Найкращі книги, які прочитали засновники стартапів у 2022 • TechCrunch

Даруємо кожному інші багато книг щороку. Це гарна практика, оскільки більше книг робить вас красивішою людиною, а купівля книг допомагає підтримувати мистецтво. Або принаймні квазімарнославні видавці бізнес-книг.

Незважаючи на це, сьогодні ми завершуємо TechCrunch Book-A-Thon серією рекомендацій від засновників. Перелік найкращих книг, які підприємці прочитали у 2022 році, відповідає нашому списку рекомендацій від венчурних капіталістів і співробітників TechCrunch.

Природно, що нижче ви знайдете велику кількість бізнес-книг. Є також рекомендації від засновників, які відходять від автобіографії та художньої літератури. Якщо вам потрібно ще більше ідей для книг, ви можете переглянути обидві частини нашого списку на 2021 рік тут і тут.

Ця стаття містить посилання на афілійованих партнерів, якщо вони доступні. Коли ви купуєте за цими посиланнями, TechCrunch може отримувати партнерську комісію.

Улюблена книга Founder, видання 2022 року

Process Mining: Data Science in Action, Віл ван дер Алст

  • Рекомендовано Алексом Рінке, співзасновником і співгенеральним директором Celonis.

Його дослідження змінили моє життя та хід моєї кар’єри. Прочитання цієї книги відкрило мені очі на новий спосіб управління процесами в компаніях у всьому світі — пригода, у якій ми з моїми співзасновниками написали від руки понад тисячу листів топ-менеджерам, їздили по всій Німеччині на побитому Opel Astra та набагато більше.

Leave a Comment