Обернський університет забороняє TikTok на шкільних Wi-Fi та пристроях

Університет Оберна в Алабамі заборонив TikTok у шкільному Wi-Fi та на пристроях, випущених університетом минулого тижня, за Інсайдер.

Речник університету підтвердив перехід до Підприємець.

«Відповідно до нещодавнього розпорядження губернатора штату Алабама Кей Айві, яке вимагає від усіх державних мереж і пристроїв блокувати доступ до програми соціальних медіа TikTok і з неї, Управління інформаційних технологій Університету Оберн почало блокувати TikTok на кампусі через Wi-Fi у грудні. . 13″, – йдеться в заяві, надісланій електронною поштою.

Минулого тижня губернатор Алабами Кей Айві також заборонив додаток на державних пристроях і в мережах, щоб «протистояти цьому зростаючому ризику безпеці».

Заборона уряду Алабами є частиною принаймні 14 штатів, які заборонили використання TikTok на державних пристроях через зростаючий хор занепокоєння щодо програми, за Нью-Йорк Таймс.

Раніше цього місяця законодавці США представили законопроект про заборону програми в США

Окремий законопроект про фінансування уряду та запобігання закриттю також забороняє TikTok на всіх федеральних пристроях, зазначає видання.

Існує занепокоєння, що уряд Китаю зможе отримати доступ до даних користувачів США, таких як генеральний прокурор Індіани, який подав до суду на компанію через порушення конфіденційності на початку цього місяця, і ФБР.

TikTok заявив, що його дані користувачів США обробляються в Сінгапурі та США, але звіт BuzzFeed від червня стверджує, що аудіо з внутрішніх зустрічей TikTok показує, що дані користувачів США отримали доступ співробітники в Китаї.

Компанія також відхилила звіт Forbes про те, що додаток використовувався для відстеження місцезнаходження громадян США.

Повідомляється, що проблеми затягнули розгляд між адміністрацією Байдена та TikTok щодо укладання угоди щодо роботи програми в США

«Ми вважаємо, що ці проблеми можна повністю вирішити», — сказав TikTok Підприємець у заяві на початку цього тижня.

Що стосується Auburn, то студенти, які користуються кампусом Wi-Fi, більше не матимуть доступу до TikTok. Школа справді має обліковий запис TikTok, як зазначив Insider, як і інші афілійовані групи, такі як спортивні команди. Останній пост на тему “Оберн Тигри” від 2 грудня.

@auburntigers КОЖЕНИЙ. БУТИ. КОШТАВИЙ. Auburn Volleyball переміг Крейтона в 1-му раунді волейбольного турніру NCAA! #WarEagle #популярне #вірусне #святкування #волейбол ♬ оригінальний звук – Auburn Tigers

пер Бірмінгемські новиниМинулого тижня учні отримали повідомлення від ІТ-працівника Сета Хамфрі про те, що TikTok більше не буде доступний у шкільному Інтернеті чи на території кампусу, у повідомленні за посиланням.

Однак у цьому сповіщенні за посиланням, схоже, написано: «Оберн стежить за подіями, пов’язаними з доступом до TikTok, і надасть інформацію, щойно ми її отримаємо. Перевірте пізніше, щоб дізнатися більше».

Речник Auburn сказав у відповідь на запитання про повідомлення, що заява від університету все ще актуальна.

Leave a Comment