Отримайте другий дохід у 2023 році за допомогою приватного маркування

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Підприємництво — це відданість суєті. Ви завжди тримаєте ніс у жорнах, намагаючись втілити свої мрії в реальність. Але якщо вам важко отримати капітал, щоб розпочати бізнес своєї мрії, і ви працюєте з 9 до 5, щоб заробити потрібні вам гроші, можливо, настав час розпочати побічну суєту.StackCommerce

Налаштування пасивних потоків доходу вимагає роботи наперед, але, використовуючи такі інструменти, як Amazon FBA, ви можете почати дропшипінг і приватний бізнес з маркування, який в основному працює сам, вкладаючи реальні гроші у вашу кишеню. Крім того, завдяки нашій кампанії Same You, New Job ви можете навчитися робити це за доступною ціною. Зараз до 23:59 за тихоокеанським часом 9 січня ви можете отримати повний пакет майстер-класів Amazon Dropshipping & Private Label 2022 всього за 29,99 доларів США.

Цей комплексний набір включає 11 курсів від деяких провідних викладачів підприємництва в Інтернеті, зокрема Брока Джонсона (рейтинг інструктора 4,1/5 зірок), Браяна Герра (рейтинг 4,5/5 зірок) і Раяна Форда (рейтинг 4,6/5 зірок). Вони навчать вас перевіреним стратегіям запуску, продажу та розвитку продуктів приватних торгових марок на Amazon FBA, допомагаючи знайти прибуткові ідеї продуктів у потрібних нішах із низькою конкуренцією та високим попитом. Ви дізнаєтеся, як отримувати продукти від найкращих виробників, правильно маркувати та відправляти свої продукти на склади Amazon FBA, рекламувати свої списки Amazon та багато іншого. Не менш важливо, що ви навчитеся навичкам роботи, щоб дотримуватися правил Amazon, і відкриєте для себе різноманітні методи масштабування.

Отримайте додатковий прибуток у 2023 році. Зареєструйтеся до кінця дня 9 січня, щоб отримати повний пакет майстер-класів Amazon Dropshipping & Private Label 2022 всього за $29,99 — це знижка 98% без купона!

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment