Офшорна фірма, пов’язана з баронесою Моне, купила приватний літак за 7,5 мільйона фунтів стерлінгів після того, як нібито заробила десятки мільйонів на контракті PPE

Офшорна компанія, пов’язана з Мішель Моне та її чоловіком, купила приватний літак вартістю 7,5 мільйона фунтів стерлінгів через кілька місяців після того, як вони нібито заробили десятки мільйонів на державному контракті PPE, як було заявлено вчора ввечері.

Ровесниця Торі та магнат нижньої білизни на прізвисько «Баронеса Бюстгальтер» пообіцяла очистити своє ім’я після того, як газета повідомила про витік документів, які показали, що вона та її діти отримали 29 мільйонів фунтів стерлінгів після того, як направили компанію під назвою PPE Medpro для укладення контрактів на маски та халати.

Фірма отримала 203 мільйони фунтів стерлінгів на постачання обладнання після того, як вона порекомендувала його міністрам у перші дні пандемії.

З весни 2020 року баронеса Моне та її чоловік Дуг Барроумен також витратили на скакового коня вартістю 80 000 фунтів стерлінгів, якого вона купила для нього як весільний подарунок, і на 3 мільйони фунтів стерлінгів для своїх дітей, повідомляє газета The Guardian.

Пара влаштувала розкішне весілля у своєму маєтку на острові Мен вартістю багато мільйонів фунтів стерлінгів, подія, яка була висвітлена на сторінках Hello! журнал знаменитостей.

Леді Моун також опублікувала в Instagram фото себе та пана Барроумена на яхті Lady M, яку, як вважають, купили в травні 2021 року приблизно за 6 мільйонів фунтів стерлінгів.

Нічого не пов’язує ймовірний несподіваний прибуток від PPE Medpro з їхнім розкішним способом життя. Але час їх витрачання посилить увагу до баронеси Моне та її чоловіка.

Спостереження за стандартами Lords розслідує колегу щодо її ймовірних зв’язків з PPE Medpro, хоча це було призупинено до «кримінального розслідування» щодо фірми.

Баронеса Моне постійно заперечувала будь-яку «роль або функцію» в компанії, а її адвокати раніше заявляли, що вона «не була пов’язана з PPE Medpro в жодній якості».

Цього тижня Daily Mail виявила, що вона «агресивно» лобіювала Метта Генкока, тодішнього міністра охорони здоров’я, щоб спробувати просувати ще одну компанію, у якій, як він стверджував, вона мала «комерційний інтерес».

Стверджувалося, що фірма була LFI Diagnostics – «секретною організацією» сімейного офісу її чоловіка. Джерело, близьке до баронеси Моне, спростувало цю заяву.

Цього тижня Ріші Сунак сказав Палаті громад, що «цілком правильно», що колега Торі бере відпустку у Палати лордів.

Говорячи на питаннях прем’єр-міністра, він сказав: «Як і всі інші, я був абсолютно шокований, прочитавши про звинувачення.

«Це абсолютно правильно, що вона більше не відвідує Палату лордів і тому більше не має батога консерваторів».

Міністри зобов’язалися надати депутатам документи щодо присудження контрактів на суму 203 мільйони фунтів стерлінгів компанії PPE Medpro.


Leave a Comment