Платформа доставки їжі Uber погодилася виплатити вихідну допомогу кур’єрам, звільненим напередодні іспанського закону про пасажирів • TechCrunch

Підприємство доставки Uber в Іспанії домовилося з місцевими профспілками, які оскаржили звільнення понад 4000 пасажирів у серпні минулого року перед набуттям чинності реформи трудового законодавства, визнавши звільнених кур’єрів штатом і погодившись виплатити вихідну допомогу, еквівалентну 45 дням. ‘ зарплата за відпрацьований рік (через Reuters).

У заяві, надісланій електронною поштою TechCrunch, речник Uber сказав:

«Ця угода з профспілками працівників Іспанії спрямована на компенсацію кур’єрам, які не мали доступу до нашого додатка після введення Закону про райдерів у 2021 році. Відтоді ми запустили нову модель у повній відповідності до нової місцевої нормативної бази та залишаємося відкритими вести діалог з усіма відповідними сторонами, щоб продовжувати вдосконалювати незалежну роботу для всіх».

«Закон про райдерів», як називають реформу трудового законодавства Іспанії 2021 року, був спрямований на платформи, які вважалися такими, що помилково класифікували кур’єрів-доставників як самозайнятих — запроваджуючи презумпцію працевлаштування для тих, хто надає такі послуги через цифрові платформи.

Профспілки FeSMC-UGT і CCOO-Servicios назвали рішення Uber звільнити тисячі кур’єрів перед цією зміною в статусі зайнятості де-факто колективним звільненням, які оскаржили його рішення в Національному суді. Спочатку суд відхилив скаргу, але у липневому рішенні Верховний суд скасував рішення суду нижчої інстанції, вирішивши, що профспілки можуть оскаржити звільнення, і розпочавши повторний розгляд.

Uber, схоже, погодився уникнути цього, оскільки повторний розгляд у Національному суді було призначено на сьогодні.

Профспілки заявили, що 4404 кур’єри, яких Uber звільнила минулого року, повинні отримати компенсацію за мировою угодою.

«Це історична угода», — пишуть вони в прес-релізі (який ми переклали з іспанської). «Вперше колективне звільнення кур’єрів визнано в суді та гарантує стягнення компенсації кожному з постраждалих у розмірах, кращих від встановлених законом».

Працівники служби доставки, які постраждали від мирової угоди, повинні отримати електронний лист від місцевої фірми доставки Uber, яка називається Portier Eats Spain, з інформацією про угоду та суму компенсації, яку вони повинні отримати відповідно до профспілок.

Щоб вимагати належну компенсацію, вони повинні відповісти протягом місяця з моменту отримання повідомлення, прийнявши компенсацію та підтвердивши свої банківські реквізити для переказу платежу, який має бути перераховано протягом чотирьох місяців.

Постраждалим кур’єрам, які більше не мають доступу до адреси електронної пошти, яку вони раніше використовували для зв’язку з Portier Eats Spain, просять негайно зв’язатися з FeSMC-UGT електронною поштою — за адресою plataformasdigitales@fesmcugt.org — щоб профспілка могла керувати виплатою їхньої компенсації. .

Зміна відповідності передач

Хоча Uber погодився визнати, що ці колишні кур’єри були співробітниками, нещодавно він змінив свою реакцію на іспанський закон про пасажирів.

Представник Uber повідомив нам, що зараз компанія використовує дві різні моделі в Іспанії, одна з яких передбачає роботу зі сторонніми автопарками, які безпосередньо наймають кур’єрів. Але з вересня він також запустив модифіковану модель, яка дозволяє кур’єрам залишатися незалежними (тобто самозайнятими) без — як стверджується — порушення Закону про водіїв.

«Наша нова модель дозволяє кур’єрам, які хочуть залишатися незалежними, здійснювати доставку відповідно до трудового законодавства Іспанії. Ця модель передбачає структурні зміни для подальшого посилення контролю кур’єрів над їхнім досвідом роботи з додатком, включаючи можливість встановлювати власні тарифи», – сказав представник компанії.

Платформи доставки в Іспанії різними способами відреагували на зміни в трудовому законодавстві минулого року — включно з повним виходом з ринку (у випадку Deliveroo). Інші стверджували, що адаптували свої моделі, як-от вітчизняний конкурент Glovo, який стверджував, що візьме деяких райдерів як персонал, але, здається, не найняв переважну більшість своїх кур’єрів.

Це призвело до певної напруги з Uber, яка на початку цього року написала відкритого листа, в якому звинуватила Glovo у зневазі трудовою реформою та скаржилася, що не може найняти достатньо кур’єрів, щоб забезпечити свої послуги, оскільки багато хто вибирає постійну «самозайнятість» у Glovo. .

Перемотайте кілька місяців вперед і Uber переробив свою інструкцію, щоб наблизитися до Glovo.

Однак це може бути не найрозумнішою стратегією відповідності, оскільки остання продовжує стикатися з регуляторними негараздами на своїй території — наприклад, у вересні вона була оштрафована на 78 мільйонів доларів США за порушення трудового законодавства, пов’язані з класифікацією зайнятості водіїв.

Компанія стверджувала, що ця санкція була введена ще до набрання чинності Закону про водіїв, але нові виклики її модифікованій моделі — і Uber — майже безперечні.

Минулого року законодавці Європейського Союзу запропонували загальноблокову реформу, спрямовану на покращення умов для працівників на платформах великої економіки, пропонуючи законодавчі акти, які запровадять спростовну презумпцію працевлаштування в країнах-членах ЄС з метою забезпечення дотримання мінімальних стандартів у таких сферах, як оплати праці, умов і соціального захисту.

Однак, як нещодавно повідомляв Euractive, цей файл — і запропонована юридична презумпція працевлаштування для працівників платформи — виявилися розбіжними, оскільки між національними делегаціями виникли розбіжності, а Рада ще не ухвалила компромісної позиції.

Leave a Comment