Перестаньте хропіти зі знижкою 20% на цей пристрій

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Усім потрібен сон, щоб якнайкраще працювати. Але хороший сон ще важливіший для підприємців. Ви так багато жонглюєте щодня, що ви зобов’язані якомога добре відпочити. Якщо ви або ваш партнер боретеся з хропінням, ймовірно, ви не отримуєте потрібного вам сну.StackCommerce

Цього року зробіть собі подарунок, який даруватимете й надалі. Під час нашої події Winter Savings ви можете отримати спеціально знижені ціни на всі види крутої техніки, включно з пристроєм проти хропіння Snore Earset E4.

Цей пристрій проти хропіння було розроблено вченими, щоб усунути хропіння безпосередньо біля джерела. Використовуючи інтелектуальну систему розпізнавання хропіння та запатентований алгоритм боротьби з хропінням, пристрій визначає індекси хропіння користувачів і втручається за допомогою мікровібрації. Ці мікровібрації інструктують нервовий центр мозку напружувати м’язи горла, тим самим відкриваючи дихальні шляхи та забезпечуючи більш плавне дихання. Перш ніж ви це помітите, хропіння зменшується або повністю припиняється, навіть не перериваючи ваш сон.

За допомогою програми-супутника Sleeplus ви можете переглядати дані про хропіння, втручання та сон, щоб відстежувати свій прогрес з часом. Легко підібрати правильний пристрій, щоб ви могли насолоджуватися тривалим використанням, а керувати пристроєм так само просто, як натиснути одну кнопку. Завдяки 36 рівням втручання, які регулюються за допомогою програми, ви знайдете план лікування, який ідеально підходить для вас, і зможете придушити хропіння на зародку. Нарешті, добре виспатися цілком можна.

Побалуйте себе подарунком, який продовжуватимете дарувати під час нашої зимової акції. До 15 грудня ви можете отримати пристрій проти хропіння Snore Earset E4 із додатковою знижкою 20% всього за 49,56 доларів США (стандартне значення 99 доларів США), використовуючи промокод WINTER20 під час оплати.

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment