Отримайте 10 ТБ хмарного сховища на все життя всього за 79 доларів США

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

У цифрову епоху кожен створює величезну кількість даних. Підприємці просто створюють ще більше, оскільки вони керують своїм професійним і особистим життям на своїх пристроях. Коли всіх цих даних стає занадто багато для вашого смартфона та ноутбука, настав час інвестувати в хмарне сховище.StackCommerce

На щастя, під час розпродажу Same You, New Focus ми пропонуємо одну з найкращих пропозицій щодо хмарних сховищ, які ви знайдете будь-де. За умови, що ви зробите замовлення до 23:59 за тихоокеанським часом 9 січня, ви зможете отримати довічний доступ до 10 ТБ резервного копіювання від Degoo Premium всього за 79 доларів США.

Degoo — це зручна хмарна платформа зберігання на основі штучного інтелекту, яка надає більше місця для зберігання, ніж Dropbox, OneDrive та Google Drive разом узяті. Усе зберігається під надбезпечним 256-бітним шифруванням AES для максимальної безпеки, а інтуїтивно зрозуміла платформа дозволяє легко впорядковувати ваші дані, кажуть у компанії. Ви матимете обмеження на розмір файлу в 1 ГБ, підтримку необмеженої кількості пристроїв і однорічний пільговий період бездіяльності облікового запису. (Ви також можете робити оновлення в додатку, якщо вам потрібен більший ліміт розміру файлу, відсутність ліміту бездіяльності облікового запису тощо.)

Користувачі оцінили службу на 4,5 із 5 зірок, і, можливо, це тому, що Degoo – це все про душевний спокій, тому він копіює ваші файли, коли ви їх завантажуєте. Програма Android також може автоматично оновлювати ваше сховище завдяки інтуїтивно зрозумілому виявленню змін файлів. І, звісно, ​​Degoo спрощує співпрацю та обмін файлами через електронну пошту, посилання чи улюблену програму обміну повідомленнями.

Усім потрібне хмарне сховище, але підприємцям життєздатне рішення потрібне трохи більше. Безпечний довічний доступ до 10 ТБ хмарного резервного копіювання від Degoo Premium всього за 79 доларів США до 9 січня.

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment