«Не витрачайте більше, ніж заробляєте»

Стурбовані батьки радять це роками – така універсальна проблема заслуговує на повторення. Не витрачайте більше, ніж заробляєте.

це легко сказати, але важко зробити, тому що ми так багато хочемо». Фінансовий радник Уейн фон Борстел нещодавно поділився, що незастосування цієї концепції призводить до нещастя, сварок і навіть розлучення. Як люди можуть взяти цю тенденцію під контроль і повернути свій бюджет до своїх фінансових цілей?

Чому люди витрачають більше, ніж заробляють?

Вейн фон Борстель каже: «Ми не звертаємо уваги на те, що ми витрачаємо, що ми хочемо, чи бюджет… ми схильні витрачати, коли не повинні. Ми хочемо більше, ніж можемо собі дозволити».

Багато хто погодиться з ним. Люди повинні усвідомити, що, як він каже, «є стресовий фактор, який називається грошима», який може спричинити багато розбіжностей у відносинах, які інакше були б гармонійними. Неконтрольовані витрати зменшують чистий капітал родини, водночас збільшуючи борг. Якщо основний годувальник раптом втратив працездатність через втрату роботи, смерть або інвалідність – вас чекає фінансова катастрофа! Запозичення означає припущення, що ми можемо дозволити собі завтра те, чого не можемо дозволити сьогодні.

Досить часто люди витрачають більше, ніж заробляють, тому що не розуміються на своїх фінансах. Вони дозволяють своїй дружині впоратися з цим. Це погана ідея, каже фон Борстель, незалежно від того, як пара розподіляє відповідальність.

Уейн фон Борстель виявив, що це стосується багатьох овдовілих жінок, яким він допоміг. Якщо говорити відверто, то він сказав: «заміжні жінки повинні дізнатися, що відбувається в їхньому житті та їхніх фінансах. Приходьте на зустрічі з фінансовим консультантом пари, принаймні час від часу, якщо не регулярно, і ставте запитання, не боячись здатися необізнаним». Кожен партнер має право знати про свій фінансовий стан; якщо чоловік/дружина не бажає ділитися цією інформацією. Це червоний прапорець для здоров’я фінансового плану та сім’ї.

Кожен, особливо той, хто схильний до надмірних витрат, повинен розробити бюджет і фінансовий план, який їм підходить. Момент радості, коли вони щось купують, не вартий надмірних витрат, які призводять до боргів і стресу

Вейн фон Борстель каже, що сім’ї, які витрачають занадто багато, повинні зробити наступні кроки.

Дотримуватися бюджету спочатку може бути складно, але не недосяжно. Люди повинні мати можливість мати те, що вони хочуть, але, як зазначає фон Борстель, «ми повинні мати процес, який дозволяє нам відстежувати те, що ми можемо собі дозволити, і є розумним на основі того, що ми маємо». Світ каже нам, що ми на це заслуговуємо! Це не правда. Світ каже нам, що незалежно від того, можемо ми це собі дозволити, вони допоможуть нам це отримати! Це жахливе фінансове розуміння, щоб жити у вашому житті. Це призведе до сварок – як особистих, так і у вашій родині.

Ті, хто витрачає гроші, повинні поставити собі ці шість запитань:

Чи їдять вони поза домом і скільки витрачають? Це включає щоденні латте та робочі обіди для тих, хто має дорогі звички. Деякі люди можуть дозволити собі такі частування. Але більшість людей лише думають, що можуть, тому що вони не звернули уваги.

Чи платять вони за членство, потокове передавання, телефонні програми, кабельне телебачення та послуги, якими не користуються? Вони повинні оцінити, що вони витрачають на своє віртуальне життя. Ті, хто не звертав увагу, можуть бути здивовані тим, скільки вони витрачають на такі речі.

Як виглядає бюджет подорожі? Деякі люди надто люблять подорожі й можуть знайти пригоди ближче до дому або дешевші способи подорожувати.

Чи можемо ми зробити більше самі? Навчившись виконувати домашні справи, можна заощадити багато грошей, якщо у вас є час. Встановити посудомийну машину або облицювати оздоблення не так складно, як може здатися.

Ми купуємо речі, які нам не потрібні? Ніколи не йдіть у продуктовий магазин без списку – дотримуйтесь його. Роздрібні продавці та бренди розробляють продукти та дисплеї, щоб спонукати людей витрачати імпульсивно.

Чи виникли у вас звички, через які купувати в кредит дуже легко? Перехід на готівку робить витрачання грошей більш конкретним, люди, як правило, витрачають значно менше, використовуючи готівку, ніж кредит.

Сім’ї можуть скоротити витрати, дивлячись на почуття, які викликають витрати

Люди повинні подумати, чому вони витрачають більше, ніж заробляють. Понад 37 років допомагаючи клієнтам складати фінансові плани, Вейн фон Борстел чув, як люди зізнаються, що принаймні частина їхніх витрат пов’язана з почуттям пригніченим, самотнім, неадекватним або некоханим.

Незалежно від того, чи хтось постійно робить пластичну операцію, завжди повинен мати автомобіль кращий, ніж у своїх сусідів, або хоче мати найкращі фотографії з подорожей у соціальних мережах, багато витрат виникають через цю потребу прийняти. Коли люди знаходять хвилинку, щоб поглянути на ці почуття, вони часто можуть краще впоратися з тим, що вони витратили, крім того, щоб скласти план, вони повинні запитати себе, чому вони хочуть саме цей предмет і які емоції ця покупка викликає – очікування? Радість? Докори сумління?

Це бажання чи потреба? Чи можете ви визначити різницю між бажанням і потребою?

Покупець повинен задуматися, чи підвищить самооцінку покупка лише на мить, чи він просто намагається не відставати від Джонсів. Важливо знати, чи не призведе ця покупка до бюджету, і знати, скільки відсотків нараховує непотрібне придбання.

Ті, хто постійно витрачає більше, ніж заробляє, повинні чесно дивитися, як це впливає на їхні фінанси. Купівля в кредит буквально знижує спосіб життя! Це могли бути гроші в банку, які дозволили їм дозволити собі більше речей, якби вони мали трохи терпіння. Відкладене задоволення є феноменальним інструментом для досягнення фінансового успіху!

«Якщо ви не можете собі це дозволити готівкою, не купуйте». фон Борстель застерігає. Отже, ми завжди повинні витрачати менше, ніж заробляємо!»

Інвестиційні консультаційні послуги, які пропонує von Borstel, є банком, зареєстрованим SEC як консультант з інвестицій.


Leave a Comment