Повний посібник із кваліфікації свідка-експерта з нерухомості – Мережа корпоративних подкастів

Ви маєте справу з деякими спорами щодо нерухомості? Іноді виграш або програш у суді щодо нерухомості залежить від цих свідків-експертів. Ми часто ігноруємо цей аспект, але він відіграє вирішальну роль у нашій перемозі. Свідчення кваліфікованого свідка-експерта можуть мати величезне значення у вашій справі.

Джерело: Unsplash+

Вступ до експертів з нерухомості

Свідок-експерт — це людина, яка має освіту, підготовку, навички та досвід, щоб висловити думку з питань факту. Вони мають професійний досвід у складних юридичних справах. Свідок-експерт з нерухомості має досвід роботи в галузі нерухомості та може надати свідчення або докази в суді. The кваліфікація для експерта з нерухомості змінюватися.

Наприклад, свідок-експерт у сфері нерухомості може надати свідчення щодо інтересів у сфері нерухомості, аналізу транзакцій або вартості майна. Зазвичай вони покладаються на свій досвід у певній галузі, щоб допомогти пояснити та просвітити журі важливі питання.

Основними кваліфікаційними характеристиками експерта в майновому праві є:

 1. Ступінь права в визнаному університеті
 2. Відповідний досвід у сфері свідчень
 3. Експертиза в області свідчень

Види справ, у яких свідок-експерт з питань нерухомості кваліфікується як експерт

Існує три типи справ, у яких свідок-експерт з нерухомості кваліфікується як експерт:

 1. Справи, коли відповідач звинувачується в шахрайстві, введенні в оману або недбалості у зв’язку з продажем або купівлею майна
 2. Справи, в яких підсудного звинувачують у неправомірному поводженні з майном, яке належить іншій особі
 3. Справи, у яких виникають спори про право власності, межі, посягання, сервітути та права відведення

Як знайти кваліфікованих свідків-експертів з нерухомості?

Ви повинні переглянути першоджерела та вторинні джерела, щоб знайти список свідків-експертів. Двома основними джерелами, які слід перевірити, є угоди про передачу та правила поведінки брокера з нерухомості Каліфорнії.

Правила поведінки брокера з нерухомості в Каліфорнії

The Правила поведінки брокера з нерухомості в Каліфорнії є основним джерелом, оскільки воно вимагає кваліфікації свідків-експертів. Там сказано, що експерт має бути «неупередженим» адвокатом із повною юридичною освітою. Загальна кількість років практики, яка вимагається законом, регулює їхню підготовку в суді штату чи федеральному суді протягом п’яти років. Вони мали бути допущені до практики в цьому державному чи федеральному суді протягом п’яти років.

Угоди про відрядження

Угоди про передачу є першочерговим джерелом, оскільки вони передбачають кваліфікацію свідків-експертів. Крім того, вони встановлюють вимоги до звіту експерта та формат його звіту. Вони також диктують, яка інформація має бути в документах, таких як документи про відкликання та повідомлення, які вступають у дію під час цієї справи.

Основні навички, необхідні для роботи експерта з нерухомості:

 • Знання законодавства в сфері власності
 • Знання принципів і практик у сфері права нерухомості
 • Уміння ефективно спілкуватися з усіма сторонами, залученими до операції з майном
 • Здатність готувати точні звіти та презентації для використання в суді
 • Знання ринку нерухомості в цілому та того, як він працює

Як мені стати експертом з нерухомості?

Кваліфікаційний процес для того, щоб стати a експерт з нерухомості свідок може відрізнятися залежно від юрисдикції. Наприклад, у Каліфорнії та деяких інших штатах ви повинні мати ліцензію оцінювача, щоб кваліфікуватися як свідок-експерт. В інших юрисдикціях вам може не знадобитися формальна кваліфікація, щоб бути свідком-експертом.

Наприклад, у Техасі та деяких інших штатах ви можете відповідати вимогам, якщо ви берете участь в операціях з нерухомістю щонайменше п’ять років і знаєте ринок, на якому знаходиться нерухомість.

Заключні слова

Коли ваша справа наближається до програшу, подумайте про те, щоб найняти експерта з нерухомості, щоб змінити ситуацію. Вони допоможуть мінімізувати ризики та виграти навіть найскладніші справи.

Leave a Comment