Новини та оновлення стартапів: щоденний огляд (12 грудня 2022 р.)

Dvara Money співпрацює з Decentro, щоб запустити рішення UPI для передплаченого рахунку

Neobank Dvara Money, відділ фінансових послуг Dvara Trust, у понеділок заявив, що співпрацює з API (інтерфейс програмування прикладних програм) банківською платформою Decentro, щоб запустити рішення UPI (уніфікований платіжний інтерфейс) для клієнтів через передоплачений обліковий запис «нульового балансу». .

Партнерство додасть можливості UPI до свого попередньо оплаченого облікового запису, який пропонується на нещодавно запущеній платформі Spark Money, і дозволить користувачам здійснювати/отримувати платежі через неї. Універсальний обліковий запис пропонує різноманітні фінансові продукти: заощадження, позики, страхування, інвестиції та податки, а також картку, яку можна використовувати в банкоматах або для транзакцій офлайн.

За словами компанії, рішення особливо орієнтоване на робочу силу, яка займається економікою концертів. З моменту запуску в червні він спостерігав 100% зростання в порівнянні з попереднім місяцем і залучив понад 15 000 співробітників у 20 різних штатах станом на листопад 2022 року.

Альтернативна інвестиційна платформа Grip запускає третій SDI

Альтернативна інвестиційна платформа Grip оголосила про свій третій сек’юритизований борговий інструмент (SDI) як дебютну пропозицію інвестиційного рівня з орендарем Everest Fleet з рейтингом CRISIL.

Згідно із заявою компанії, Grip уклала угоду про оперативний лізинг з Everest Fleet і сек’юритизувала орендні платежі на суму понад 10 крор рупій, які мають бути сплачені протягом трьох років. Нова можливість SDI була переповнена, і вона привернула 8+ крор рупій менш ніж за 48 годин.

«Інструмент SDI ізольований від нестабільності фондового ринку та умов і відноситься до категорії високоприбуткових боргових зобов’язань з фіксованим доходом із контрактними щомісячними виплатами», – додали в ньому.

@media (max-width: 769px) { .thumbnailWrapper{ width:6.62rem !important; }}

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як Grip Invest використовує бізнес-моделі Furlenco, Blue Tokai, Rentomojo та інших, щоб забезпечити альтернативні інвестиції

Банк HDFC співпрацює з Startup India для надання грантів

Банк HDFC у понеділок заявив, що запустив свою шосту щорічну програму грантів для соціальних стартапів у партнерстві з флагманською ініціативою уряду Індії Startup India.

Програма, відома як Parivartan SmartUp Grants, визначатиме стартапи, які працюють у сфері соціального впливу, і пропонуватиме гранти їхнім інкубаторам, окрім спеціалізованих банківських та додаткових послуг для підприємців. Наразі банк стверджує, що виділив понад 30 мільйонів рупій на 45 інкубаторів, підтримуючи 165 стартапів, які працюють у таких сферах, як навколишнє середовище, агробізнес, наукові технології, управління відходами, охорона здоров’я та розвиток навичок.

Банк також зосереджуватиметься на нарощуванні потенціалу інкубаторів і стартапів, що працюють у містах рівня II і III, а також стартапів, які розробляють рішення у сфері збереження навколишнього середовища, доступної охорони здоров’я, стійкої сільської економіки, технологій для кращого управління, економічного зростання МСП, гендерного різноманіття та простору для інклюзії. .

Прийом заявок на інкубатори відкритий, переможці будуть оголошені в лютому 2023 року.

OYO запускає нову категорію для користувачів

Туристична технічна компанія OYO у понеділок запустила «Super OYO», нову категорію у своєму додатку, яка надає окремий список окремих готелів, проаналізованих і вибраних компанією на основі їх ефективності та інших показників.

«Категорія безоплатних послуг відзначає готельних операторів, які роблять все можливе, щоб забезпечити винятковий досвід клієнтів. Оскільки лише готелі, які відповідають попередньо визначеним параметрам, можуть бути визнані «Super OYO», ці помешкання повинні підтримувати середній рейтинг 4 і вище, що гарантує нульову реєстрацію, низьку кількість скасувань і мінімальний негативний відгук», – йдеться в повідомленні компанії. заява.

Зараз на сайті доступно близько 200+ Super OYO.

Програма DRDO для стартапів у сферах оборони та аерокосмічної галузі отримує понад 5600 заявок

Загалом за останні три роки було отримано 5637 заявок на три конкурси «Даруйте мрії» для заохочення окремих осіб і стартапів до інновацій у сфері оборони та аерокосмічної галузі, повідомив державний міністр оборони Аджай Бхатт у письмовій відповіді К. Лаксман в Раджа Сабха в понеділок.

Загалом за трьома конкурсами було нагороджено 52 особи та 34 стартапи, а загалом наразі 7 проектів отримали переможці, йдеться у повідомленні PIB.

DRDO (Організація оборонних досліджень і розробок) запускає вказаний конкурс з 2019 року, щоб об’єднати підприємців старше 18 років і визнаних DPIIT стартапів за інноваційні ідеї в галузі оборони та аерокосмічної галузі. Критеріями відбору для оцінки заявок є повнота пропозиції, наукова обґрунтованість, завершеність дизайну, переваги, досягнутий рівень технологічної готовності та інноваційність.

(Копія буде оновлюватися протягом дня останніми новинами.)


Під редакцією Афіруніси Канкудті

Leave a Comment