Новини та оновлення стартапів: щоденний огляд (19 грудня 2022 р.)

Inflection Point Ventures співпрацює з BGIIES для зміцнення екосистеми стартапів

Переломні підприємстваінвестиційна мережа ангелів, очолила стратегічне партнерство з Товариством інновацій, інкубації та підприємництва BITS Goa (BGIIES) для підтримки та фінансування стартапів соціального впливу, які інкубуються в кампусі.

BGIIES Goa прагне зміцнити екосистему стартапів у регіоні та дати можливість підприємцям, надаючи їм наставництво та капітал для запуску проривних та ефективних стартапів.

Партнерство буде спрямоване на виховання підприємницької культури серед студентів. Завдяки BGIIES BITS Pilani Goa та IPV спільно організовуватимуть заходи галузевого рівня з провідними венчурними капіталістами та ангелами, які будуть наставляти стартапи та надавати їм доступ і капітал. IPV також підтримуватиме підприємців початковим капіталом.

Zypp Electric призначає Аміта Гояла, Кетана Рея на посаду керівника

Zypp Electric розширила свою керівну команду, призначивши Аміта Гояла директором з розробки та Кетана Рея віце-президентом.

На своїй новій посаді Аміт відповідатиме за розробку структури технологічних систем і управління впровадженням технологічних проектів у Zypp. Він працюватиме з лідерами галузі, щоб спланувати майбутні ІТ-вимоги організації та проводити процедури тестування для відповідності стандартам і процедурам якості.

Ketan контролюватиме розширення портфоліо Zypp від двоколісних до триколісних і багато іншого, щоб задовольнити різні випадки використання клієнтів.

Аміт Гойял і Кетан Рей

” align=”center”> Аміт Гойял і Кетан Рей

Аміт Гойял і Кетан Рей

@media (max-width: 769px) { .thumbnailWrapper{ width:6.62rem !important; }}

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Екологія: як цей стартап із доставки «останньої милі» використовує електромобілі, щоб зробити електронну комерцію безвикидною

Heritage Novandie Foods призначає Анмола Чубі генеральним директором

Heritage Novandie Foods Private Limited, спільне підприємство Heritage Foods (Індія) і Novandie Foods (дочірня компанія Andros, Франція), оголосила про призначення Анмола Шубі на посаду генерального директора.

На своїй новій посаді Анмол привносить понад два десятиліття досвіду лідерства, зростання, продажів/маркетингу та GTM. Його ключові напрямки діяльності на найближче майбутнє включають катапультування Меймі Йова як лідера в категорії йогуртів.

CleverTap призначає Сатьядіпа Мішру головним спеціалістом з кадрів

CleverTap призначив Сатьядіпа Мішру своїм новим головним спеціалістом з кадрів (CHRO). Він приєднується з гостинно-технологічної платформи OYO, де він працював головним керівником відділу технологій, продуктів, глобальних функцій і міжнародних ринків.

Маючи понад два десятиліття досвіду роботи з такими компаніями, як Jio, Barclays і Bajaj Finserv, Сатья надає знання про концептуалізацію HR-стратегій у сферах залучення талантів, навчання та розвитку, а також управління продуктивністю. Він також відіграв ключову роль у телекомунікаційних і цифрових ініціативах Jio.

UpScale від CredAble запускає рішення електронного виставлення рахунків для допомоги МСП

UpScale від CredAble, програма для розвитку бізнесу, запустила нові рішення електронного виставлення рахунків для малих і середніх підприємств. Рішення допомагає підприємствам надавати допомогу в управлінні фінансовими операціями відповідно до правил центрального уряду.

Завдяки електронному виставленню рахунків-фактур UpScale стверджує, що організації зможуть оптимізувати свої цикли обробки рахунків-фактур, ще більше скорочуючи людино-години, необхідні для обробки, затвердження, відстеження та пошуку рахунків-фактур і людських помилок.

Prejex Inc об’єднує зусилля з Polybond і Всесвітнім торговим центром, Пуна

Prejex Inc, відокремлена компанія Prejex GMBH у Німеччині, уклала угоду з компанією Polybond, яку очолює Адіт Раті з Rathi Group, щодо виробництва безголкових ін’єкцій.

Це партнерство має на меті дозволити німецькій компанії перенести свої виробничі потужності з Берліна до Пуни для глобального розповсюдження. Фабрика Prejex-Polybond виготовлятиме безголкові ін’єкції для всього світу.

AscentHR купує Curio Technologies

AscentHR нещодавно придбав Curio Technologies, компанію, що займається розробкою технологій для дозвілля, розташовану в Бенгалуру. Curio — це повністю інтегроване рішення для автоматизації подорожей і витрат, яке надає повні послуги з організації та управління подорожами. Він об’єднує вимоги T&E, від бюджетування, дотримання політики та онлайн-бронювання подорожей до автоматизованої обробки витрат і відшкодування.

AscentHR інтегрує пропозиції послуг Curio зі своїми існуючими SO і постійно вдосконалює якість і можливості платформи. На додаток до задоволення всіх вимог щодо корпоративних подорожей і розваг, платформа дозволяє корпоративним мандрівникам мати уніфіковану програму для бронювання та звітування про витрати на поїздки за допомогою попередньо заповнених звітів про витрати, які демонструють загальну вартість подорожі.

(Ця стаття буде оновлюватися останніми новинами протягом дня.)


Під редакцією Канішка Сінгха

Leave a Comment