Новий ШІ Point-E дозволяє користувачам генерувати 3D-об’єкти з детальних текстових підказок • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Приблизно останній місяць ми працювали над серією посібників із подарунків. Сьогодні вийшов посібник Девіна щодо ігрових навушників! Якщо ви пропустили будь-який із наших посібників із подарунками, ось наш повний набір їх наразі!

Нашим улюбленим подарунком було б «більше годин на день» і «тиждень сну», але якщо цього не зробити, можливо, гарячий шоколад і три години безперервного часу для читання книг будуть чудовими. — Крістін і Він прийшов

TechCrunch Топ 3

  • Створення 3D з тексту: Це нова річ OpenAI, оскільки вона випускає Point-E, штучний інтелект, який створює 3D-моделі. І не будь-які моделі, Кайл пише — він «генерує хмари точок або дискретні набори точок даних у просторі, які представляють 3D-форму — звідси і ця нахабна абревіатура».
  • Нехай хтось подзвонить у 911: є Porsche 911, який працює на синтетичному паливі з чилійського експериментального заводу автовиробника. Цей крок стався після багатьох років лише розмов про це, Тім Стівенс пише.
  • Більше ШІ: Кайл була ще одна найпопулярніша історія про штучний інтелект, цього разу про те, як Пелюстки створюють безкоштовну розподілену мережу для роботи штучного інтелекту, що генерує текст.

Стартапи та VC

Це було а рікви всі. Браян, Кайл, Мері Енні Наташа М врахуйте, що цьогорічний підсумок було не дуже весело писати. Ніхто не хоче, щоб стартапи зазнавали краху, але всі ми чудово усвідомлюємо, що більшість зрештою зазнає краху. Часто цитована цифра свідчить про те, що 90% цих компаній зрештою зазнають краху. Але навіть зважаючи на це, 2022 рік став іншим… Ось «Згадуємо стартапи, які ми втратили у 2022».

Щодо підсумків року, Міранда зібрали найпопулярніші відгуки від команди TechCrunch+, зокрема купівлю Amazon One Medical, цікаві тези про стартапи та те, чи буде команда TC сумувати, якщо Twitter зникне з наших екранів.

І, звичайно, ми зводимо свій погляд у майбутнє, с КонніЗвіт про Бредлі Туска з Tusk Ventures і три суперечливі прогнози на 2023 рік щодо Маска, SFB і навіть Kraft.

Гаразд, досить про минуле і майбутнє. Ось п’ять історій прямо тут, прямо зараз.

Виключіть метрики марнославства з презентації вашого стартапу

Кредити зображення: Ми є (відкриється в новому вікні) / Getty Images

По закону приємно давати своїй працьовитій команді цілі, над якими вони можуть працювати, але показники марнославства (наприклад, X підписок на електронні листи за Y днів, на 20% більше ретвітів) схожі на вечерю нагородження Малої ліги. Кожен повертається додому переможцем!

«Правда в тому, що інвестори знають, як виглядає тяга», — пише Хає Ян Кампс, що означає, що статистиці для хорошого самопочуття не місце в презентації.

«Не плутайте химерні цифри та марнославство зі своєю стратегією виходу на ринок».

Ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Ви бачили відео у своїй стрічці, але тепер TikTok розповість вам, чому його алгоритм вибрав його для вас, Айша пише. «Ця функція є одним із багатьох способів, якими ми працюємо, щоб забезпечити суттєву прозорість для людей, які використовують нашу платформу, і спирається на низку кроків, які ми зробили для досягнення цієї мети», — заявили в компанії.

А у нас для вас ще чотири:

Leave a Comment