Нова технологія, яка зупиняє токсичну поведінку на своїх шляхах – Enterprise Podcast Network

Тай Сміт, засновник, генеральний директор і президент CommSafe AI, команда експертів з розвідки, спеціалістів із обробки даних та інженерів програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Сан-Дієго, Каліфорнія, приєднується до Enterprise Radio.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість Тай Сміт обговорюють наступне:

  1. Розкажіть нам більше про CommSafe AI, як і чому він був заснований, а також коротко опишіть своє минуле?
  2. Чи відчуваєте ви в нинішньому кліматі конфліктів і насильства на робочому місці, чи вони завищують цю статистику?
  3. Що CommSafe робить у відповідь?
  4. Розкажіть нам більше про своє унікальне програмне забезпечення, яке ви розробили, і деякі ключові функції?
  5. Для якого типу компаній найкраще підходить це програмне забезпечення?
  6. Однією з найбільших проблем завжди є вторгнення в приватне життя під час роботи в компанії. Чи існує така річ, як забагато конфіденційності як працівника, і що ви скажете організаціям, які можуть вагатися щодо впровадження цієї технології?

Тай Сміт є військовослужбовцем військово-морських сил США у відставці з високими нагородами, який неодноразово розгортався на Близькому Сході. Після 20 років вірної та почесної служби у ВМС США Тай заснував CommSafe AI, технологічну компанію, яка спеціалізується на запобіганні конфліктам і насильству.

Тай отримав ступінь бакалавра мистецтв з організаційного менеджменту в Ешфордському університеті та ступінь магістра бізнесу для ветеранів в Університеті Південної Каліфорнії, Школа бізнесу Маршалла. Тай обіймає посади ради директорів Ешфордського університету та Глобального кампусу Університету Арізони. Тай також є наставником у Центрі підприємництва Lavin при університеті штату Сан-Дієго та The Honor Foundation.

Веб-сайт: https://commsafe.ai


Люди також слухали це: Технологія в поєднанні з персональним дотиком створює ідеальні знімки голови

Leave a Comment