Найкращі книги, які венчурні капіталісти прочитали у 2022 • TechCrunch

Ах, кінець року. Ідеальний час, щоб влаштуватися на дивані в харчовій комі та почитати.

На честь нашої любові до читання та того факту, що дарувати книги недаремно є кліше: люди це люблять! — TechCrunch склав для вас кілька списків чудових книг.

Ми почали з серії рекомендацій від співробітників TechCrunch. Але ми знаємо, що ви хочете отримати більше перспектив, тому ваші друзі з TechCrunch+ зібрали безліч рекомендацій як від венчурних капіталістів, так і від засновників. У нас є улюблені інвестори, а завтра ми продовжимо нотатки від засновників.

Ви можете переглянути рекомендації на 2021, 2020 та 2019 роки, якщо вам потрібно ще більше. Насолоджуйтесь, і нехай ваш відпочинок буде наповнений словами.

Ця стаття містить посилання на афілійованих партнерів, якщо вони доступні. Коли ви купуєте за цими посиланнями, TechCrunch може отримувати партнерську комісію.

Фаворити венчурної книги, видання 2022 року

Закон влади: венчурний капітал і створення нового майбутнього Себастьян Маллабі

  • Рекомендовано Браяном Маккалоу, лікарем загальної практики Ride Home Fund; Азіз Гілані, керуючий директор Mercury Fund, який додав його як підручник для свого класу VC у Rice; і Арвінд Пурушотхем, керівник Citi Ventures, який зробив такий коментар:

«Закон влади: венчурний капітал і створення нового майбутнього» чудово працює, підкреслюючи важливість відкриттів і навчання у світі венчурного капіталу та стартапів. Маллабі чудово ілюструє закони влади, які контролюють, які відкриття досягають успіху в венчурному капіталі, а які ні. Його аналіз найвищих і найнижчих падінь додає колориту венчурному світу та тому, як він визначає те, як ми бачимо наше майбутнє».

Leave a Comment