Пастора та сина у Флориді заарештували за шахрайство з Covid на 8 мільйонів доларів

Пастора з Флориди та його сина звинувачують у вчиненні дуже нечестивих вчинків.

Раніше сьогодні вранці пастора Евана Едвардса та його 30-річного сина Джоша заарештували за виманювання платників податків 8 мільйонів доларів у рамках шахрайства з наданням допомоги COVID-19. Поліція здійснила арешт у будинку Едвардів у Нью-Смірна-Біч. Було видно, як старшого Еванса штовхали в інвалідному візку.

Едварди — християнські місіонери з Канади, які переїхали до Флориди в 2019 році. Вони керували організацією під назвою ASLAN International Ministry.

Згідно з розпечатаним сьогодні обвинувальним актом, Джош Едвардс «подав шахрайську заявку на позику ДПП» від імені Міністерства ASLAN International на 6 мільйонів доларів, стверджуючи, що міністерство має «середньомісячні витрати на заробітну плату» понад 2,7 мільйона доларів і має понад 480 співробітників. По правді кажучи, за словами прокурорів, ці цифри були “значно нижчими або зовсім відсутніми”.

Тим не менш, ще в 2020 році уряд остаточно схвалив кредит ASLAN International на суму 8,4 мільйона доларів.

За темою: я потрапив у в’язницю за шахрайство з кредитами SBA: 7 речей, які потрібно знати, беручи гроші на допомогу від COVID-19

Довге розслідування

Справа Едвардса бере свій початок у квітні 2020 року, коли слідчі почали помічати деякі тривоги навколо позики.

Наприклад, бухгалтер, якого нібито використовувало міністерство, страждав на деменцію і не робив жодної роботи для організації з 2017 року, згідно з розслідуванням NBC News.

Пізніше, коли дорожній патруль Флориди зупинив сім’ю Едвардсів, що мчала по I-75 на північ, вони виявили сміттєві мішки, наповнені подрібненими документами та електронними пристроями, упакованими в так званий мішок Фарадея, який блокує радіочастоти.

Копи також знайшли 49-сторінковий дослідницький посібник, опублікований Бюро юстиції під назвою «Відстеження грошових потоків через фінансові установи».

Незважаючи на докази та проклятий звіт NBC, знадобилося 18 місяців, щоб висунути звинувачення у справі.

Але сьогодні Еван Едвардс і його син Джош були доставлені до будівлі федерального суду в Орландо, де вони постали перед суддею. Джош Едвардс виглядав дезорієнтованим і відмовився відповідати на запитання судді, повідомляє WESH-2 News. Суддя призначив психіатричну експертизу.

Тим часом реакція в суспільстві була сумішшю шоку та обурення.

«Нам цікаво почути повну історію. Мабуть, це абсолютно нехарактерно для людини Божої», — сказав двоюрідний брат NBC News.

Деякі сусіди були менш поблажливими.

«Він вкрав гроші під час пандемії», — сказав сусід NBC. «Він викрав це в ім’я Бога. Це робить вас найгіршим негідником на землі».

Leave a Comment