Очікується, що 45% зростання роздрібного ринку припаде на онлайн-сегмент: звіт

За останні кілька років цифрові бренди катапультувалися, оскільки онлайн-роздрібна торгівля продовжує стимулювати загальне зростання роздрібної торгівлі в Індії.

Згідно зі звітом Redseer Strategy Consultants, очікується, що роздрібний ринок зросте з 335 мільярдів доларів до 510 мільярдів доларів до 2026 CY, причому 45% додаткового зростання ринку припадатиме на онлайн-сегмент.

У звіті зазначено, що очікується, що електронна комерція зростатиме в 3 рази швидше, ніж офлайн-роздрібна торгівля, і до 2026 року на онлайн-продаж може припадати понад 25% продажів у більшості категорій, за винятком продуктових товарів.

Онлайн проникнення за підкатегоріями; Подяки – Redseer Strategy Consultants

З точки зору категорій продажів, на онлайн-продажі припадає 53% мобільних телефонів, 44% електроніки, 20% великої та малої побутової техніки, 18% моди, 17% краси та особистої гігієни та 15% дому та побуту.

Нативні цифрові бренди переважають над традиційними брендами, збільшивши свою частку онлайн-продажів з 25% у 2018 році до 40% у 2022 році. Згідно зі звітом, традиційні бренди займають лише 60% ринку.

стратегія redseer

Телевізор і переносні пристрої стали двома категоріями, де домінують бренди, що працюють лише в Інтернеті, що сприяє високому попиту.

«Пристрої, що носяться + пристрої для слуху, сьогодні є такою ж великою категорією, як телебачення, і в наступні чотири роки їх буде значно більше. Якби не було платформ електронної комерції, на яких ці продукти продаються в Інтернеті, можливо, проникнення носимих і чутних пристроїв у країні було б набагато нижчим. “, – додається у повідомленні.

Для багатьох категорій, включно з мобільними телефонами, електронікою, домом і побутом, великою та малою побутовою технікою, модою тощо, понад 50% поступового зростання ринку припадатиме на онлайн-сегмент.

Оскільки онлайн-проникнення зростає в інших категоріях, таких як мода та краса, цифрові бренди в цих категоріях також стануть сильнішими та кинуть виклик традиційним брендам за частку ринку категорії.