте набирати мої коментарі, щоб залишатися на правильному боці подій, і ми безпечно досягнемо берегів зростання, які лежать попереду.

Що робити далі?

Подивіться мою нову презентацію: “Прогноз фондового ринку на 2023 рік” охоплює:

  • Чому 2023 рік – це а «Джекіл і Хайд» рік для запасів
  • 5 ознак того, що ведмідь повернеться на початку 2023 року
  • 8 Торгів до прибутку на шляху вниз
  • Плануйте рибу на дно на дні ринку
  • 2 Торги зі 100%+ потенціалом зростання, коли з’являється новий бик
  • І багато іншого!

Дивитися зараз: «Прогноз фондового ринку на 2023 рік» >

Бажаємо вам інвестиційного успіху!


Стів Райтмайстер…але всі називають мене Рейті (вимовляється «Райті»)
Генеральний директор, мережа фондових новин і редактор, Reitmeister Total Return


У п’ятницю вдень акції SPY торгувалися по 382,06 долара за акцію, що на 1,38 долара (-0,36%). З початку року SPY знизився на -18,25% порівняно з підвищенням еталонного індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Стів Райтмайстер

Стів більше відомий аудиторії StockNews як «Reity». Він не лише є генеральним директором фірми, але й ділиться своїм 40-річним досвідом інвестицій у портфоліо Reitmeister Total Return. Дізнайтеся більше про історію Рейті, а також посилання на його останні статті та вибір бірж.

більше…

Пошта Фондовий ринок 2023: найкращий проти найгіршого сценарію вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment