Незважаючи на безліч недоліків, США залишаються першим місцем серед чорношкірих засновників стартапів, які прагнуть отримати долари венчурного капіталу • TechCrunch

Попри всеСША все ще залишаються найкращим місцем у світі для збору грошей засновниками чорних стартапів. Розміри чеків більші, ринок зріліший, амбіції завищені. Є більше коштів, більше варіантів, більше можливостей, більше, більше, більше.

Досить легко поговорити про жалюгідне фінансування та часто дискримінаційне ставлення до темношкірих засновників у США. Хоча через серпанок реальність така, що серце американської мрії все ще б’ється.

Наприклад, Лотанна Езейкепослідовний засновник, сказав, що збирається зібрати кошти для свого нового стартапу в США, незважаючи на те, що зібрав понад 1 мільйон доларів для свого фінтех-компанії XPO, що базується в Великобританії.

«З іншого боку ставки у Великобританії мислення, як правило, дуже обмежене, особливо на початковій стадії», — сказав він, додавши, що посів у Великобританії є попереднім або сімейним раундом у США.

«Я думаю, що це через те, наскільки маленькою є Велика Британія порівняно з іншими регіонами, тому розум може лише мріяти про таке велике. Це насправді спіраль — менше багатства, менше капіталу, менше ідей, які стають єдинорогами».

Кефас Ндубуезе, який походить з Німеччини, повторив подібні почуття. Він сказав, що все ще шукає в США венчурні фонди для свого стартапу, оскільки в США більше історій успіху темношкірих засновників, ніж у Європі, що означає більше шансів знайти власний шлях порівняно з Німеччиною.

«Я точно можу сказати, що США є кращим середовищем для чорношкірих засновників», — сказав він TechCrunch. «Чому? Більше різноманітних інвесторів у США Більше інвесторів інвестують у нетрадиційний бізнес. Більше інституційних інвесторів надають квитки від 100 000 до 500 000 доларів на стадії ідеї, більше можливостей створити мережу засновників і більше інвесторів, які вже інвестували в чорношкірих засновників у минулому».

Хоча сприйняття темношкірих засновників може здатися теплішим у США, цифри свідчать про те саме. (Франція та Німеччина не відстежують расові дані, хоча засновники та венчурні капіталісти, опитані TechCrunch, виявили неофіційні докази стійкого расизму на обох ринках.) За іронією долі, засновники шукають у США можливостей для спілкування.

Leave a Comment