Новини та оновлення стартапів: щоденний огляд (23 грудня 2022 р.)

Wadhwani AI отримує 1 мільйон доларів від Google.org на створення рішень AI у сільському господарстві

Інститут штучного інтелекту Wadhwani отримав від Google грант на 1 мільйон доларів. Фірма використає цей грант для створення рішень на основі ШІ, які допоможуть фермерам отримувати своєчасну, локалізовану та точну інформацію про погоду. Це також включає в себе інформацію про врожай та іншу інформацію, пов’язану з фермою, окрім підвищення ефективності та можливостей систем знань про сільське господарство в Індії.

 

У 2019 році Wadhwani AI також отримав грант від Google.org у розмірі 2 мільйонів доларів США на підтримку рішення для боротьби зі шкідниками на основі штучного інтелекту CottonAce. Завдяки простому у використанні багатомовному інтерфейсу програма CottonAce допомагає фермерам правильно визначати типи шкідників на їхніх фермах і пропонує фермерам ранні попередження та поради. Це дозволить їм вчасно вжити заходів для ефективної боротьби з інвазією та забезпечити здоровий урожай.

 

Окрім переваг, безпосередньо пов’язаних із рішенням, впровадження CottonAce протягом останніх кількох років призвело до підвищення обізнаності про боротьбу зі шкідниками на основі пасток, а фермери стали ближче знайомитися з технологічним підходом до сільського господарства.

@media (max-width: 769px) { .thumbnailWrapper{ width:6.62rem !important; }}

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Науковий стартап Tredence збирає 175 мільйонів доларів у серії B від Advent International

Curefoods досягає рубежу в 1 мільйон замовлень на місяць

Оператор хмарних кухонь Curefoods досяг рубежу в один мільйон замовлень на місяць у п’ятницю. Ця віха включає в себе внески від різних брендів, таких як EatFit і Cakezone, серед інших, які підпадають під бренд Curefoods.

 

Раніше в цьому місяці Curefoods заявив, що отримає 1,1 мільйона замовлень, що призведе до щорічного регулярного доходу в 65 мільйонів доларів.

 

Серед індійських міст, які цього року найбільше залучали їжу через Інтернет, у Бенгалуру було найбільше людей, які замовляли їжу в Інтернеті, частка доходу якого склала 40%, за ним йдуть Делі-NCR із 15%, Мумбаї з 13%. Гайдарабад – 12%, Ченнаї – 8%, Пуна – 4%, а інші міста мають загальний внесок у дохід 8%.

 

Під егідою Curefoods EatFit спостерігав найбільшу кількість замовлень на їжу – 45%, а Cakezone – 20%.

Trinity Gaming співпрацює з EmChain FZE

Фірма ігрового контенту та маркетингу Trinity Gaming India співпрацює з EmChain FZE, що базується в Дубаї, щоб сприяти бізнесу в Індії вартістю 10 мільйонів доларів США в секторі ігор Web3 та блокчейнів. Trinity Gaming і EmChain навчатимуть, наставлятимуть і забезпечуватимуть джерела доходу для творців у просторі Web3 і блокчейн.

Керуючи більшою частиною ринку індійських творців і ігровою спільнотою, що налічує понад 40 мільйонів, Trinity Gaming разом з Emchain прагне залучати бізнес від глобальних розробників і видавців у P2E (Play to Earn) криптографії та ігровому просторі NFT.

Це партнерство дозволить ігровому контенту на основі Web3 створювати нові джерела доходу для індійських впливових людей і надасть їм можливість працювати разом з брендами та розробниками ігор у всьому світі, включаючи Близький Схід і Північну Африку (MENA), регіони Південно-Східної Азії (SEA) та США.

Trinity Gaming, заснована Абхішеком Аггарвалом і Шівамом Рао в 2019 році, обслуговує видавців, платформи та бренди. Trinity є постачальником послуг для творців (CSP) для Facebook і ексклюзивно для партнерської програми Facebook Gaming, яка керує понад 700 творцями. Компанія також обслуговує Krafton в Індії, ексклюзивно сприяючи контенту, подіям і маркетинговим заходам для бренду в країні.

AXISCADES Technologies Ltd завершує придбання Mistral Solutions

AXISCADES Technologies Ltd, компанія комплексних технологій та інженерних рішень, у п’ятницю повідомила, що завершила придбання Mistral Solutions Private Ltd, лідера в галузі напівпровідників, вбудованої електроніки, оборони та інженерних можливостей.

Придбання, розпочате в 2017 році, проходило в чотири етапи із загальною вартістю придбання 296 млн рупій.

осіскади

Після завершення цього придбання AXISCADES зміцнює свої позиції технологічного лідера, надаючи своїм клієнтам передові послуги з проектування та розробки продуктів для широкого спектру застосувань.

Це придбання зміцнює можливості компанії в сферах цифрової інженерії, вбудованої електроніки та системної інженерії.


Під редакцією Аканкша Сарма

Leave a Comment