Незважаючи на загрозу економічного спаду, перспективи індійського ринку праці позитивні

Імпульс зростання найму в різних галузях, який почався в 2021 році, тривав до першої половини 2022 року. Після цього стався значний спад на ринку праці, коли компанії не тільки натискали на гальма, але й звільняли людей. Однак, оскільки рік наближається до кінця, є ознаки того, що найближчим часом ринок покращиться.

Очікується, що у 2023 році кількість працівників у роздрібній торгівлі, BFSI та автомобільному секторі зросте на 20% порівняно з минулим роком. За оцінками foundit (раніше Monster APAC & ME), платформи управління талантами, у першій половині року ІТ можуть спостерігати помірне зростання, і очікується, що вони пожвавляться в другій половині.

Наймання працівників у грудні розпочалося добре після падіння протягом двох кварталів. Загалом тенденції вказують на збільшення намірів найму, і в наступні кілька кварталів ці наміри можуть перевищити позначку в 70%, згідно зі звітом TeamLease.

Відбудеться повільне, але стабільне відновлення найму/залучення талантів у різних секторах. Наймання в таких галузях, як нерухомість, роздрібна торгівля, технології та BFSI, вже має висхідну траєкторію, незважаючи на повільне зростання економіки та високу інфляцію. Талант також буде затребуваний в освіті та охороні здоров’я.

Сехар Гаріса, головний виконавчий директор (CEO) foundit, компанії Quess, каже: «Незважаючи на уповільнення найму технічних талантів за останні кілька місяців, деякі галузі, наприклад освіта та охорона здоров’я, все більше покладаються на технології для підвищення ефективності. і продуктивність, що вказує на те, що кваліфікований талант завжди буде затребуваний».

Автор інфографіки: Nihar Apte

Зростання до падіння

З липня на ринку праці спостерігається фаза невизначеності через глобальний економічний сценарій. За даними Findit Insights Tracker, у той час як у першій половині року спостерігалося зростання найму на 8%, у другій половині року спостерігався спад на 3%.

Сфера банківських, фінансових послуг і страхування (BFSI) стала свідком найвищого попиту на професіоналів у 2022 році, відзначивши щорічне зростання найму на 25%.

Індустрія BFSI зосереджена на цифровій трансформації, необанках, штучному інтелекті, хмарі, кібербезпеці та когнітивних обчисленнях, що створює низку можливостей для шукачів роботи, зазначає foundit.

На додаток до BFSI, телекомунікаційні/ISP, виробництво та виробництво, автомобільна промисловість/допоміжне обладнання/шини та роздрібна торгівля були провідними галузями з точки зору активності найму. Але наймання зменшилося в медіа та розвагах, машинобудуванні, цементі, будівництві, чавуні та сталі, освіті, FMCG, продуктах харчування та упакованих продуктах харчування.

На початку 2022 року компанії в різних секторах зіткнулися з проблемами нестачі талантів і війни за зарплати через завищені зарплати та очікування з 2021 року, каже Камал Карант, співзасновник Xpheno, спеціалізованої кадрової компанії. «Компанії, які прагнуть до талантів, підірвали ринок, запровадивши вищі, ніж зазвичай, пакети заробітної плати у 2021 році. Вплив цього тривав навіть на початку 2022 року».

Ситуація змінилася з квітня 2022 року, коли зростання інфляції та загрози рецесії призвели до того, що підприємства скоротили свої плани найму.

робочих місць після пандемії

Автор інфографіки: Nihar Apte

Причина і наслідок

Перегріта воронка залучення талантів у 2021 році з гіпернайманням в очікуванні життєрадісного 2022 року є основною причиною сплеску звільнень, кажуть експерти.

У зв’язку з обмеженням доступу до коштів на інфляційному ринку плани залучення кадрів у різних секторах були змінені. Це призвело до того, що підприємства позбулися зайвої в’ялості, яку вони накопичили за цей успішний рік.

«На новому ринку нова проблема полягає в доступі до якісних талантів за доступною ціною», — пояснює Камаль.

Відповідно до звіту TeamLease, вибуття стартапів зросло на 33% в основному через зростання глобального вилучення інвестицій у певних секторах. Єдинороги та сонороги теж стикаються зі значним відсотком скорочення – 27%.

