Повний путівник із різних сортів пива – Корпоративна мережа подкастів

Пиво – один із найдавніших напоїв у світі. Він існує вже тисячі років, і ним користуються люди в усіх культурах і регіонах. Існує багато різних сортів пива. Найпоширенішими є елі, лагери та стаути.

Незалежно від того, який тип пива ви любите пити, про цей напій завжди можна дізнатися щось нове. Це керівництво по пиву допоможе вам знайти те, що робить вашу ідеальну пінту. У посібнику розглядаються три найпоширеніші види пива.

Джерело: Unsplash+

Основні категорії пива

Алесь

Елі – це пиво, яке ферментується при теплих температурах. Термін «ель» є загальним терміном для групи сортів пива, які всі пов’язані між собою, але відрізняються своїми характеристиками. Елі зазвичай варять із використанням дріжджів верхового бродіння, які дають більш складний смак, ніж дріжджі для пива. Елі зазвичай мають більший вміст алкоголю, ніж лагери, і різноманітні смаки, які можуть включати фруктовий, пряний або навіть землистий.

Деякі приклади стилів елю включають:

  • Індійський блідий ель (IPA): цей стиль спочатку варили в Англії для експорту в Індію. IPA має сильний хмелевий смак і аромат, цілісне тіло, легкий карамельний колір. IPA часто подають холодним із великою кількістю голови.
  • Американський світлий ель (APA): APA мають середнє тіло та бурштиновий колір, зварений з американського хмелю, такого як Cascade або Centennial. APA часто гіркі з цитрусовим або хвойним присмаком, які добре врівноважують солодову солодкість.
  • Бурштиновий ель: бурштиновий ель має середнє тіло, червонувато-коричневий колір і карамельну солодкість кристалічного солоду, який використовується в процесі пивоваріння.

Лагери

Лагер – це різновид пива, яке бродить при низькій температурі. Вважається, що світлі дріжджові сорти, які використовуються для виготовлення цього стилю пива, походять із Чехії та Німеччини, де їх зберігали в печерах протягом зимових місяців. Лагери також відомі як пиво низового бродіння.

Головний різниця між лагерами та елями полягає в тому, що в елях використовуються штами дріжджів верхового бродіння, що означає, що вони бродять при більш високих температурах, ніж лагери. Лагери бродять при більш низьких температурах, оскільки вони виробляють менше ефірів і фенолів, ніж елі, що призводить до чистішого профілю смаку.

Назва «лагер» походить від німецького дієслова «lagern», що означає «зберігати». Зберігання пива після того, як воно було зварене, дозволяє йому старіти, створюючи більш складні смаки, ніж елі.

Стаути

Стаути — різновид пива темного кольору з насиченим кремовим тілом. Їх варять зі смаженим або несоложеним ячменем, що надає їм характерного темного кольору та гіркого смаку. Слово «стаут» походить від слова «сильний», але стаути не завжди були відомі своєю міцністю.

Більшість стаутів готують із суміші ячмінного солоду та несоложеного смаженого ячменю або чорного патентованого солоду, що створює міцне та темне заварювання. Додавання несоложеного смаженого ячменю посилює гіркоту темних сортів, таких як драй-стаут ​​та ірландський дрі-стаут.

Стаути зазвичай характеризуються високим вмістом алкоголю (від 3% до 7% ABV) порівняно з іншими стилями, такими як світлі елі або лагери.

Світ пива величезний, і існує безліч сортів. Якщо ви любитель цього напою, варто витратити час на експерименти різні сорти пива перш ніж визначитися з улюбленим.

Leave a Comment