Новий різдвяний подарунок, який обов’язково потрібно мати, — гігантська фруктова петля

Слідкуйте за носом і обов’язково візьміть з собою багато молока.

«Big Fruit Loop» щойно з’явився на ринку, гігантська фруктова петля на 930 калорій, яка коштує 19,99 доларів.

Вбивця зернових — це останнє творіння бруклінського художнього колективу MSCHF, який спеціалізується на випуску лімітованих «дропів», які виходять кожні два тижні. Це та сама компанія, яка продала Lil Nas X «Satan Shoes» — Nike Air Max 97 з бронзовою пентаграмою, перевернутим хрестом і краплею справжньої людської крові за 1018 доларів.

Взуття розкупили за лічені хвилини.

Big Fruit Loop менш суперечливий, хоча Kellogg не надто задоволений цим. Представник компанії Кріс Бахнер заявив CNN, що «Big Fruit Loop» є «порушенням прав на торговельну марку та несанкціонованим використанням нашого бренду», додавши, що «ми звернулися до компанії з проханням мирного вирішення проблеми».

Big Fruit Loop, упакований у барвисту коробку із зображенням тукана Сема, який задихається, обіцяє стати «частиною незбалансованого сніданку». Одна чорнична петля на смак нагадує фруктову петлю, але містить 870 грамів натрію та 75 грамів цукру.

«З MSCHF ми завжди шукаємо готові культури, з якими можна грати», — сказав Даніель Грінберг, співзасновник MSCHF, Food & Wine. «Звичайно, злаки — одна з таких речей. Коли дивилися на об’єкт і думали про те, що ми можемо з ним зробити, збільшення його до розміру коробки здавалося надто ідеальним, щоб пропустити».

Це якийсь коментар до надмірного споживацтва?

Грінберг не скаже. «Як завжди з будь-яким випуском MSCHF, вирішувати вам»,

За темою: 4 сезонні побічні клопоти, від яких ваші кишені дзвонять

Успішна бізнес-модель?

Смішні трюки MSCHF змушують їх сміятися всю дорогу до банку. Окрім взуття Сатани, такі продукти, як «Взуття Ісуса», Air Max 97 із підошвами, наповненими святою водою з річки Йордан, також були розпродані по 1425 доларів за штуку.

Минулого року Business Insider повідомляв, що MSCHF, заснований колишнім співробітником BuzzFeed, завершив два раунди фінансування на загальну суму 11,5 мільйонів доларів.

Нещодавно інвестор Сахіл Блум створив твіттер для аналізу MSCHF, який, за його словами, є «так само креативним, як і прибутковим».

Блум відстежував продажі своєї футболки Cease & Desist Grand Prix із логотипами Disney, Microsoft, Tesla, Walmart, Subway, Starbucks, Coca-Cola та Amazon. За підрахунками Блума, продаж лише восьми сорочок приніс: «120 тисяч доларів доходу; 75 тисяч доларів прибутку, мільйони зароблених ЗМІ та великий ніс у великому корпусі».

Leave a Comment