Від великих американських технологічних фірм, таких як Amazon, Meta, Twitter і Microsoft, до менших стартапів, компанії були змушені скорочувати свою робочу силу. Кілька стартапів, які зібрали багато грошей протягом 2021 року, також звільняють людей, оскільки їхній бізнес раптово натрапив на блокпост, і вони не мають ясності щодо наступного етапу зростання.

Згідно з ринковими оцінками, заснованими на публічно оприлюднених цифрах в Індії, у 2002 році в індустрії технологій було звільнено від 18 000 до 20 000 осіб. Однак Xpheno оцінює, базуючись на бесідах про таланти та активності шукачів роботи, 24 000-25 000 звільнень у технічних спеціалістах.

Згідно з даними Xpheno, найбільше звільнень цього року було в таких сферах, як edtech (8000), побутові послуги (5000), електронна комерція (2500), healthtech (1000) і fintech (1000).

У 2022 році багато організацій ризикували іміджем свого бренду, звільняючи співробітників. Навчаючись на помилках минулого, організації будуть обережними в майбутньому. Тепер вони зрозуміли необхідність точності прогнозування робочої сили. У наступному році та в подальшому все більше роботодавців будуть звертатися до прийняття рішень на основі даних у процесі найму.

«Ми побачимо прискорене впровадження технології машинного навчання кадрів для розрахунку оптимальної кількості працівників, необхідних для сталого зростання. Це позбавить роботодавців від надмірного чи недостатнього найму», – каже Суміт Сабхарвал, генеральний директор TeamLease HRtech.

прогноз найму на 2023 рік

Автор інфографіки: Nihar Apte

Outlook 2023

Камал із Xpheno обережний, коли каже, що 2023 рік стане роком «виправлення найму», а нещодавні звільнення з метою оптимізації талантів і витрат можуть продовжувати спричиняти хвилі у 2023 році.

Підприємства уважно вивчатимуть навички, досвід і винагороду працівників, щоб оцінити, чи відповідає їм винагорода. Компанії можуть вирішити замінити високозатратних працівників на помірно дорогих талантів.

Оскільки світова економіка повільно повертається до нормального стану, галузі, чутливі до маржі, продовжуватимуть зберігати жорсткі та консервативні плани найму. Позитивним є те, що очікується зростання кількості працівників у роздрібній торгівлі, BFSI та автомобільному секторі.

ІТ-роль буде затребувана в різних галузях, але може бути брак талантів для ролей у нових технологіях. Відповідно, компаніям доведеться більше зосереджуватися на навчанні поточної робочої сили. Саме тут сертифікація відіграватиме важливу роль у найманні талановитих спеціалістів у техніці та підтвердженні їхніх навичок і знань, зазначає foundit.

За даними foundit, очікується, що Мумбаї, серед метрополітенів, і Ахмедабад, серед міст рівня II, лідируватимуть у сфері електронного найму персоналу в Індії. Прогнози зростання в таких секторах, як BFSI, роздрібна торгівля, автомобільна промисловість, нерухомість і будівництво призведуть до підвищення попиту на таланти в цих містах.

Очікується, що Бангалор і Delhi-NCR лідирують у найму на ринку автоматизації. Очікується, що серед інших міст рівня II Коїмбатор лідируватиме з ІТ-послугами, BPO та автомобільними компонентами.

Незважаючи на те, що глобальні потрясіння, що тривають, із масовими звільненнями, заморожуванням найму та неминучою рецесією, суттєво вплинули на сектор послуг у всьому світі, особливо на галузь ІТ, настрої в Індії здаються трохи позитивними.

«Настрої в Індії продовжують рухатися вгору: 77% роботодавців вказують на кращі перспективи найму (на основі опитування)», — говорить Маюр Тадай, головний комерційний директор TeamLease Services.

У наступному році спостерігатимуться такі тенденції, як збільшення використання цифрових медіа, автоматизація та аналітика, перекваліфікація та підвищення кваліфікації робочої групи, а також зосередження на різноманітності, справедливості та включеності, що призведе до попиту на таланти та відповідного найму.