Новини та оновлення стартапів: щоденний огляд (26 грудня 2022 р.)

Індійці витратили 11 мільярдів хвилин на подорожі в Uber

Індійські споживачі витратили 11 мільярдів хвилин на подорожі в Uber у 2022 році, причому Делі-NCR став містом з найбільшою кількістю поїздок, за ним йде Бенгалуру.

Це були висновки Uber, опублікувавши тенденції, які спостерігали протягом 2022 року, і це склало 4,5 мільярда кілометрів загальної відстані пасажирів в Індії. Uber Go був популярним продуктом, за яким слідує Uber Auto з точки зору споживачів.

Серед інших результатів, після Делі-NCR і Бенгалуру, Хайдарабад, Мумбаї та Калькутта зафіксували найбільшу кількість поїздок Uber у 2022 році. Зараз Uber представлений у 123 містах Індії, а серед міст-дебютантів був Раджахмундрі в Андхра-Прадеш.

Uber Індія

Adda247 надає ESOP на суму 150 крор рупій

Adda247, державний додаток для підготовки до роботи, надав своїм співробітникам опціони на акції в рамках програми ESOP (Employee Stock Ownership Plan). Загальна вартість пулу ESOP становить 150 мільйонів рупій станом на дату та має річний період набуття прав 4 роки.

Adda247 вперше запустила свою політику ESOP у 2016 році і відтоді винагородила близько 10 відсотків своєї робочої сили на різних рівнях і групах. Зараз у нього 22 мільйони активних користувачів щомісяця та загалом 2 мільйони платних користувачів. Нещодавно Adda247 також залучила 35 мільйонів доларів від таких інвесторів, як Google, WestBridge Capital, Infoedge і Asha Impact.

Аніл Нагар, засновник і генеральний директор Adda247, сказав: «Ми створили Adda247 з ДНК співробітників. Загальною метою політики ESOP також є надання пріоритету та важливості нашим працівникам. Завдяки цій політиці ми хочемо, щоб співробітники зростали разом з організацією, а також отримували грошові вигоди для себе».

ESOPS

SaveIN залучає додатковий капітал

SaveIN, стартап на базі Gurugram, який підтримує YCombinator, залучив додатковий раунд капіталу, що не розголошується, і за останні дев’ять місяців його загальне фінансування склало 8 мільйонів доларів. Інвестори цього стартапу включають Pioneer Fund, 10X Founders, Bayhouse Capital і Leonis Fund.

SaveIN будує інтегровану екосистему охорони здоров’я, де вона з’єднує клієнтів із якісними постачальниками медичних послуг у своїй мережі та пропонує їм фінансування розрахунків у формі миттєвих безкоштовних EMI.

У січні 2022 року компанія запустила пропозицію Care Now, Pay later і з того часу розширилася до мережі з понад 2500 медичних і оздоровчих центрів у 50 містах Індії.

Засновник і генеральний директор SaveIN, Джітін Бхасін, сказав: «Ми продовжуватимемо інвестувати в людей, продукти та дистрибуцію, щоб реалізувати наше бачення сприяння гіперлокальному, якісному медичному обслуговуванню з покращеною доступністю для кожного».

Ініціатива Flipkart з підвищення кваліфікації в ланцюжках поставок

Flipkart, домашній ринок електронної комерції в Індії, посилює свої зусилля, щоб забезпечити відповідні галузевим навчанням і можливостями підвищення кваліфікації через Академію операцій у ланцюзі поставок (SCOA).

Flipkart підписала меморандум про взаєморозуміння з Karnataka Skill Development Corporation (KSDC) про надання 15 днів навчання в цифровому класі разом із 45 днями стажування без відриву від роботи в мережах поставок Flipkart, і наразі понад 543 кандидати, у тому числі 109 людей з обмеженими можливостями проходить навчання в Flipkart SCOA в Карнатаці

Фліпкарт

Понад 50 кандидатам, які пройшли підготовку у Flipkart SCOA, Flipkart запропонувала можливості працевлаштування на посадах зі складування та доставки в Карнатаці.

Flipkart Supply Chain Operations Academy (SCOA) була запущена в 2021 році, щоб надати відповідну галузеву підготовку та знання для місцевої молоді та створити групу кваліфікованих талановитих операторів ланцюга поставок. Ініціатива спрямована на подолання розриву в кваліфікації та збільшення можливостей працевлаштування, в тому числі для людей з обмеженими можливостями.

Dapps збирає ангельське фінансування

Dapps, онлайн-магазин ексклюзивних додатків web3, зібрав нерозголошену суму попереднього фінансування від різних інвесторів-ангелів. Серед інвесторів – засновник Shardeum Нішал Шетті, Аншул Дхір (засновник – EasyFi), Кеюр Шах (екс-фінансовий директор, Polygon), Прасун Агравал (засновник – Born to Die) та інші.

Dapps — це магазин додатків з інструментами для розробників, які допоможуть їм масштабувати та комерціалізувати свої додатки — від сумісності, зв’язку, комерції та ідентичності до збереження всього цього у відкритому коді.

За словами Dapps, це вирішує проблему видимості та видимості, що збільшує утримання шляхом увімкнення зв’язку та сповіщень у мережі.

Кондитерська Naomi збирає 5 мільйонів рупій

Naomi Patisserie & Bakehouse, бренд кустарних кондитерських виробів, залучив 5 мільйонів рупій від Канті Датт, співзасновника SustainKart. Кондитерська Naomi була заснована Нікітою та Акашем.

Фінансування дозволить Naomi відкрити свою першу роздрібну точку в Гайдарабаді, а також використовувати її для інноваційних продуктів, маркетингових кампаній бренду та розповсюдження. Naomi Patisserie & Bakehouse будує заклад для випічки, випічки, хліба та вишуканих страв. Він намагається переосмислити суть цих чудових страв за допомогою повних індійських інгредієнтів.

Leave a Comment