Переваги гарного нічного сну – корпоративна мережа подкастів

Не можна заперечувати, що ми живемо у світі, який постійно працює. Поміж роботою, соціальними зобов’язаннями та нескінченним потоком розваг у нас під рукою важко знайти час, щоб просто розслабитися та відпочити.

Тому не дивно, що одна з перших речей, які страждають, коли ми почуваємося пригніченими, – це наш сон. Але більшість людей не усвідомлюють, що хороший сон має важливе значення для нашого психічного та фізичного здоров’я.

У цьому дописі в блозі ми розглянемо деякі способи, за допомогою яких сон може принести нам користь, і як ми можемо переконатися, що ми достатньо закриваємо очі, чи потрібно вам уникати часу перед сном за екраном або купувати капу проти хропіння в Інтернеті, щоб ваш партнер насолоджується безперервним сном.

Джерело: Unsplash

Сон і ваше загальне здоров’я

Коли ви не висипаєтеся, це негативно позначається на вашому фізичному здоров’ї. У вас більше шансів захворіти, якщо ви не висипаєтеся, а якщо ви захворієте, вам знадобиться більше часу, щоб одужати. Це тому, що коли ви спите, ваше тіло здатне відновити будь-які пошкодження, завдані протягом дня, і зміцнити вашу імунну систему. Якщо ви не даєте своєму тілу достатньо часу для відпочинку, воно не зможе належним чином відновитися.

Крім того, що ви стаєте сприйнятливішими до хвороб, недостатній сон також може призвести до довгострокових проблем зі здоров’ям, таких як ожиріння, хвороби серця, високий кров’яний тиск і діабет. Це тому, що коли ви втомлені, ви, швидше за все, зробите нездоровий вибір, наприклад, їсте шкідливу їжу або пропустите вправи, і з часом такий нездоровий вибір може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Сон і ваше психічне здоров’я

Окрім впливу на ваше фізичне здоров’я, недостатній сон також може мати негативний вплив на ваше психічне здоров’я. Коли ви втомлені, ви, швидше за все, почуватиметеся дратівливими, тривожними та депресивними. Ви можете мати проблеми з концентрацією або запам’ятовуванням речей. Ви також можете ризикувати або приймати імпульсивні рішення, не замислюючись про наслідки.

Чи висипаєтеся?

Хороший нічний сон має важливе значення як для нашого фізичного, так і для психічного здоров’я, але, тим не менш, це те, з чим багато хто з нас регулярно борються. Якщо у вас проблеми зі сном, ви можете зробити кілька речей, щоб покращити ситуацію.

  • По-перше, спробуйте встановити регулярний графік сну, лягаючи спати та прокидаючись щодня в один і той самий час – навіть у вихідні.
  • По-друге, створіть у своїй спальні атмосферу, яка сприятиме сну, переконавшись, що там темно, тихо та прохолодно.
  • Нарешті, уникайте часу перед екраном, включаючи телевізор, телефони та ноутбуки, принаймні за годину до сну, щоб ви могли відпочити від денних справ і підготуватися до сну.

Дотримуючись цих порад, ви можете забезпечити спокійний нічний сон, необхідний вашому тілу та розуму для найкращого функціонування.

Leave a Comment