Пасажир круїзного лайнера знайшов мертвим після падіння за борт

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Тіло 36-річної жінки було витягнуто з океану біля узбережжя Порт-Канаверал, штат Флорида, у четвер вранці після того, як вона впала за борт круїзного лайнера. Чудо. За даними південно-східного району берегової охорони, безіменний пасажир був виявлений за 18 миль у морі.


Орландо Сентінел | Getty Images

MSC, компанія, яка володіє Чудооприлюднив заяву про інцидент. У ньому сказано, що «вдосконалені системи виявлення» корабля попередили екіпаж, який «провів негайну пошуково-рятувальну операцію разом із береговою охороною США, яка підтримувала пошуки човнами та гелікоптером».

“На жаль, – йдеться далі в заяві, – незважаючи на швидку рятувальну операцію, пасажир отримав смертельні травми. Ми пропонуємо нашу повну підтримку владі під час розслідування цієї справи”.

MSC висловив сум через інцидент і висловив свої «найщиріші співчуття родині та постраждалим».

CBS News повідомила, що пасажири також отримали сповіщення через гучномовці судна.

Берегова охорона знайшла жінку близько 7:30 ранку. CBS процитувала заяву гвардії, яка висловила свої «найглибші співчуття» її родині та попросила «бути обережними, повідомляючи родину про цю трагедію».

The Daily Mail повідомив, що одного разу спалахнули бійки Чудо — п’ятий за величиною круїзний лайнер у світі, місткістю 5000 пасажирів — пришвартувався в порту Канаверал. Пасажир Маріса Ебі розповіла британському таблоїду, що «під час висадки спалахнули бійки через те, скільки часу потрібно, щоб вийти. Вони не випускали нас до 12-12:30.

«Так, це було божевілля, — як повідомляється, сказав Ебі, — точно не те, чого я коли-небудь думав, що відчую напевно. Людей заарештовували під час висадки на борт для бійок».

Cruise Law News повідомляє, що інцидент стався, незважаючи на MSC Чудо володіють складною технологією автоматичної людини за бортом (MOB), яка негайно надсилає «візуальний та звуковий сигнал, який сповіщає міст про те, що людина перейшла через поручні, щоб судно могло негайно розпочати екстрені рятувальні дії».

TMZ опублікував звіт, в якому припускає, що це було самогубство, але ніхто з берегової охорони чи круїзної компанії не підтвердив причину смерті.

Leave a Comment