Подивіться, хто виступає на демонстраційному дні CCC Web3 • TechCrunch

Ми раді оголосити про участь ще двох стартапів на ранніх стадіях у Cross Chain Coalition Web3 Demo Day 11 січня. Якщо ви ще не чули, на цій безкоштовній онлайн-вітрині представлено понад 12 найцікавіших проектів сьогодення, що створюють інфраструктуру web3, DeFi. , NFT та ігрові програми.

Зареєструйтеся сьогодні та приєднуйтеся до нас, оскільки кожна команда стартапів отримує п’ять хвилин, щоб виступити перед суддями в аудиторії, серед яких є впливові засновники та багато провідних інвесторів у блокчейн. Ми говоримо про таких людей, як Джонатан Кінг і Ліза Сю.

Бонус: Ви не тільки можете багато чому навчитися, спостерігаючи за виступами інших засновників, але й судді будуть доступні в прямому ефірі в нашому чаті подій. Не пропустіть можливість зв’язатися з ними та розширити свою мережу!

Гаразд, давайте приступимо до розкриття наступних двох стартапів, які готові принести тепло.

Зустрічайте Omni X, рідну omnichain платформу NFT, засновану Трентоном Гелтоном. Він стверджує, що NFT, одні з найбільш широко використовуваних dApps на міжланцюжковому ринку, не повинні бути пов’язані обмеженнями ліквідності. Команда Хелтона прагне вирішити проблему фрагментації NFT-спільнот і ліквідності в кількох блокчейнах.

Зустрічайте SmartPiggies, передавані NFT з функціями смарт-контрактів, розроблені як поліс страхування ціни для власника. Засновник Майкл Арієф — колишній інвестиційний банкір Barclays зі ступенем магістра кількісних фінансів — стверджує, що цей протокол дозволить кожному брати участь у глобальному позабіржовому ринку опціонів.

Приєднуйтесь до нас 11 січня 2023 року та переконайтесь на власні очі, що будують геніальні уми, що стоять за більш ніж 12 перспективними проектами. Cross Chain Coalition Web3 Demo Day – це спільне виробництво CCC і TechCrunch.

Зареєструйтеся зараз для участі в цій безкоштовній онлайн-події та забронюйте місце за віртуальним столом.

Leave a Comment