Ось як фінтех змінює гру для молодих спеціалістів в Індії

Вища освіта в Індії є нормою, а не винятком. Незалежно від того, звідки вони походять, молоді індійці сьогодні як ніколи намагаються здобути кваліфікацію за підтримки своїх сімей з надією отримати хорошу роботу, яка пропонує фінансову стабільність і безпеку.

Але Індія також є країною, де висококваліфіковані молоді професіонали часто опиняються без роботи або на роботах, далеких від їхньої кваліфікації та набору навичок. Це явище підштовхнуло багатьох індійців зійти зі звичайного шляху до створення компанії своєї мрії, або стартапу, з нуля.

Частково це пов’язано з тим, що стартапи є компактними, динамічними організаціями, які швидко розвиваються. Їх також зазвичай очолюють молоді професіонали, які виконують місію. Часто ці професіонали мають високу технічну підкованість, харчуються смартфонами та високошвидкісним Інтернетом і готові використати свою технологічну майстерність як навичку, щоб подолати обмеження звичайних бізнес-моделей.

Fintech і поява культури стартапів йдуть рука об руку. Молоді індійці приймають фінансову свободу та інклюзивність, які принесли фінтех до мейнстріму. Ринок FinTech в Індії розширюється з шаленою швидкістю, на подив і хвилювання всіх пов’язаних організацій.

Індустрія фінансових технологій і державні ініціативи, як-от програма Digital India та інші урядові програми, надають безпрецедентну підтримку екосистемі стартапів в Індії. У результаті Індія була визнана країною з найвищим рівнем впровадження фінтех у світі. Це статистичні дані про понад 2100 фінтех-компаній і 21 фінтех-єдинорога, які все більше домінують серед традиційних постачальників фінансових послуг і виводять стартапи молодих професіоналів на новий рівень.

Примітно, оскільки більшість фінтех-компаній також є стартапами, тому вони мають перевагу в розумінні потреб майбутніх цільових клієнтів, молодих індійців, з самого початку. Як то кажуть, потрібно знати одного.

Напрямки, що розвиваються у фінтех

Нові технології, як-от машинне навчання (ML), штучний інтелект (AI), маркетинг, керований даними, і прогнозна поведінкова аналітика, мають намір усунути здогади з фінансових рішень. Fintech, зокрема, є чудовим адаптором технології автоматизованого обслуговування клієнтів, використовуючи інтерфейси штучного інтелекту та чат-ботів, щоб допомагати клієнтам виконувати завдання та знижувати витрати на персонал.

Підвищення кваліфікації та вивчення нових технологій у фінансах навчає молодих спеціалістів навикам користувачів і залучає їх до вивчення підходів, які роблять їхні завдання автоматичними, дозволяючи приймати кращі рішення.

Активна еволюція

Немає сумніву, що індустрія фінансових технологій штурмом захопила фінансову галузь. Близько 66,7% банківських керівників визнають, що фінтех може значно вплинути на гаманці в усьому світі. Крім того, завдяки фінтех-стартапам, які швидко впроваджують найновіші рішення, галузь має колосальний потенціал і величезний потенціал. Він пропонує численні можливості працевлаштування для молодих спеціалістів.

Фінтех-компанії в Індії пропонують новітні, авангардні фінансові рішення, щоб задовольнити очікування молодих підприємців, які очолюють стартап-компанії. Такими рішеннями можуть бути нове програмне забезпечення та програми або пристрої; Однак іноді фінтех модифікує існуючі фінансові послуги, щоб оновити їх, щоб вони були на рівні з поточними смарт-технологіями.

Озброєні цифровими навичками нового віку, необмеженим доступом до смартфонів і безстрашним впровадженням нових технологій, те, що молоді індійські спеціалісти потребують більше, ніж будь-коли, — це новаторські фінансові послуги, які виходять за рамки норми, щоб реалізувати свою мрію про недискримінаційну фінансову доступність і стабільність. . Усе це та багато іншого обіцяє забезпечити фінтех.