Науковий стартап Tredence збирає 175 мільйонів доларів у серії B від Advent International

Глобальна компанія з розробки рішень для обробки даних і ШІ (штучного інтелекту) Tredence залучила 175 мільйонів доларів у раунді фінансування серії B від глобального приватного інвестора Advent International.

Кошти від цього раунду допоможуть Tredence прискорити зростання на основі даних і реалізацію цінності ШІ для галузей.

В рамках угоди Advent придбає міноритарний пакет акцій Tredence і приєднається до правління стартапу.

Чинний інвестор Chicago Pacific Founders (CPF), приватна інвестиційна компанія, і надалі залишатиметься акціонером Tredence. Відповідно до заяви, CPF зробила свої початкові інвестиції в стартап у грудні 2020 року.

Компанія Tredence, заснована в 2013 році Шубом Бхоуміком, Сумітом Мехра та Шашенком Дабі, прагне подолати розрив між наданням розуміння та реалізацією цінностей.

Він надає клієнтам диференційований підхід до даних і аналітики за допомогою індивідуальних рішень. Стартап має офіси в Сан-Хосе, Фостер-Сіті, Чикаго, Лондоні, Торонто та Бенгалуру.

У компанії працює 1800 співробітників, а клієнтами є компанії, що займаються роздрібною торгівлею, телекомунікаціями, охороною здоров’я, подорожами та промисловістю.

«Tredence було засновано, щоб допомогти клієнтам вирішувати деякі з найскладніших завдань у різних галузях шляхом прагматичних інновацій і безперервних експериментів», — сказав генеральний директор Tredence Бхоумік.

Минулого року стартап працював над вертикальною стратегією виходу на ринок зі штучним інтелектом, яка поєднує глибокий досвід у галузі обробки даних із бізнес-контекстом для вирішення складних галузевих проблем.

Ця вертикальна стратегія штучного інтелекту буде зосереджена на ATOM.AI, інтегрованій екосистемі прискорювачів, яка направляє підприємства від дизайну до досвіду та цінності.