Переваги виділеного сервера

Ви коли-небудь замислювалися, чому експерти згадують виділений сервер, коли говорять про виділений хостинг, і яку користь це приносить бізнесу?

Як і більшість власників сайтів-початківців, ви, мабуть, обрали спільні плани хостингу. Адже вони доступні.

Ваш сайт може зрости в майбутньому, що ускладнить контроль за трафіком і покращить швидкість завантаження сторінки. Оновлення до чогось суттєвого необхідне, щоб керувати справами з легкістю.

Окрім покращених функцій безпеки та потенційно високої швидкості завантаження сторінок, виділений сервер може допомогти передбачити зростання та миттєвий трафік.

У цьому посібнику висвітлюються переваги виділеного сервера хостингу. Якщо цей термін для вас новий, ось короткий огляд того, як він працює;

Що таке виділений сервер?

Виділений сервер хостингу відноситься до плану веб-хостингу, де ваш веб-сайт обслуговується на приватному сервері замість загального. Сервери виділеного хостингу пропонують гнучкість, величезну потужність і зростання веб-сайту, але є преміум-класом.

Ви можете створити ІТ-атмосферу, оптимальну для робочого навантаження, з повним контролем над налаштуванням хостингу з виділеними серверами. Ці сервери з одним клієнтом пропонують значну перевагу в порівнянні зі спільним хостингом у всіх відношеннях, особливо з перевагами у швидкості, надійності, гнучкості та конфіденційності.

Простіше кажучи, виділений сервер хостингу – це фізичний сервер. Зазвичай користувачі орендують пристрій у постачальників послуг. Вибір спеціалізованої послуги хостингу означає, що у вас є «власний приватний» фізичний сервер замість віртуального, яким користуються сотні користувачів.

Переваги виділеного сервера

Виділений сервер хостингу приносить багато переваг бізнесу. Ваша ІТ-операція та бізнес матимуть позитивний вплив незалежно від вашого плану розгортання. Ось основні переваги, які ви отримуєте за допомогою виділеного сервера хостингу;

Високий рівень безпеки:

Основною причиною його постійно зростаючої популярності є чудова безпека, яку він пропонує. На вашому веб-сайті зберігаються конфіденційні дані, зокрема номери кредитних карток, електронні адреси, інформація про клієнтів тощо.

Ви відповідаєте за захист даних за допомогою виділеного серверу хостингу. Це означає, що ви можете налаштувати функції відповідно до вимог конкретних веб-сайтів. За допомогою виділеного сервера хостингу ви можете;

  • Обмежити доступ адміністратора.
  • Використовуйте шкідливі та антивірусні програми, які вам потрібні.
  • Захистіть конфіденційні дані за допомогою шифрування під час тестування.
  • Змусити користувачів веб-сайту створювати надійні паролі та оновлювати свої облікові дані.
  • Налаштуйте точне налаштування існуючих або нових брандмауерів.

Швидка швидкість завантаження:

Швидкість завантаження веб-сайту є важливим фактором продуктивності та рейтингу SEO. Збільшення трафіку часто уповільнює швидкість веб-сайту, що збільшує показник відмов і низькі показники залучення.

Згідно з опитуваннями, 48% клієнтів залишають продукти у своїх кошиках через повільне завантаження веб-сторінок. Близько 40% відвідувачів залишили веб-сайт, оскільки для його повного завантаження потрібно більше 3 секунд.

Сторінка 1 веб-сторінок Google зараз завантажується за 1,19 секунди, тоді як сторінка 2 завантажується за 1,29 секунди. Виділені плани хостингу — найкращий підхід для складного веб-сайту, щоб зменшити показники відмов і прискорити завантаження. Виділений хостинг надає вам необхідну пропускну здатність для покращення швидкості завантаження.

Унікальна IP-адреса:

IP-адреса – це Інтернет-протокол для зв’язку з Інтернетом через мережу. Спільний план хостингу має однакову IP-адресу для кожного користувача. Коротше кажучи, сервер хмарить кілька клієнтів на одній IP-адресі.

Припустімо, що один із користувачів спільного сервера має сайт для дорослих, виконує чорну пошукову оптимізацію або починає розсилати спам; павуки пошукової системи Google будуть карати IP. У результаті рейтинг вашого сайту буде знижений.

Завдяки виділеному хостингу користувачі отримують унікальну IP-адресу. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про те, що робить ваш сусід-орендар, оскільки ви відповідаєте за справність і продуктивність IP-адреси вашого сервера.

Виділений хостинг необхідний для сайтів електронної комерції або виділених серверів електронної пошти, які мають сертифікати SSL для обробки кредитних карток. Приватна IP-адреса означає, що вашій команді не доведеться оновлювати дані після закінчення терміну оренди або зміни адреси.

Налаштування сервера:

Ви можете повністю контролювати виділений сервер хостингу, купуючи чи орендуючи його. Ви можете завантажити апаратне забезпечення та налаштувати специфікації, які вам знадобляться для виділеного сервера хостингу.

Налаштування не закінчується лише на етапі розробки. У міру того, як ваш веб-сайт росте та ваші потреби розвиваються, ви можете налаштувати свій план хостингу, додаючи або видаляючи компоненти.

Свобода налаштування надає нові можливості та відповідає несподіваним змінам ринку. Налаштувавши програмне забезпечення, ви можете;

  • Ви можете створити резервну копію даних і встановити ідеальний захист.
  • Ви можете встановити будь-який потрібний додаток, інструмент або ОС.
  • Ви можете налаштувати систему управління ресурсами так, як вам заманеться.
  • Ви можете перевірити, як користувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом.

Економічно ефективним:

Якщо ви не можете придбати план, у вас є можливість оренди. Спільні та хмарні сервери можуть бути дешевшими, але виділені хостингові сервери спільного розміщення є економічно ефективними та дозволяють отримати більшу частину ваших інвестицій.

Ви можете уникнути дорогого обладнання та попередніх витрат за допомогою розміщення виділених серверів хостингу для підвищення загальної рентабельності інвестицій веб-сайту. Сервери виділеного хостингу пропонують набагато більше, ніж просто кількість користувачів і ресурсів.

Де взяти найкращий виділений сервер хостингу?

Знайти найкращого постачальника послуг виділеного сервера, безсумнівно, є нервовим завданням. Численні доступні опції можуть приголомшити користувача. Однак ми знайшли для вас найкращого постачальника послуг.

Kimsufi пропонує найкращі плани виділеного хостингу. Доступні ціни на тарифні плани хостингу – це вишенька на вершині. Послуги Kimsufi доступні в багатьох місцях.

Послуги включають адресу IPv4, захист OVHcloud від DDoS, угоду про рівень обслуговування (SLA) на 99,90% і необмежену загальнодоступну смугу пропускання, щоб допомогти вам отримати максимум від плану.

Пакети з низькою ціною дозволять вам почати з потрібного рівня, а потім збільшувати масштаб у міру зростання вашого бізнесу.

Висновок:

Ми сподіваємося, що ця детальна стаття підкреслила важливість виділеного сервера хостингу. Замість того, щоб думати про вартість, подумайте про переваги. З ростом необхідне оновлення. Плани спільного хостингу можуть зашкодити розвитку вашого веб-сайту. Щоб отримати найкращі тарифні плани та гнучкі функції, виберіть виділені плани хостингу Kimsufi.


Leave a Comment