Неперевершений підручник із побічної метушні для запуску вашого споживчого продукту

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Ми провели день із Девідом Грінфельдом, який заснував Dream Pops на кухні своєї сім’ї, а також працював на важкій фінансовій роботі. Девід заощадив свої дні відпустки та запустив компанію за два тижні, а решта – солодка, солодка перемога морозива. Його природні солодкі ласощі на рослинній основі тепер доступні в Whole Foods, Erewhon, Bristol Farms та інших роздрібних магазинах. Його поради можуть стати вишенькою на вершині бізнесу вашої мрії!


Dream Pops

Девід Грінфілд — експерт із запуску споживчих товарів. Замовте особисту консультацію з Девідом сьогодні!

Пов’язане: Як відкрити кав’ярню

Крок 1. Знайдіть велику ідею

Порада Девіда: «Запитай, чого не вистачає?»

Коли ви подивіться на те, як ви живете, на речі, які вам подобаються і які вам цікаві, запитайте себе, який продукт значно покращить якість вашого життя. Що б ти хотів, щоб існувало? Бонусні бали, якщо ви належите до великої групи людей, які відчувають те саме.

Для Девіда не вистачало лише способу задовольнити своє бажання солодкого. «Працюючи довгі години у фінансовій сфері, ви відчуваєте, що жадаєте невеликого частування після обіду». І як багато дітей 80-х і 90-х років, Девід жадав ностальгічних кондитерських виробів, таких як Dibs, Dunkaroos і Gushers. Але як веган і хлопець із непереносимістю лактози, це не було варіантів.

Тож він вирішив створити продукт, який мав би химерну привабливість цих солодощів, але без штучних підсолоджувачів і молочних продуктів. І так народилася закуска його мрії Dream Pops!

Крок 2. Створіть свій прототип

«У перші дні я був буквально на маминій кухні, роблячи ці продукти».

Так багато підприємців мучаться над кожною деталлю свого прототипу, але ось дві важливі речі, які не потрібні вашому прототипу:

  1. Ідеальне виконання з самого початку. Ви можете і повинні звикнути повторювати це з відгуками.
  2. Миттєва масштабованість до 1 мільйона одиниць.

Однак найголовніше, що потрібно вашому продукту, — це відрізнятися за зовнішнім виглядом і функціями. У Девіда було бачення побудувати щось «так само гарне всередині, як і зовні». Dream Pops не просто смачні, вони архітектурні, барвисті та унікальні.

Якщо ви створюєте прототип харчового продукту, дотримуйтесь його поради:

  • «Доставте на смак» із простими інгредієнтами.
  • «Нехай це виглядає круто» з геометричним дизайном і унікальною упаковкою, яка виділяється

Крок 3. Розмістіть свій продукт там

На відміну від інших видів бізнесу, споживчі товари справді створюють чудову побічну суєту.

Девід присвятив півтора року кейтерингу заходів і розміщенню поп-апів із брендами. Такі відомі бренди, як Patron, Soul Cycle і H&M, заплатили б від 5 до 10 тисяч доларів за подію з ескімо. Девід прислухався до відгуків у реальному часі та оновлював свою формулу.

Ви бачили Beats by Dre DreamPops на Coachella?

Крок 4. Продумано масштабуйте

Не губіться в соусі.

Потрапляти в Target не має сенсу відразу з воріт. Не гнайтеся за прибутком, а враховуйте прибутковість, якість продукції та загальний ризик.

Деякі роздрібні продавці вимагають, щоб ви заплатили за «розріз», коли ви витрачаєте від 50 до 100 тисяч доларів США, щоб залишатися на полиці вісім місяців. І, як ділиться Девід, «якщо ти не виступаєш, ти вилітаєш». Ризик величезний і може позбавити вас бізнесу, перш ніж ви отримаєте можливість процвітати.

Натомість знайдіть незалежні продуктові магазини та регіональні бакалійні магазини з 3–10 місцями. Знайдіть партнерства, яким подобається підтримка місцевих брендів. Для Dream Pops Erewhon і Bristol Farms були ідеальними партнерами. Подібним чином компанія Stacy’s Pita Chips розпочала свою діяльність у Berkley Bowl і зрештою продала бізнес PepsiCo за 250 мільйонів доларів.

Оскільки попит на ваш продукт зростає, вам доведеться покинути мамину кухню!

Девід каже нам: «Не бійтеся розпитувати. Знайдіть експертів у своїй галузі через друзів, родину, LinkedIn, Google, що завгодно. Тоді ви справді зможете знайти найкращі контакти для постачальників і фабрик».

Це нормально, якщо ви змінюєте спосіб створення свого продукту, але ви повинні знати, що ви не підлягаєте обговоренню. Для Dream Pops вони виконують кілька обіцянок клієнтам:

  • Без молочних продуктів, без глютену та без сої
  • Без кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози та без штучних інгредієнтів
  • Веселий, химерний бренд, який дарує смак

Ні в якому разі не можна порушувати цілісність продукту.

Вам сподобалася ця стаття, але ви не знаєте, з чого почати? Девід доступний для Відеоінструктаж 1-на-1 на основі Intro. Бронюйте час сьогодні! Перегляньте тут усіх експертів.

Leave a Comment