Переговори щодо запланованих страйків на залізниці, коли країна заходить у глухий кут

Лідери профспілок, міністр залізниці та керівники промисловості заплановані на переговори щодо розборок у четвер після того, як масові протести на залізничній мережі привели Великобританію в глухий кут другий день поспіль.

Лише 20% послуг працювали, оскільки близько 40 000 членів RMT, які працюють у Network Rail, і 14 операторів поїздів оголосили страйк другий день. Наступний 48-годинний страйк запланований на п’ятницю.

Пасажирів залізниць попередили, що у четвер потяги розпочнуться набагато пізніше, ніж зазвичай, незважаючи на те, що це день без страйку, причому перші потяги набагато зайнятіші, ніж зазвичай, через зрив страйку.

Конфлікт у поєднанні зі снігом і морозною температурою сприяв різкому скороченню відвідувачів у містах по всій Великобританії, оскільки компанії, які оговтувалися від пандемії, відчайдушно намагаються повернути бізнес на Різдво.

Це сталося після того, як у середу Верховний суд надав дозвіл на оскарження рішення уряду дозволити працівникам, які працюють за агенціями, замінювати працівників, які страйкують. TUC координує справу, подану 11 профспілками, які представляють мільйони працівників, слухання мають відбутися наприкінці березня наступного року.

TUC заявив, що судовий розгляд проти «антиробітничих» положень був «сильним ударом» проти спроб уряду підірвати право працівників на страйк за кращу оплату праці та умови.

Близько 115 000 членів Профспілки працівників зв’язку (CWU), які працюють на Королівську пошту, також взяли участь у чергових протестах у середу, а також страйкуватимуть 15, 23 і 24 грудня, на сьогоднішніх фотографіях видно величезні стоси листів і пакетів, нагромаджених догори. зовнішні склади.

До 100 000 медсестер, які є членами Королівського коледжу медсестер (RCN), також візьмуть участь у своїй першій в історії акції в четвер.

RMT підтвердив, що проведе нові переговори з міністром залізниці Хью Мерріманом у четвер разом із залізничними компаніями та Network Rail.

Генеральний секретар профспілки Мік Лінч сказав: «Я вітаю членів RMT, які продемонстрували величезну гідність і стійку силу духу протягом цього 48-годинного страйку. Вони показали, наскільки важливою є їхня робота для функціонування економіки та суспільства в цілому.

«Все, що вони хочуть, — це домовленості про безпеку роботи, гідне підвищення зарплати та хороші умови праці».

Дані аналітиків роздрібної торгівлі Springboard показали вплив низьких температур і страйків на головні вулиці: кількість людей у ​​вівторок, у перший день страйку залізничників, була на 37% нижча, ніж у той самий день у 2019 році.

У Великобританії він знизився на 26%, тоді як кількість відвідувачів у торгових центрах була нижчою на 28%, а в роздрібних парках – на 9%.

Останні дані TomTom свідчать про те, що страйк також вплинув на кількість людей, які сідають у свої автомобілі, оскільки затори у великих містах збільшуються. Лондон зафіксував зростання на 10%-15%.

Незважаючи на нові переговори між RMT, керівництвом залізниці та урядом, надії на те, що ще один дводенний страйк 16-17 грудня вдасться запобігти, мізерні.

Заборона на понаднормову роботу оператора поїздів також призведе до різного ступеня перебоїв до нових страйків 3-4 і 6-7 січня. Черговий страйк в основному вплине на інженерні роботи з пізнього Святвечора до 7 години ранку 27 грудня, тоді як поточні ремонтні роботи також вплинуть на поїздки, які залишилися у святковий період.

Після Різдва на залізниці очікуються додаткові збої, оскільки менша профспілка TSSA заявила, що 700 членів, які працюють у West Midlands Trains (WMT) і Great Western Railway (GWR), страйкуватимуть у середу, 28 грудня, у суперечці щодо оплати праці, роботи та умов.

Лінійні працівники Elizabeth, які є співробітниками Rail for London Infrastructure (RfLI), також переважною більшістю проголосували за страйк. Члени профспілки Prospect відхилили пропозицію щодо 4% зарплати на 2022 рік і заявили, що ця пропозиція «значно нижча за поточний рівень інфляції».

Були ознаки прогресу в інших трудових спорах, оскільки члени RMT, які працюють охоронцями в службах Eurostar, скасували страйк, запланований пізніше цього тижня. Робітники, найняті підрядником Mitie, мали розпочати протест у п’ятницю та неділю через суперечку щодо оплати праці.

RMT повідомила, що призупинила страйки цього тижня, щоб співробітники служби безпеки могли проголосувати на референдумі за останню пропозицію від Mitie. Однак якщо спір не буде вирішено, 22 і 23 грудня відбудеться подальший страйк, повідомили в профспілці.

Міті сказав, що переговори про оплату праці з RMT тривають і що діють заходи на випадок непередбачених обставин, щоб послуги Eurostar не постраждали.

Члени профспілки Unite, які працюють у Network Rail в електричних диспетчерських, також скасували заплановані протести та прийняли пропозицію про покращену оплату праці.

Ендрю Хейнс, виконавчий директор Network Rail, сказав: «Керівництву RMT потрібно довго і ретельно думати про те, що робити далі. Подальші страйки призведуть до подальших страждань для залізничної галузі та для її членів, які втратять зарплату.

«Ця новина викликає особливе розчарування, враховуючи те, що сьогодні ми дізналися, що колеги, представлені профспілкою Unite, прийняли таку саму пропозицію членам RMT. РМТ тут є винятком – їм потрібно припинити грати в політику і працювати з нами, щоб покласти край цій суперечці».


Leave a Comment