Наступного тижня ONDC здійснить свій перший міський запуск Tier II

The Відкрита мережа для цифрової комерції (ONDC) збирається розпочати бета-тестування в Міруті наступного тижня, що зробить його першим містом рівня II, яке запрацює в мережі.

Відповідно до листування, надісланого членам раніше сьогодні, на початковому етапі буде задіяно понад 50 продавців у категорії продуктів харчування та напоїв. 22 грудня в Міруті відбудеться презентаційна подія, на якій, ймовірно, будуть присутні представники Департаменту сприяння внутрішній торгівлі (DPIIT). Очікується, що кілька неназваних стартапів і ММСП також відвідають захід.

ВашаІсторія бачив копію листування, надісланого учасникам ONDC.

ONDC був вперше запущений у режимі бета-тестування в Бенгалуру у вересні, і очікувалося, що він запрацює в Делі минулого місяця, а потім у Мумбаї.

Кажуть, що запуск у Делі був відкладений через муніципальні вибори в Делі, що відбулися минулого тижня, за словами людини, обізнаної з цим питанням.

ONDC не відразу відповів на запити, надіслані ВашаІсторія.

Мірут в штаті Уттар-Прадеш стане першим містом рівня II для ONDC, яке офіційно запрацює. Пілотний запуск платформи розпочався у квітні в п’яти містах, а саме: Бенгалуру, Нью-Делі, Бхопал, Шиллонг і Коїмбатор, із закритою групою користувачів. Нині їх кількість зросла до 85 міст.

Постачальник логістичних послуг Delhivery у четвер оголосив, що зараз працює на ONDC, щоб полегшити міжміське експрес-перевезення посилок через 18 000 пін-кодів в Індії. Ринок електронної комерції Meesho також приєднався до мережі минулого місяця.