Нове розумне кільце Movano орієнтоване на жіноче здоров’я • TechCrunch

Movano отримує тижневий стрибок на тому, що цілком може стати банером CES для розумного кільця. Сьогодні компанія з Bay Area представила Evie, розумне кільце, орієнтоване на жіноче здоров’я, яке вийде на ринок пізніше наступного року. Пристрій використовує нещодавню популярність ненав’язливого форм-фактора, на чолі з такими компаніями, як Oura та Circular.

Однак він серед перших зосереджений на певному сегменті ринку (оскільки приблизно 51% населення можна вважати сегментом, я припускаю). Здоров’я жінок, безумовно, має сенс як ціль. Такі компанії, як Fitbit і Apple, досягли певного успіху з додаванням відстеження циклу та пов’язаних функцій.

Це, звичайно, включено сюди з коробки. Функції верхнього рівня Evie включають:

[R]оцінка частоти серцевих скорочень, варіабельності серцевого ритму, SpO2, частоти дихання, варіабельності температури шкіри, відстеження періоду та овуляції, відстеження симптомів менструального циклу, профілю активності, включаючи кроки, хвилини активності та спалених калорій, стадії та тривалість сну, а також відстеження настрою.

Частина «настрою» тут є основною перевагою ще невипущеного Happy Ring, який використовує свої дані, щоб допомогти користувачам впоратися зі стресом і трохи краще спати. Решта деталей Еві все ще досить туманні — Movano обіцяє краще поглянути на продукт на виставці наступного тижня. Звичайно, ви не можете звинувачувати компанію в тому, що вона хоче випередити сутичку.

Кредити зображення: Мовано

Крім того, Movano каже, що «планує отримати дозвіл FDA» на продукт. Очевидно, немає чіткої часової межі щодо цього. У ньому зазначається:

Компанія планує подати заявку на вимірювання пульсоксиметрії після завершення успішного випробування гіпоксії в жовтні 2022 року, де була продемонстрована точність клінічних показників SpO2 і частоти серцевих скорочень, що відповідають консенсусному стандарту FDA. У той час як деякі носії мають дозвіл FDA лише для певного програмного забезпечення, наприклад ECG та Afib, Evie розроблено відповідно до нормативних стандартів і побудовано на підприємстві з виробництва медичних пристроїв, яке відповідає стандартам ISO13485 і cGMP. Розгляд запропонує жінкам надійну та персоналізовану інформацію, яка допоможе їм встановити зв’язок між причиною та наслідком, щоб вони могли краще зрозуміти «чому» за тим, що вони відчувають. Крім того, Evie надаватиме дані, які клініцисти можуть вважати надійними для лікування пацієнтів.

Очевидно, це кінцева гра для багатьох із цих фірм, перехід від споживчого простору до чогось, що сприймається трохи серйозніше серед медичних працівників, страхових компаній тощо.

«Як медичний пристрій, Evie виходить за межі статус-кво інших одягів, які можна носити на ринку, і ми віримо, що він здатний змінити життя жінок і загальний стан здоров’я», — сказав генеральний директор Джон Мастрототаро в релізі. «Ми об’єднуємо медичні біометричні дані та розуміння в зручному та сучасному пристрої для носіння, який дозволяє жінкам взяти на себе відповідальність за свою унікальну подорож до здоров’я».

Очікується, що продукт коштуватиме близько 300 доларів і, на відміну від Oura, він не стягуватиме додаткової плати за підписку.

Докладніше про CES 2023 читайте на TechCrunch

Leave a Comment