Найпопулярніші новини про стартапи AI за тиждень: Dataiku, Zappi, Vic.ai тощо

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Згідно з даними Crunchbase, у 2013 році фінансування компаній, які використовують штучний інтелект (ШІ), становило 3 мільярди доларів США з менш ніж 1000 угод. У 2021 році фінансування стартапів зі штучним інтелектом досягло максимуму в 69 мільярдів доларів США за понад 4000 угод, але цього року воно впало приблизно до 38 мільярдів доларів.

Це, звісно, ​​гора грошей — тож, готуючись до 2023 року, ми представляємо першу щотижневу добірку новин про стартапи AI на VentureBeat. Ось деякі з компаній, що розвиваються, які потрапили в заголовки за останній тиждень:

1. Dataiku залучає 200 мільйонів доларів на останньому раунді фінансування для «Повсякденного штучного інтелекту»

Компанія Dataiku, яка надає інструменти науки про дані для створення програмного забезпечення штучного інтелекту, продовжила свою динаміку 2022 року, виділивши на останньому етапі фінансування 200 мільйонів доларів.

Компанія називає себе платформою для «повсякденного штучного інтелекту», що дає змогу експертам із даних і доменів працювати разом, щоб проектувати, розробляти та розгортати нові можливості штучного інтелекту в щоденних бізнес-операціях.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Згідно з прес-релізом, у 2022 році стартап зі штучним інтелектом збільшив свою клієнтську базу понад 500, включаючи понад 150 найбільших підприємств світу, і перевищив 150 мільйонів доларів щорічного регулярного доходу.

2. Фірма ринкової аналітики Zappi отримує 170 мільйонів доларів, щоб допомогти отримати кращу інформацію

Компанія Zappi, що займається аналітикою ринку, допомагає організаціям проводити дослідження щодо маркетингу, реклами та інноваційних продуктів. Це компанія, яка розпочала свою діяльність у 2012 році, а останніми роками глибоко інтегрувала ШІ та машинне навчання (ML) у свої процеси та платформу, щоб допомогти організаціям отримувати кращу інформацію.

Прагнучи допомогти компанії розвивати свої технології та виходити на ринок, Zappi залучила 170 мільйонів доларів нового фінансування, побачивши можливість для зростання в умовах економічного спаду.

«Ми зосереджені на тому, щоб використовувати людський досвід у програмному забезпеченні для аналізу, інтерпретації та передачі даних, що допоможе клієнтам приймати кращі рішення», — сказав Стів Філліпс, генеральний директор і співзасновник Zappi, для VentureBeat. На його думку, організації прагнуть знайти більше ефективності та максимально автоматизувати, щоб зменшити витрати.

3. Платформа автоматизації бухгалтерського обліку Vic.ai залучила 52 мільйони доларів

Компанія Vic.ai, заснована в 2017 році норвезькими підприємцями, каже, що вона «є піонером у використанні автономності та інтелекту для цифрової трансформації бухгалтерських і фінансових процесів для підвищення продуктивності, прийняття рішень і рентабельності інвестицій».

Маючи 52 мільйони доларів нових готівкових коштів, компанія наразі залучила 115 мільйонів доларів, що, за словами генерального директора Александра Хагерапа, сприятиме залученню клієнтів у Північній Америці; розширити своє рішення AI, включивши корпоративні кредитні картки, замовлення на купівлю та оплату рахунків; і додати нові можливості до платформи Vic.ai.

У прес-релізі Хаґеруп сказав, що «ми завжди знали, що успішна автоматизація бухгалтерської роботи бек-офісу — це лише початок того, що наш ШІ може зробити для фінансових команд. Ми уявляємо собі майбутнє, де штучний інтелект оброблятиме більшість витратних транзакцій, що забезпечить швидше та точніше закриття місяця для наших клієнтів».

4. Бімері отримує 50 мільйонів доларів за управління життєвим циклом талантів

Лондонська компанія Beamery продовжує розробляти свою платформу управління талантами на основі штучного інтелекту, яка, як сподівається керівництво компанії, відповідатиме існуючим і майбутнім нормам. Цього тижня було зібрано 50 мільйонів доларів.

Серед користувачів Beamery – General Motors, Uber, BBC (British Broadcasting Corporation) і Johnson & Johnson. Заснована в 2014 році, компанія спочатку була зосереджена на залученні талантів, допомагаючи організаціям знайти потрібний персонал. Його можливості та технології штучного інтелекту покращилися з роками, і платформа Beamery тепер включає безліч інших можливостей життєвого циклу талантів, включаючи розвиток навичок і мобільність.

5. Стартап навчальної платформи ШІ Sana отримує 34 мільйони доларів

Стокгольмська компанія Sana була заснована в 2017 році з метою використання штучного інтелекту, щоб допомогти організаціям навчатися та ділитися знаннями.

Sana пропонує все: від персоналізованих рекомендацій щодо навчання до помічника з написання AI, який автоматично генерує вміст, а її семантичний пошук на основі AI дозволяє співробітникам отримувати необхідні знання з будь-якої точки організації. Платформа поєднує та індексує такі інструменти, як Slack, Salesforce, Notion, LinkedIn Learning і Google Workplace, щоб надавати співробітникам автоматично згенеровані відповіді природною мовою.

Згідно з прес-релізом, завдяки новому фінансуванню Sana продовжить розробку продуктів і розширить свою команду в своїх офісах у Стокгольмі, Лондоні та Нью-Йорку.

6. LexCheck збирає 17 мільйонів доларів для перевірки контракту на основі штучного інтелекту

Компанія LexCheck, що базується в Нью-Йорку, залучила 17 мільйонів доларів США для розширення контрактного прискорення
і розвідувальна платформа. LexCheck використовує ШІ, включаючи процеси природної мови, щоб автоматизувати прості процеси, пов’язані з редагуванням і узгодженням контрактів.

Згідно з прес-релізом, фінансування відбувається після значного періоду зростання, коли клієнтська база компанії зросла втричі за минулий рік. Його клієнтами є деякі з найбільших фінансових установ світу та провідні юридичні фірми.

«Здатність пришвидшувати доходи та реалізувати бізнес-рішення, які зазвичай відкладаються через тривалі переговори, є критично важливою для компаній, оскільки вони орієнтуються в сучасній економіці, як зробити більше з меншими витратами», — сказав Гері Сангха, генеральний директор LexCheck, у прес-релізі. .

7. Стартап зі штучним інтелектом даних Infinity AI збирає 5 мільйонів доларів

Лос-Гатос, штат Каліфорнія, Infinity AI пропонує платформу, яка дозволяє інженерам завантажувати одне реальне відео та перетворювати його на сотні схожих і ідеально позначених синтетичних відео.

Компанія використовує комбінацію симуляції на основі фізики та генеративних методів із API самообслуговування, щоб інженери могли генерувати сотні відео, які відповідають бажаним статистичним розподілам розташування камери, умов освітлення, вигляду аватарів тощо.

З початковим раундом у розмірі 5 мільйонів доларів США Infinity AI також запустить Infinity Marketplace, великий ринок із відкритим кодом для синтетичних наборів даних.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment