Огляд перевірки бізнесу Provident Bank 2023

Два поточних рахунки малого бізнесу Provident Bank, що базується в Каліфорнії, Basic Business Checking і Business Interest Checking, є чудовими варіантами для компаній, які залежать від готівки, оскільки вони пропонують ліміт готівкових вкладів у розмірі 10 000 доларів США та стягують низькі комісії за надлишкові транзакції. Однак ці облікові записи пропонують лише 100 безкоштовних дебетових операцій.

Якщо ваші потреби зміняться, ви можете переглянути інші продукти перевірки бізнесу Provident Bank, які включають аналізовані чеки, комерційні чеки з відсотками, комерційні чеки з послугами управління готівкою та спеціальні рахунки для адвокатів і некомерційних організацій.

Провідент Банк

Що нам подобається

 • Щомісячна плата не підлягає зняттю
 • Без комісії готівковий депозит становить 10 000 доларів США
 • Додаток для iOS з високим рейтингом

Недоліки

 • 13 відділень, виключно в Каліфорнії
 • Щоб відкрити рахунок, необхідно відвідати відділення
 • Низька річна відсоткова дохідність (APY) на рахунках із залученням відсотків
 • Лише 100 дебетових операцій без комісій на місяць

особливості

 • Безкоштовна дебетова картка Business Visa
 • Безкоштовний доступ до 55 000 банкоматів Allpoint
 • Інтернет-банкінг
 • Мобільний банкінг
 • Кредитна лінія бізнес-овердрафт

Як Provident Bank бореться зі своїми конкурентами

*Дебети включають чеки та електронні дебети.

Коли Provident Bank підходить

 • Ви часто робите готівкові депозити: Provident Bank має ліміт безкомісії на готівковий депозит у розмірі 10 000 доларів США. Він стягує лише 1,50 доларів США за кожні 1000 доларів США, внесених після ліміту.
 • Ви здійснюєте 100 або менше дебетових операцій на місяць: Обидва програми Provident Bank Basic Business Checking і Business Interest Checking мають ліміт дебетових операцій 100. Чеки та електронні дебети також вважаються дебетами.
 • Ви можете підтримувати щомісячний баланс 3000 доларів США або більше: Якщо ви відповідаєте вимогам щодо мінімального балансу Provident Bank Basic Business Checking у розмірі 3000 доларів США на місяць, ви можете відмовитися від щомісячної комісії в розмірі 15 або 17 доларів США.

Коли Provident Bank не підходить

 • Ви працюєте за межами Каліфорнії: Provident Bank не має філій за межами Каліфорнії, і ви повинні відвідати філію, щоб відкрити рахунок. Якщо вам потрібен традиційний банк із ширшим географічним охопленням, зверніть увагу на Chase, який має 4700 відділень у 48 штатах.
 • Вам потрібні необмежені безкоштовні транзакції: Розрахунки Basic Business Checking обмежують вас до 100 безкоштовних дебетів за цикл виписки. Каліфорнійські компанії, яким потрібні вищі ліміти транзакцій, повинні вибрати Union Bank, який пропонує необмежену кількість комбінованих транзакцій і не має щомісячної комісії за обслуговування.
 • Ви хочете отримувати конкурентоспроможні відсотки за чекові депозити: Відсотковий рахунок для малого бізнесу Provident Bank, Business Interest Checking, приносить відсотки лише за ставкою 0,01%. Якщо ви шукаєте кращі тарифи, зверніть увагу на онлайн-провайдера Bluevine, який заробляє кваліфікованим обліковим записам 2,00% APY на балансі до 100 000 доларів США.
 • Вам потрібен доступ до високоприбуткових бізнес-ощадних продуктів: Єдиним бізнес-ощадним продуктом, який пропонує Provident Bank, є базовий бізнес-ощадний рахунок, який має APY 0,03%. Перший Інтернет-банк — це чудова альтернатива, яка працює лише в Інтернеті, оскільки він також пропонує комерційні заощадження та компакт-диски.

Якщо ваш малий бізнес відповідає одному або декільком із цих сценаріїв, ознайомтеся з нашим посібником щодо найкращих поточних рахунків для малого бізнесу, щоб отримати додаткові рекомендації.

Огляд перевірки бізнесу Provident Bank

*За використання поза мережею плата не стягується, але може стягуватися плата стороннього оператора.

Вимоги до перевірки бізнесу Provident Bank

Щоб подати заявку на розрахунковий рахунок для бізнесу в Provident Bank, вам потрібно домовитися про зустріч і відвідати фізичне відділення. У нашому посібнику з відкриття банківського рахунку для бізнесу міститься перелік документів, які банки зазвичай вимагають від вас підготувати.

Функції перевірки бізнесу Provident Bank

Щомісячна плата, що не підлягає звільненню

Є кілька способів відмовитися від щомісячної комісії Provident Bank.

Ви можете відмовитися від щомісячної плати за Basic Business Checking, задовольнивши одну або декілька з наведених нижче вимог до діяльності:

 • Підтримуйте середньодобовий баланс у розмірі 3000 доларів США
 • Підтримуйте загальний середньоденний баланс у розмірі 10 000 доларів США на кількох бізнес-рахунках Provident Bank, які мають однаковий первинний податок для власника
 • Здійсніть щонайменше 25 транзакцій без банкомату за допомогою дебетової картки Provident Bank Business Visa

Для перевірки інтересів бізнесу ви можете відмовитися від щомісячної плати, задовольнивши одну або декілька з наведених нижче вимог до діяльності:

 • Підтримуйте середньодобовий баланс на рівні 5000 доларів США
 • Підтримуйте загальний середньоденний баланс у розмірі 10 000 доларів США на кількох бізнес-рахунках Provident Bank, які мають однаковий первинний податок для власника

Дебетова картка Business Visa

Усі поточні рахунки компанії Provident Bank мають власну безкоштовну дебетову картку Business Visa, яка використовує чіп-технологію. Картка забезпечує безкоштовний доступ до всіх банкоматів Provident Bank і Allpoint. Provident Bank не стягує комісію за використання поза мережею, хоча може стягуватися комісія стороннього оператора.

Цифровий банкінг

Користувачі можуть отримати доступ до послуг Provident Bank через веб-сайт і мобільний додаток, доступний на iOS та Android. Доступні онлайн-банкінгові операції включають:

 • Перегляд залишків на рахунку
 • Переказ коштів між рахунками Провідент Банку
 • Перегляд операцій
 • Перегляд чекових зображень
 • Перегляд і здійснення платежів за комерційними кредитами
 • Оплата рахунків
 • Пошук відділень і банкоматів

Крім того, цифрові банківські рішення Provident Bank дозволяють віддалено вносити чеки за допомогою функції під назвою Merchant Remote Deposit Capture. Щоб скористатися цією функцією, відскануйте або зробіть мобільний знімок фізичної перевірки та завантажте його на веб-сайт або в додаток.

Мобільний додаток має оцінку 4,7 зірки в App Store і 3,9 зірки в Google Play. Нові огляди підкреслюють, що інтерфейс користувача є гладким та інтуїтивно зрозумілим.

Кредитна лінія бізнес-овердрафт

Provident Bank допоможе вам захистити себе від транзакцій через недостатню кількість коштів, прив’язавши свій рахунок до кредитної лінії бізнес-овердрафт. Цей метод захисту бізнесу від овердрафту автоматично переказує кошти з вашої пов’язаної кредитної лінії для покриття операцій, коли ваш баланс недостатній. Однак, щоб отримати овердрафтну кредитну лінію для бізнесу, ви повинні спочатку отримати дозвіл кредиту від Provident Bank.

Інші бізнес-продукти Provident Bank

Інші комерційні поточні рахунки

Provident Bank пропонує ряд поточних рахунків для бізнесу, включаючи спеціальні рахунки для некомерційних організацій і адвокатів і комерційні рахунки для великих компаній.

 • Довіра клієнта адвоката: Процентний рахунок для каліфорнійських адвокатів. Він не має щомісячної плати та вимагає мінімального депозиту в розмірі 500 доларів США.
 • Управління готівкою бізнесу: Процентний рахунок з додатковими ресурсами управління готівкою. Як і Corporate Interest, він пропонує багаторівневий APY із підвищеними процентними ставками для великих залишків. Він стягує щомісячну плату в розмірі 15 або 17 доларів США, яку можна скасувати, якщо мінімальний місячний баланс становить 2500 доларів США. Вимога початкового депозиту також становить 2500 доларів США.
 • Корпоративний інтерес: Розрахунковий рахунок із прибутком для підприємств із великими залишками. Він використовує багаторівневу систему APY, яка збільшує ваші процентні ставки, коли ви збільшуєте свій баланс. Рахунок має мінімальний початковий депозит у розмірі 5000 доларів США та щомісячну комісію у розмірі 25 або 27 доларів США, яка може бути скасована з мінімальним місячним балансом у 25 000 доларів США.
 • Перевага спільноти: Спеціальний обліковий запис для громадських груп і некомерційних організацій. Він заробляє APY 0,05% без щомісячної плати за обслуговування. Мінімальний початковий депозит становить $100.
 • Комерційний аналіз: Проаналізований поточний рахунок, який допоможе вам компенсувати щомісячну комісію в розмірі 25 доларів США, виплачуючи кредит у розмірі 0,07% прибутку на основі вашого балансу. Мінімальний депозит становить $500.

Бізнес Економія

Бізнес-ощадний рахунок Provident Bank отримує відсотки за ставкою 0,03% на залишки, що перевищують 0 доларів США. Він стягує щомісячну плату в розмірі 5 доларів США для рахунків, які вибирають онлайн-виписки, і 7 доларів США для рахунків, які вибирають паперові виписки. Комісії можна не сплачувати, якщо мінімальний місячний баланс становить 500 доларів США. Вимога початкового депозиту становить 100 доларів США.

Кредитні продукти

Кредитні продукти, які пропонує Provident Bank, включають комерційні строкові позики, бізнес-кредити, позики на комерційну нерухомість і позики на управління малим бізнесом (SBA).

Плюси та мінуси перевірки бізнесу Provident Bank

Фізичні відділення Provident Bank розташовані виключно в Каліфорнії. Хоча це може не бути недоліком, якщо ви шукаєте регіональні банківські послуги, бар’єр розташування може стати перешкодою, якщо ви збираєтеся розширити свій бізнес за межами штату. Крім того, Provident Bank не пропонує можливість відкривати рахунки онлайн.

Однією з найбільших переваг є високий ліміт готівкових депозитів у 10 000 доларів США. Комісія за депозити після ліміту також низька і становить 1,50 доларів США за 1000 доларів США. Однак, коли мова заходить про інші ставки та комісії, Provident Bank поступається іншим банкам на ринку. Він пропонує лише 100 безкоштовних дебетів на місяць, включаючи електронні дебети та чеки. Крім того, низькі ставки як для чеків, що приносять відсотки, так і для комерційних заощаджень.

Альтернативи перевірці бізнесу Provident Bank

Якщо вам потрібні лише базові послуги з перевірки бізнесу та ви перебуваєте в Каліфорнії, вам буде достатньо поточних рахунків для бізнесу в Provident Bank. Однак це може не дати вам найкращого співвідношення ціни та якості. Інші банки пропонують нижчі комісії, вищі ліміти транзакцій, краще географічне покриття та більше бізнес-банківських продуктів.

Ось три альтернативні варіанти для розгляду:

 1. Chase найкраще підходить для банківського обслуговування малого бізнесу, оскільки пропонує повний спектр продуктів. Окрім масштабованої перевірки бізнесу, у ньому є заощадження, компакт-диски, кредитні продукти та кредитні картки.
 2. Union Bank є найкращим банком Західного узбережжя з високим обсягом транзакцій. Його банківський рахунок Freely Business Checking пропонує необмежену кількість комбінованих транзакцій без комісії (тобто депоновані чеки, оплачені позиції чи дебети, а також депозити чи кредити).
 3. Silicon Valley Bank – найкращий ресурс для стартапів. Його обліковий запис SVB Edge не стягує комісій за перші три роки використання. Він інтегрується з QuickBooks, Xero та Expensify і пропонує знижки на популярне програмне забезпечення для бізнесу.

Нижня лінія

Provident Bank є гідним вибором, якщо ви працюєте з готівкою і шукаєте базові послуги з перевірки бізнесу від традиційного банківського постачальника, що базується в Каліфорнії. Однак його низькі відсоткові ставки та ліміти транзакцій не заберуть ваше багатство надто далеко. Крім того, постачальник не підходить для компаній, які шукають рахунки на грошовому ринку, компакт-диски та кредитні картки.

Leave a Comment