Нова політика YouTube демонетизує більше ігрового вмісту

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Минулого місяця YouTube оголосив про оновлення своєї політики модерації контенту, які запрацюють до кінця грудня. Творці контенту, особливо в іграх, повідомляють про збільшення рівня демонетизації, що свідчить про те, що ці зміни діють.

Рекомендації щодо зручності для рекламодавців спрямовані на надання творцям більшої прозорості щодо того, як відео оцінюються на предмет демонетизації на такі теми, як ненормативна лексика та насильство. YouTube надав окремий список для творців ігрового контенту. Як наслідок, політика, здається, ширше розглядає насильство, зображене у відеоіграх.

Хоча багато ігор підійдуть (якщо творці дотримуються всіх інших обмежень), багато ігор навряд чи взагалі будуть монетизуватися. Наприклад, відео не підлягатимуть монетизації, якщо вони містять «натуралістичні зображення трупів у ненавчальному відео» або «надзвичайно натуралістичні насильницькі дії (зокрема ті, що стосуються правоохоронних органів) і травми».

Багато авторів повідомили, що відео з геймплеєм The Callisto Protocol було демонетизовано. Ця масштабна зміна перешкодить творцям грати в надто сумнівні ігри. Інакше вони ризикують не отримати від YouTube грошей за свій час. YouTube і його творці є основним маркетинговим каналом для ігрових компаній. У зв’язку з цим розробники можуть пом’якшити насильницький вміст для майбутніх ігор. Крім того, це може серйозно вплинути на певні кіберспорти, такі як Counter-Strike: Global Offensive.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтеся до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Ця зміна політики також стосується попередніх каталогів творців. Це означає, що пасивний дохід, отриманий певними творцями, може різко зменшитися за ніч.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment