Перетворення реальних маркетингових цілей у вашу стратегію метавсесвіту

Представлено LandVault


Метавсесвіт має величезні можливості для захоплення, але також потребує найкращих практик для належної активації. На цій події VB On-Demand дізнайтеся, як відокремити ажіотаж від реальності та позиціонувати свою організацію як рушійну силу переосмислення нашого цифрового життя.

Дивіться зараз безкоштовно за запитом!


Метавсесвіт і те, що він може означати як для споживачів, так і для організацій, лише починає формуватися. Це також переломний момент, коли компаніям, які шукають простір, потрібно вирішити, чи збираються вони допомогти очолити перехід у світ Web3, чи просто застрахувати свої ставки та спостерігати, як це буде відбуватися. Наразі немає неправильної відповіді, але деякі причини для кидка в бійку можуть бути кращими, ніж інші, каже Семюель Хубер, засновник і генеральний директор LandVault.

«На початку цього року багато брендів кинулися в метавсесвіт виключно заради FOMO, реклами та преси. Зараз, коли імпульс наростає та хвилювання зростає, компаніям потрібно бути більш стратегічними та зваженими щодо того, що означають інвестиції в метавсесвіт у довгостроковій перспективі». Губер каже. «Бренди, які входять у метавсесвіт, повинні думати про свою гру точно так само, якби вони виходили на будь-яку іншу платформу або проводили будь-яку іншу маркетингову кампанію — і знати, чи може метавсесвіт досягти цих цілей так, як інші платформи» т.”

За словами Губера, метавсесвіт робить найкраще досвід. Це унікальний новий спосіб побудови сильної та залученої спільноти, яка може допомогти створити імпульс навколо продукту, і для деяких компаній це варте ціни вступу, яка на даний момент все ще є досить високою.

Створення метавсесвіту

Оскільки метавсесвіт все ще є платформою, що тільки зароджується, створення досвіду все ще коштує дорого, тому що існує дуже мало базової інфраструктури для підтримки створення та проведення кампаній. Компанії, такі як LandVault, намагаються розробити нові протоколи та будівельні блоки для демократизації доступу до метавсесвіту, а також аналітичні інструменти та інформаційні панелі, які можуть відстежувати поведінку споживачів і допомагати їм розробляти досвід і механізми для максимізації результатів.

«Метавсесвіт має ті самі компоненти, що й будь-яка захоплююча соціальна гра — це спільний досвід, у якому повне занурення та залучення спонукають користувачів купувати речі по дорозі», — пояснює Губер. «Ігрова індустрія показала, що якщо створити захоплюючий, динамічний контент, люди будуть грати знову і знову годинами».

Це може навіть означати подію, яка постійно змінюється, як-от Тиждень моди, де змінюється вибір дизайнерів, які потрапляють у центр уваги, або серію унікальних подій із новими зустрічами. Це означатиме 3D-випробування, перш ніж купувати, спортивні трансляції в прямому ефірі, концерти, і все це в централізованому середовищі, кожен живе у своєму власному павільйоні — торговому районі, зоні спортивних подій, концертах і шоу — для легкого доступу .

Завдяки блокчейну як фінансовому хребту механізм транзакцій уже вбудований у структуру метавсесвіту. У Web3 платіжний механізм знаходиться на рівні протоколу, а не на прикладному рівні, що означає, що він доступний для брендів або будь-кого, хто хоче налаштувати та продавати. Але якщо творці не мають стимулу продовжувати творити, економіки немає.

«Чим краще ми допоможемо їм монетизувати свої навички, тим більше контенту вони створюватимуть. Чим більше вмісту, тим більше користувачів, і чим більше користувачів, тим більше ми монетизуємо, створюючи важливий маховик», — каже Хубер. «Існує кілька способів отримання грошей і прибутку, і багато з цих інструментів уже інтегровані в структуру метавсесвіту. Ми дуже зосереджені на тому, щоб створити більше способів допомогти творцям отримувати більше прибутку та створювати більше».

Споживачі купують віртуальні товари, незалежно від того, чи вони витрачають гроші, щоб оновити безкоштовні подарунки з гри, чи купують віртуальні товари, щоб нарядити свої аватари. Технологія LandVault може створювати продакт-плейсменти, що є чудовим способом для творців залучати інші бренди для спонсорування існуючих активацій і отримання прибутку. Це може бути просто рекламний щит на боці стадіону або фірмовий магазин, доступний в іншому місці.

«Наше бачення полягає в тому, що протягом наступних п’яти-десяти років кожна окрема компанія, яка веде бізнес в Інтернеті, також потребуватиме присутності в метавсесвіті», — говорить він. «Для нас метавсесвіт — це страховий поліс, який забезпечить ваш бізнес у майбутньому, щоб переконатися, що ви залишаєтесь актуальними для нової аудиторії споживачів. Можливо, ви не побачите ефекту квартал за кварталом, але це набагато довгостроковіший план, який незабаром принесе дивіденди».

Щоб дізнатися більше про можливості метавсесвіту, як виглядають успішні маркетингові та монетизаційні кампанії, як зробити перший крок тощо, не пропустіть цей вебінар VB On-Demand.

Дивіться безкоштовно, за запитом тут!

Порядок денний

  • Виявлення можливостей у метавсесвіті: відрізнити рекламу від реальності
  • Рекомендації та помилки, яких слід уникати
  • Як підійти до стратегії метавсесвіту вашого бренду
  • Як економіка метавсесвіту буде прискорена
  • І більше!

Ведучі

  • Себастьян БоргетСпівзасновник і головний операційний директор The Sandbox
  • Самуель ГуберЗасновник і генеральний директор LandVault
  • Віктор ДейТехнічний редактор, VentureBeat

Leave a Comment